ДІЄТИ, ПЕРЕЇДАННЯ і ТРИВОГА: розлади харчової поведінки - як їсти без вини/ПАЛАЄ

preview_player
Показать описание
Як зрозуміти, що стосунки з їжею стали нездоровими? База про РХП, дієти, переїдання, апетит та любов до власного тіла.

Перемагайте англійською разом з Green Forest!
Деталі та онлайн тест для запису:

А також підписуйтесь на YouTube канал школи. Тут багато навчальних відео.

***
Підтримайте нас лайком, коментарем та тут:

***

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дякую Вам, дівчата, за те, що Ви вирішили присвятити випуск такій болючій для величезної кількості жінок темі; для мене вона також болюча і дуже особиста.
Я живу з РХП з 11ти років. Ви знаєте, багато підлітків різко набирають вагу у цьому віці, я не виняток. Але мої однокласники почали мене травити: мене били, обзивали жирною та страшною, злобно сміялизя і кепкували з мене, заганяли в куток. Хлопець, який мені дуже подобався, не соромився називати мене "найпотворнішою дівкою в класі", коли розмовляв з іншими хлопцями, а сиділи вони прямо за мною.
І я схудла. Спочатку непомітно, потім сильно, мої рідні та подруги почали робити мені компліменти, а мені було мало.
Вже літом при зрості 163 см я важила 25-27 кг.
А потім почалась жахлива травля через надмірну худорлявість, ще пізніше - через набір ваги тощо.

Зараз мені 23, я важу 42-43 кг. Я чудово виглядаю, доволі тендітно, в мене чудовий хлопець і друзі, але в голові я рахую калорії, іноді відмовляюсь від їжі, коли хочу їсти, іноді з'їдаю забагато та відчуваю за це провину.
Я зважують після кожного прийому води та їжі і в душі радію, коли моя вага становиться менше.
Люди з РХП кажуть, що їх життя ділиться на "до" і "після", від цієї вавки важко вилікуватися.
Дякую, що дочитали до кінця, всім миру та спокою!

honeycyanide
Автор

Ви заторкнули дуже важливу підтему у цьому контексті: яких жінок ми бачимо у медіа. Я живу у Європі і дуже рада, що тут у медіа і рекламі нарешті показують справжні, звичайні тіла. Цього так не вистачало, коли я була підлітком - я так само страждала, що моє тіло не «ідеальне». А тіло не має бути ідеальним. Добре, якщо ти можеш самостійно прожити день… і багатьом людям після травм і поранень навіть це буде не можливо. Всяке тіло заслуговує на повагу

mirakuntner
Автор

Маю за плечима 19 років РХП + майже 5 років стійкої ремісії. І ще добре пам'ятаю як РХП підміняє реальність і цінності, це наче прибулець із фільму жахів, що заповзає у мозок і контролює його. Це важкий досвід, щиро співчуваю тим, хто з цим живе.

Lonskapsy
Автор

Їжа, як спосіб пізнання світу! Цілком погоджуюсь. Всі мої подорожі завжди мали гастрономічний елемент.
Панянки, ви неймовірні! Дякую за чудовий ефір.

ПершкоІрина
Автор

Це хто просить не співати рекламу? Співайте, будь ласка, це мій улюблений сінгл, чекаю 10-годинну версію)

АннаБобко-пр
Автор

Ви так говорите про гречку, ніби вона апріорі несмачна)) Мені подобається смак гречки і мої діти найбільше люблять саме гречку з усіх видів круп) Дякую за випуск!

oksanamuller
Автор

Дуже рада, що змогла вийти з цього болота самостійно і як на диво війна навіть посприяла цьому.Прийшло більш чіткіше розуміння того що я можу померти в будь який момент і чому я повинна себе так мучити.

marichkad
Автор

Чекаю випуску стосовно тих чуваків з франику... Хоч вже і був випуск стосовно "не на часі" та про згвалтування також було багато що сказано... Але в мене розриває серце коли хтось пише порівняння що такі історії менш важливі ніж війна... Я в просто уявляю цю історію з боку тих дівчат і мені їх неймовірно шкода... Шкода за те що їх жахливий досвід обезцінюють. А також дякую за ваш контент, завдяки йому в мене ще хоч трішки залишається надія що світ не настільки кошмарний

koookumber
Автор

Капіталізм навʼязує "ідеали краси" щоб з одного боку продавати його тим, хто йому відповідає, тим, хто хоче його досягти і тим, хто страждає від нього. Це жахливе коло, яке спотворює і шкодить усім. Дякую за це відео - воно дуже корисне.

