Про фізпідготовку військовослужбовців.

preview_player
Показать описание
Багато віськовослужбовців дуже недооцінюють важливість фізичної підготовки. Дарма! В цьому відео як міг пояснив чому вона важлива, які пріорітети , що можна використовувати для тренувань, в тому числі в польових умовах, та які вправи робити. Думаю це відео буде корисним подивитись як військовослужбовцям, так і цивільним.
Дивиться, коментуйте, поширюйте, підписуйтеся на канал.
Відео, які раджу подивитись, про використання петель TRX та SandBagів в тренуваннях:

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

You are all brave people. I wish you good health and to be safe. I hope the west will help more and wake up from their dream. Because without involving things will not get better. Slava Ukraine.

florys
Автор

Как костоправ полностью согласен с основной идеей минимизировать прыжки и т.п. с весом на плечах. Во время ходьбы или бега следите за тем чтобы макушка была на одном уровне по высоте, а тело не матылялось со стороны в сторону. Так вы минимизируете и нагрузку на на позвоночник и колени, и расход сил. Если мы не крадёмся по лесу, или не идём по заминированному, то очень рекомендуется идти от колена. Т.е. как сказал автор ролика не втыкаем пятку в землю (это сразу удар от пятки в колено, в поясницу и дальше по позвоночнику и аж до головы). Не втыкаем носком, т.к. будет непотребное подпрыгивание в верх. Просто как будто кто-то тянет за ниточку вперёд ваше колено и голень со стопой при этом полностью расслаблены. Тогда нога естественным образом мягко приземлится на носок. В этом случае будет минимальный расход энергии на движение и минимальная нагрузка на мышцы и суставы.
Слава Украине! Жыве Беларусь!

denisd
Автор

Все життя тренуюся в тренажерному залі і можу сказати що дані поради дуже розумні.

МаксимКозаченко-ве
Автор

Вбив спину на перший же рік служби. Страждаю кожен день вже багато років. Як раз дяка бронижилету. Тому так - бережи хребет змолоду.

thesacred
Автор

Толкові поради, ще додам з свого досвіду довгого перебування в пізд0р&зах, братва качайте ноги само більше, бо коли ноги від втоми починають відмовляти то це біда, ми під Сєверодонецьком пішком і в повній викладці пройшли 17 км, в деяких пацанів ноги так боліли, що на беху їх затягували, бо самі вже не могли вилізти, одним словом, акцентуйте увагу на спину і ноги, а біцухи накачаєте після перемоги, щоб татушки тактікульні на них круто виглядали, всім сил і здоров'я

mongol
Автор

Тренуйте витривалість. Вдягаєте бронежилет, в рюкзак кладете кілограм 15, і кілометрів 5 прискореним маршем кожен ранок, поступово збільшуючи навантаження. Це реальне завдання яке часто доводиться виконувати в бойових умовах. Від виконання залежить життя.

Vujcosasha
Автор

Слава Україні!
Я як лікар, зроблю Вам комплімент. Ви дуже правильно і розумно зробили акцент. На шкідливості вправ, які посилюють компресію на міжхребцеві диски та суглоби.
Бо відновлювати та лікувати. Це важкий, складний. Та іноді безефективний процес. Тому знання і правильна техніка. Це головне у тренуваннях.
І особлива подяка за пісчану гирю. Зручно!

ambulance-doc
Автор

пояснив як Боженька. прям супер. Я вмотивований шось робити зі своєю тушой

kostiantynkostiuk
Автор

Дякую за корисні поради по фізичній підготовці. Слава Україні!

yevhenpiskun
Автор

Десант, дякую за навчання, від Пастора Одеса, було чудово)від всіх хлопців з підрозділу!

КаришаГошина
Автор

Вам не треьа бути профі в цьому, головне популяризувати.
Кого зацікавило обов'язково знайде.
Дякую що піднімаєте важливі теми та обговорюєте проблеми!

laynedarkwood
Автор

Додам до списку снаряги и для польових умов:
1. Гімнастичні кільця. Можно замість ТРХ. Мають більшу унівесальність та покривають функціонал ТРХ (у мене є і те і те).
2. Тупо мішок(краще пару-трійку скласти разом + великий пласиковий пакет для будівельно сміття) з землею/піском. Ціна копійки. Розвиваеє силу свме у тих рухах що потрібні бійцю
3. Гумові петлі. Добре доповнять набір снаряги та розширять арсенал вправ.

Антон-хыз
Автор

Дякую за корисні поради по фізичній підготовці. Слава Україні

КККККК-эы
Автор

Все так, але! Силове навантаження доречно тільки у випадку, якщо є можливість відновлювати мязи. Тобто якщо раціон харчування збалансовано і є можливість відпочити між тренуваннями. В іншому випадку (а таке зараз часто) людина виснажиться швидко, що приведе до травм, хвороб і зниження функціоналу.

Borysfenit
Автор

Приємно було дізнатись, що цей інструктор рекомендує кросфіт, вважаю що цей спорт потрібно просувати і не тільки серед бійців а й простих людей, обожнюю кросфіт, сам ним активно займаюсь

Romroman-
Автор

Героям Слава! Десант, це класна ідея знімати навчальні відео, бо тобі є що росказати.

ОлександрЗаїкін-эя
Автор

Вітаю, чомусь тільки зараз побачив це відео і твій блог в ютубі. Єдине що хотів би добавити що головне перед силовими тренуваннями це робити оухавку на розігрів та вправи на гнучкість, розтяжки. Ще слідкувати за диханням . З приводу дихання- щоб можна було після якогось інтенсивного руху, швидко вгамувати дихання і влучно зробити постріл в пі...ра. В цілому в правильному Русі крокуєш. Слава Україні.

ПавлоСталкер-тш
Автор

Мязи перед градом не спасуть, але допоможуть швидше добігти до укриття.
Фізуха потрібна!

romanskyba
Автор

велике дякую за відео, корисна інформація, дуже щиро та з турботою💔

friendApril
Автор

З усім згоден, окрім того що ви не згадали про розігрів, бо якщо почати одразу ж тренування з броніком, легкому можна отримати розтяжіння м'язів та зв'язок і ще щось з судинами чи тиском

Denchik..