Чи можливо жити без тривоги в сучасному світі? Тривожний стан та тривожний розлад

preview_player
Показать описание
ЗБІР ОМБр та фонду «Код нації 47»
_________________________________________________
_________________________________________________
Спонсорство каналу
_________________________________________________
_________________________________________________
_________________________________________________
Сучасний світ розвинених країн перебуває у певній ілюзії побудованій на гедонізмі, що людина повинна мати постійне відчуття щастя та задоволення, яке постійно транслюється з наших телефонів, комп'ютерів, інтернету та мережі, постійне бажання щось продати та щось взяти в замін, але насправді це явище досить старе, ще до початку інформаційної ери в якій ми перебуваємо, люди хотіли бути щасливими, бо це нормально, не відчувати болю та бути завжди усміхненим, те що сучасний споживач може отримувати сповна, ти гортаєш тік ток та отримуєш хвилю гарних краєвидів, подорожі, смішнявки, ти вмикаєш ютуб та отримуєш розважальні шоу, інтелектуальні шоу, де солодкою мовою автор розповідає про цікаві речі й ми з вами на тому каналі де зрозуміло чим я, як споживач плачу за це, своєю увагою, але в певний момент часу, наш світ розділився з початком повномасштабної війни й тепер біля смішної смішнявки, можна потрапити на сумне відео з загиблими воїнами, терактами та вбивством дітей і це досить дивно, бо ти гортаєш, гортає і гортаєш далі. Не розуміючи, як опиняєшся у світі тривоги, яка стала частиною тебе.
Сьогодні ви дізнаєтесь, що таке тривога, як працює стрес, тривожні розлади, нейробіологія тривоги та мозку, як умови змінюють обробку інформації, різниця між тривожним станом та тривожним розладом, генетика та тривога, препарати та тривога.
Ми розберемо на атоми все що стосується тривоги, щоб зрозуміти, чим вона може бути, а чим не може.
Мене звати Антон це канал три на чотири й ми вирушаємо на пошуки альтернативної думки, як тривога може стати станом життя. 

_________________________________________________
Цікаві відео:
Як стерти пам'ять цілого суспільства? Нейробіологія пам'яті

Штучний інтелект, який врятує людство. Історія, принцип роботи, ризики та переваги.

Що ви знаєте про Тік Ток? Соціальна реальність та як змінюють нашу увагу
_________________________________________________
Інформація у випуску:

Генетика та тривога:

Я вас люблю
00:00 Початок
01:50 Класифікація розладів
05:35 Що таке стрес?
07:25 Що таке тривога?
09:14 Аналіз ідеального середовища
13:17 Що таке тривожні розлади?
15:55 Тривога та еволюція
17:34 Переваги сучасних методів аналізу
19:07 Субʼєктивізм та аналіз людини
20:45 Лікування тривожного розладу
21:29 Що таке тривожний стан?
24:46 Інтернет та тривожний стан
28:01 Різниця тривожного розладу та тривожного стану
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Цієї весни помер мій брат(ускладненя після бойового поранення) йому було 27, сказати, що це п*здець - це нічого не сказати, окрім цього історія вся була довгою і важкою, і ті події добили мою і так до того не міцну менталку. Відчуття, що сам процес життя виснажує, весь час відчуття душевного болю. Кожень день - це страждання. І хто каже, що діло в здоровому образі життя(я нормально харчуюсь, є фізична активність, стабільний сон 7-9 годин, який не принось полегшення) і варіант з природую теж не дуже допоміг, була поїздка в Карпати на тиждень, поки там, наче легше було, а по поверненю до дому все ще більше наволилось на плечі. А чим далі, тим менше мені хочется з кимось спілкуватися. Також нема проблем з виконанням побутових справ, але є таке передчуття, що в якийсь день, я просто не встану з ліжка. Допоможи сам - теж, так собі порада, вже були такі рекомендації. Чи "таладно, живи далі, радій" і бла бла бла.. Хто не відчував у собі такий стан, ніколи не зрозуміє, як це кожен день жити з фантомним болем.

