Сірка та домашнє виноробство. Чи сумісні вони?

preview_player
Показать описание

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дякую Вам за корисні поради та гарно поданий матеріал.
Разом до перемоги.
Слава нашим захисникам України!!!

clzyeky
Автор

Дякую за розкриття такої цікавої теми! З нетерпінням чекаю на нові відео!

ayatsev
Автор

Доброго літнього вечора.
Дякую 🤔👍🏻
🌞🌿🍇🤲🏻🥂🍷👏🏻

oleksandrdehtyar
Автор

Спасибо за смелость. Не побоялся, даже учитывая возможную "потерю" части почитателей, донести в массу очень болезненную до сих пор для части домашних виноделов тему серы в вине. Думающие домашние виноделы уже давно прошли этап "серофобии", но большинство домашних виноделов пока игнорируют этот очень нужный компонент технологии изготовления вина. И отдельное спасибо за то, что в своих ссылках указал наш Форум виноград, который дал нам так много полезного. Успеху твоему каналу. Только, если можно, маленький совет- контент твоего канала рассчитан , в основном, на уже подготовленного человека. Дай шанс юзерам, ведь их -большинство пока 😀. Сомневаюсь, что значительную часть той инфы, что ты выдаешь, доступна для их понимания.

gwmvqsi
Автор

Щиро вдячний за це відео, дізнався чимало нового. Передивлятимусь ще не раз. Успіхів Вам!

ULK_
Автор

Дякую з задоволенням передивився ваш ролик. Підписався. БД ещо не зрозумів, але передивлюся ще раз.

djfmgxq
Автор

Дуже цікаво)
Ось це би все десь почитати....
Я то собі трішки роблю замітки, але але але...

serhii
Автор

Дякую за інформацію. Підкажіть як розрахувати дози в рідкій формі.

genkogenkovich
Автор

По-перше, величезне спасибі грузинам, які на практиці доводять, що вино, яке виготовлене без додавання сірки, живе в їхніх винних погребах десятками років і не псується. Всім раджу, по можливості, до них з'їздити і поспілкуватися.
По-друге, вино не псується не через додавання сірки, а через гарну якість винограду і технології виробництва. Сірка дійсно для великих заводів знижує ризики у спрощує процес переробки мільйонів тонн винограду і можливо не завжди якісного.
По-третє, якщо можна обійтися без додавання сірки і отримати якісне вино, значить можна і не додавати типу чисті типу культурні дріжджі і, можливо, таке вино буде кориснішим і смачнішим. Багато хто, напевно, куштував хліб, який випікався не на культурних промислових дріжджах, а на натуральній заквасці і помічав шикарний аромат, смак і правильну структуру м'якішу хліба.
У кожному винограднику на ягодах є безліч дріжджів різних родів і видів. І вони різноманітні як сама природа, і на різних виноградниках вони різні. Коли говорять про неповторний терруар вина мають на увазі саме ці унікальні природні властивості винограду цієї місцевості.
Натуральні дріжджі мають кілька колоній і одні з сильніших дріжджів переважають над слабшими, потім вони відмирають, поступаючись місцем новим колоніям. Іде природний відбір, у результаті утворюються вина з яскравим живим смаком. Адже кожен вид дріжджів передає вину щось своє особливе.
За рахунок натуральних дріжджів природа створює у вині різноманіття різних смаків та ароматів. Завдяки різним расам природних дріжджів з'являються складні ефіри.
Індустріалізація витісняє з нашого життя все природне та натуральне. Багато хто вже не знає смак парного молока, смак хліба з печі, смак натурального вина.
Якщо в виноградний сік додати штучні дріжджі, то природні (дикі) дріжджі легко одержують гору над штучними. Адже вони вдома, вони народжені цією екосистемою. Вони тут головні.
Тому перед додаванням у виноградний сік штучних дріжджів, природні вбивають діоксидом сірки. Ось так людина намагається нав'язати природі своє розуміння, як це має бути.

vasylynavv
Автор

Добрий день, підкажіть будь ласка: де можна придбати препарат Сульфалік? Бо перешукав в інтернеті і ніде такого немає. Можливо я щось невірно почув? Дякую.

RaumOst
Автор

Скажи будьласка, якщо я працюю на диких дріжджях, то у сусло з мезгою не можна добавляти сірку, бо вона знищіть дріжджі, я правильно поняв?

vujlvnu
Автор

А можно использовать пиросульфит натрия? или лучше калия

prejeqv
Автор

Підкажіть будьласка де придбали рідку сірку?

gfifrqf
Автор

де придбати сульфалік, чомусь не можу знайти

lookup
Автор

чим більше всяких гадостей до вина тим мертвішим стає вино

pwyzobd
Автор

Дякую дуже пізнавально, де яких моментів про сірку не знав.

odquhey
Автор

С каждым роликом открытия, думал пиросульфит единственный препарат серы, если не трудно напишите название препарата жидкой серы, нерасслышал.

kdwwurs
Автор

я подивився ваше відео-ви ніфіга нерозумієтесь у хімії вина, вся проблема окислення вина це рослинний білок у вині-очищений желатин і не потрібна буде сульфітація, це для білих сухих вин, які потрібно випити в період від 1-3 років.Не займайтеся дурнею (сульфітація), сульфітуйте тільки МЕЗГУ.

zdhpoof