Anton_Nazarenko
Автор

Мені дуже подобається, що деякі інтернет магазини одягу запрошують моделей різної ваги😊

olesiadent
Автор

Жру вареники і борщ дивлячись цей випуск🤦 відчуття голоду вже нема але їм дальше👍

МартаГрицай
Автор

Прочитала багато коментарів. Дякую всім, хто поділився своїми роздумами, історіями. Нам всім потрібно берегти себе і любити ❤️

alisavanderer
Автор

Коли була підлітком, страждала компульсивним переїданням. У результаті набрала вагу, ненавиділа себе і оточуючих, що постійно вказували на це. Пробувала мільйони дієт, поки безвуглеводна - не спричинила проблеми зі здоров'ям. Зараз, коли мені вже тридцять, я навчилась дружити із їжею та любити спорт, бо подобається відчувати силу в тілі. Перестала себе мучити і подобаюсь собі такою, як є. Але шлях був дуже довгий до розуміння себе та своїх реальних потреб.

molfarka-nn
Автор

Відчуваю себе на груповій терапії✊🏻 Дякую за те що ви поділились своїм досвідом

irabondarenko
Автор

Зробіть будь ласка розбір корейських / східноазійських страндартів краси . Було б цікаво подивитись, чому лише люди схожі на айдолів з середньою вагою 45-50 кг вважаються там гарними, і в цілому на чому тримається ця величезна індустрія

margiesowhat
Автор

Дякую за цей випуск! 💙💛 У мене також бо-бо на цю тему/пунктик/комплекс. Тому я почала пахати у залі, робити кардіо, не можу назвати раціон збалансованим, але я знайшла смачне у корисному 😋 Гадаю, що цей комплекс настільки нав'язаний у наших головах, що ми його вже ніколи не позбудемося глобально, лише індивідуально.
Жодного разу хлопці (мої колишні) не робили мені щодо форм та ваги зауваження, вдома ситуація гірша (чомусь жінки у моїй родині вважають, що я пухка, хоча самі також не тростинки). Жити окремо від сім'ї та партнера круто, бо легше коригувати свій раціон.

MarynaRedkova
Автор

Усі наші індустрії заробляють на переважно жіночих комплексах. Ми дуже багато вкладаємо в зовнішню презентацію себе, але забуваємо, що при знайомстві, це лиш декілька хвилин, а далі починають оцінювати твій розум, а так, як ми усі соціальні і самореалізуватися можемо лиш в соціумі, тому краще й справді вчити мови і вкладати час та фінанси в свій розвиток.

nataliyast
Автор

Дуже актуальний випуск для людини з булімією, ось хочу записатись в спортзал, з початку карантину я дуже сильно набрала, раніше була дуже худенька тож почала комплексувати, потім почала ненавидіти себе за те, що набрала, обмежувала себе надзвичайно сильно, постійно блювала, не могла їсти, дійшло до того, що я вже не могла пити чай і одразу блювала, довго голодувала і виснажувала себе, звернулась до психотерапевта, мало того, що в мене розлад особистості так ще й РХП, тож я досі лікуюсь і намагаюсь інтуїтивно харчуватись

Юлія-ют
Автор

Знаєте, я дуже люблю і підтримую ваш канал, але конкретно цей випуск мене засмутив. Кількість тригерних моментів для мене була дуже велика. Наприклад, використання таких слів як «зажори», «дожори», «жерунка». Не дуже зрозуміло, для чого була подана статистика про те, що жінкам менше платять, якщо вони більше важать.
Ну і загалом таке відчуття, що випуск дуже поверхово зачіпає таку складну тему. Тому що рхп це трошки складніше, ніж заїдати тривогу і шось таке, що люди просто переростають коли дорослішають.
Дуже гарно, що на тему рхп з‘являється більше розмов і зникає стигматизація, але водночас потрібно бути дуже обережними, коли ми про це говоримо.

y.k.
Автор

Всі завжди так дивуються, коли кажу, що їм тільки, коли голодна 🙃
Що б там не стояло на столі, чим би не пригощали - торкатись не буду, бо не хочу, бо не голодна )

z_k