FAMILY OF 13 MAJOR GROCERY HAUL! $3248!!

preview_player
Показать описание
FAMILY OF 13 MAJOR GROCERY HAUL! $3248!!

#DoughertyDozen #ShopWithMe

Come shop along with me at Walmart, Wegmans and The Farm Stand for this week’s groceries!

Thank you for spending time with me.

Welcome To The Chaos!🥳

*Follow Us*

Boost Our Birthdays on Famous Birthdays!

🧡You Are Strong

🧡You Are Beautiful

🧡You Are Loved

🧡You Belong

🧡And I Am So Proud Of You

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Wait why are there so many negative comments. Last time i was here it was filled with positive comments. These people are just jealous of your ability to take care of all your kids well. They have no idea how snacks just dissapear instantly when you have so many kids. Keep posting, i loved watching your videos and i'm sure other people still watch them regularly ❤❤

meekz
Автор

What happened to the kids food allergies and dietary requirements?! It all just magically disappeared

DT-mlob
Автор

WHAT IS WRONG WITH No child needs that many snacks for tonsillitis recovery. $3, 200 for insulin next

fedcop
Автор

Why does everyone always count her money? Worry about what you do with yours. She has more than enough to do whatever she wants, she can afford it. Money is not what her channel is about. Get out of her pocket and collect the dust from yours.

kimberlyallen
Автор

No wonder why Bree isn’t healing well….all the crap you feed them and the 400 pudding cups was straight up ridiculous

astebens
Автор

200 packs of cookies and 144 snack packs. Are you 23:36

BrittPelt
Автор

People are struggling. Your flex of how much money you spend is getting old. And you will bottom out and I feel for your kids.

susanricketts
Автор

Seriously, you are worried about low sodium in soy sauce but put it on top of boxes & boxes of cup a Make it make 😂😂

Riklolo
Автор

Are all of your kids getting their tonsils took out? You got enough chocolate and vanilla pudding to feed an army

teresasing
Автор

Can’t you pay off your second mortgage with all this spent on groceries…

sophiesliskovic
Автор

I am just blown away by the processed food people buy. Holy cow!

pattywarne
Автор

Why are you buying Bree pudding cups made with reg milk? You say she needs lactose free milk. Do better.

xevunxs
Автор

It’s not my business but literally the money she just spends is unreal. The kids need to eat the same not just what they want.

joyswanson
Автор

People in prison are fed more healthy than your kids.

amandafraielli
Автор

Do you ever leave food for the other customers and all that processed foods is not good for your kids

jennawade
Автор

I am 45 minutes into the video and still waiting for some healthy food to hit the cart lol😂

barbbloss
Автор

I cannot believe all this again, I don't understand, I can't believe they used or ate the stuff from last week

ValerieSpataforecom
Автор

no way she bought all that fucking pudding, thats so unnecessary and fucking unhealthy

ibuprofen
Автор

There’s no way all of the blueberries were bad. 🤦🏻‍♀️ and $50 on Debbie cakes?! That’s half of what I spent this week on groceries.

tiffanycapps
Автор

What happened to the good ole days when kids ate what they were served or did without? It was a lesson learned for us. Not to waste

TabathaReynolds-iq
welcome to shbcf.ru