Як продавати на високі чеки? | Подкаст про продажі | Андрій Крупкін | Бюро продажів

preview_player
Показать описание
00:00 - привітання
00:38 - що таке високі чеки
02:26 - перше правило продажів на високий чек
04:12 - звернення до керівників компаній щодо продажів на високі чеки
06:12 - про менеджерів з продажів та продажі на високі чеки
08:51 - про страх продажів на високі чеки
10:00 - друге правило продажів на високі чеки
11:19 - про відповідальність при продажах на високі чеки
11:59 - рекламна пауза
12:22 - що хоче отримувати клієнт, віддаючи великі гроші
12:54 - особистий приклад з життя
15:37 - що має знати та робити менеджер з продажів при продажах на високі чеки
16:33 - чому менеджеру з продажів важливо мати експертність у перемовинах

Привіт!

Я, Андрій Крупкін - фахівець у сфері продажів, спікер бізнес-івентів, засновник міжнародної консалтингової компанії Бюро продажів та проєкту з працевлаштування Академія продажів.

Подкаст про продажі - нова експертна рубрика з короткими відео на гарячі теми для кожного власника бізнесу та підприємця.

Із цього відео дізнаєтесь:

два основних правила продажів на високі чеки;
як правильно продати клієнтові високий чек;
що хоче отримувати клієнт при покупці на високий чек.

Якщо хочете мати у своїй компанії прибутковий та системний відділ продажів, але не знаєте з чого почати, не маєте достатньо вільного часу, сил та терпіння, то доручіть це нам.

Наші проєкти:

Наші соцмережі:

#бюропродажів #подкасти #відділ продажів #андрійкрупкін #krupkin
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Робота з великими чеками це найбільше задоволення, я працюю в сфері продажу та організації послуг, і з досвіду можу сказати, що недосвідчений менеджер з великою вірогідністю таку угоду пропустить- причина банальна це страх та комплекси які давлять людину на початку кар’єри в продажах( бо як не дивно - хочеш круті результати в продажах? Працюй над собою та долай перепони, які лише в твої голові). Є два випадки коли новачок може урвати таку угоду: 1) Випадок коли людина боїться але діє виключно по стандартам компанії, починаючи від скрипту до виконнання домовленостей про час дзвінку, час подачі інформації клієнту і тд. - саме виконнання чіткого алгоритму дасть змогу отримати замовлення і досвід. Тобто страх компенсовуєтся правилами компанії, і круто коли в компаніях побудовані етапи продажів та політика роботи менеджера.
2) Варіант 2 це наявність керівника або більш досвідченого менеджера, який пільнує за новачком і стежить за виконанням регламентів.

Якщо казати про тих менеджерів хто вже пройшов початковий етап роботи, то тут питання тільки в психології людини, або не в виконані регламентів.
1) Психологія - бо людина яка приходить на зустріч або бере телефон, відчуває вас як продавця, людину, експерта і тд. І так як ми усі люди є висока вірогідність, що можливо ваша пропозиція була вигіднішою але не сформувалась довіра до вас. В мене не було з цим проблем, тому порадити можу хіба піти до психоаналітика і розібратись в цьому.
2) Не виконання регламентів - по уму кажучи, продажі це достатньо стабільно маючи чіткі навики по роботі- робота з СРМ, задачі, угоди, регулярність дзвінків, пошук і експерименти з підходами, ваші професійні навики у вашій сфері, знання продукту, вміння виявити потребу, вміння планувати та відслідковувати результати, робити висновиюки інше- це база і ґрунт будь якого продажніка, тому це не проста робота, але маючи достатньо компетенцій ви зможете отримувати чудові результати.
А ось з цим я вже особисто боровся, від книг про продажі, до навчання на курсах і чорта лисого, висновок зробив такий - найпростіше повернутись до навчального матеріалу який давали на етапі навчання, тільки без оцієї фігні( та я вже 100500 років в цій сфері і все знаю) засуньте свою гордість собі в одне місце - і зрозумійте, що відсутність результату це скоріш за все ваша халатність та безвідповідальність. Перечитайте поаналізуйте приклади, на цьому каналі багато цікавих роликів які просто необхідно подивитись початківцю. Книги радити поки не буду бо кожний продає по різному і різним типам клієнтів, краще спитайте поради свого керівника впевнений він вам підкаже, задавайте йому питання, цікавтесь що йому допомогло попросіть послухати ваші дзвінки або походіть з ним на зустрічі - anything, будьте проективні.

Комбінуючи психологію і регламент ви досягнете сенергії і над результатів. Бажаю Успіхів.

Або забийте на це і, не дурість голову клієнтам, щоб ми як ваші конкуренти більше заробили)😅

Чао!

MrZAYLEX
Автор

Дякую за корисний контент, гарну подачу і за все, що ви робите🇺🇦

serjiozoable
Автор

труднощі великого чеку це перемовини не за 1 раз і як правило рішення приймає не особа з перемовин а керівник, а йому як раз доносить інфу особа якій презентуешь продукт, тому дійсно тут потрібно знати етапи та додавати ємоції)

sportrefuel
Автор

Високий чек для мене(Торговий представник продукти-вода) це від 4000 грн з клієнта.

madman
Автор

Усе відносно.... навіть 1к$ може бути високий чек, якщо ти продаєш товар по 0.01$
Мій викид адреналіну починається з 25к))

valentynshevchuk
Автор

Високий чек це сума яка більша за місячну середню зарплату

vladvlad