Т.Р.-хк
Автор

Подобається, коли тобі кажуть 'Переживаєш? Не переживай!' Та якби я так могла, то давно б зробила😅

linshishkina
Автор

Чоловіче, ти дуже сильно підняв укр ютуб, дякую, сильно.

stasonstasons
Автор

Дякую за це відео! В мене тривожно-депресивний розлад, рішення звернутись до психіатра було рятівним для мене. Нарешті призупинила руйнівне коло тривоги, алкоголю, безсоння, як наслідок - поганого апетиту, дратівливості і проблем з тиском. Людиська, не чекайте що пройде само по собі, подбайте про себе, хоча б заради близьких, які скоріш усього теж тонуть в тривозі

МартаСавіцька-иф
Автор

В 2018 році мені діагностували ГДР, і це був найпекельніший період мого життя. Я не могла нічого їсти, бо через високу тривогу шлунок взагалі не працював, але коли не їла, то було теж дуже погано. Постійні панічні атаки, розвинулась іпохондрія. Я могла іхати в маршрутці, випадково подряпати себе нігтем, і мені негайно треба було вийти в аптеку і купити антисептик, бо я бачила як помираю від інфекції, і це навіть, якщо я кудись спізнювалась. З часом я перестала виходити з дому, і так тривало майже два роки. Тільки антидепресанти і кпт допомогли мені вийти з цього стану, і зараз мені важко повірити, що це дійсно було частиною мого життя. Бо зараз, не зважаючи на рдуг і хронічну депресію, моє життя стало набагто кращим, ніж в той жахливий період. Якщо хтось переживав подібний досвід, дуже рекомендую серію книг з кпт «сам собі психотерапевт». Це маленькі посібники на різні теми, які без перебільшення можна прочитати за дві години одну книгу. І найголовніше, звичайно, дотримуватись порад, бо просте читання мабуть не допоможе

liliialytvyn
Автор

Цього року вперше звернувся до психіатра і дізнався, що моє сприйняття світу, що я вважав до візиту "нормою" - ніфіга не норма.

Ніфіга не норма постійно переживати, що про тебе думають інші люди.

Дякую за відео, Антоне. Воно з часом набере багатр переглядів, як фундаментальне.

Кажу, як контент-мейкер. Це не хайп, а вічні відео.

Дякую за контент!

DANYLONOIR
Автор

Кожного разу коли я дивлюсь твої відео, я маю змогу знайти відповідь на всі накопичені питання, дуже вам дякую за те що ви є!

_HesheR_
Автор

Якби ти знав як вчасно ти зробив це відео! Дякую тобі.

ГелоОкнецул
Автор

Дякую за цей випуск, живу з цим станом десь 15 років, зверталась до психіатра, це допомагає...але зараз знову втрата віри в сенс життя, тривога, втрата апетиту, безсоння....продовжую працю над собою, але все це так важко...

MultiLILI
Автор

Дуже - дуже актуальна тема, дякую, що допомагаєте розуміти ❤

Ch_S_Pink
Автор

Дякую вам! Такі психоедукаційні відео неймовірно важливі в наш військовий час. Сама хворію на тривожний розлад, відтягую візит до психіатра, поки допомагає власний аналіз, уникнення «уникаючої поведінки» та психотики, які ситуативно знімають сильну тривогу. Спорт - це просто необхідно при тривожних розладах. Тому надсилаю всім тим, хто хворіє на тривожний підтримку 🫂

khristina
Автор

Дякую за Вашу працю. Важливий, потрібний і якісний контент.

Хай квітне український YouTube!

Yurii.
Автор

Красава як завжди інформативно та доступно. 👍

maxkozak
Автор

Дуже вдячна за ваш контент! Чудово подана інформація. С приводу відео про тривогу дозволю собі дати зворотній звʼязок (я лікар) Зміст ролика, як на мій погляд за складний для пересічного глядача, для тих хто в темі - трохи сумбурно, не так яскраво як в інших ваших роботах відстежується повідомлення. Дякую ще раз за вашу роботу!

Rieznik
Автор

Дякую за чудовий контент українською та за підтримку ЗСУ.

vatrych
Автор

Дякую за чiтке прояснення даной проблеми👍

anatoliy
Автор

Дуже корисне відео. Сприйняття мого життя і мене самого дуже змінилося, після усвідомлення поданої Вами інформації. Дуже Вам дякую!

SteamPirate
Автор

Дякую автору за пізнавальний контент. Завдяки цьому відео я зміг розібратися в собі.

dvorechenetc
Автор

Пишу комент, щоб пхати це чудовий канал в гору) Дякую за контент. Помагає розібратися в деяких до цього незрозумілих речах. Мир усім!

АртемРижих-сю
Автор

Коментар на підтримку відео та каналу.
😊😊😊😊😊

AnarchoReptiloidUa