ШИЗОЇДНИЙ психотип частина 1 - формування, зовнішність, міміка, мовлення. Як визначити свій психотип

preview_player
Показать описание
Привіт. Сьогодні починаємо вивчення шизоїдного психотипу на каналі НЕПОВТОРНІ Психологія для всіх. Але перед цим я розповім, як можна визначити власний психотип з опису.
Розглянемо, що впливає на те, що шизоїд стає шизоїдом, а також характерні ознаки психотипу - зовнішній вигляд, мовлення, міміка та жестикуляція.
Це відео допоможе вам краще розбиратися в собі та в людях, поглибить знання з психології особистості.
Також ви отримаєте приклади шизоїдів з відомих фільмів, щоб краще уявляти таких людей.
Посилання на другу частину відео про шизоїдний психотип:
Посилання на третю частину відео про шизоїдний психотип:

0:00 Вступ
0:16 Як визначити свій психотип
1:40 Приклад шизоїда
2:11 З ким плутають шизоїдів
2:33 Походження слова "шизоїд"
3:00 Формування психотипу
6:30 Зовнішній вигляд
9:35 Міміка та жестикуляція
10:25 Мовлення шизоїдів
11:46 Завершення першої частини відео
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Радий бачити такі відео в рекомендаціях! Це дуже цікаво, дякую!

bogdankalynets
Автор

дякую вам за відео, на деяких моментах починала сміятися в голос, бо впізнаю людину, в яку закохалась :) підозрювала і до цього, що ми адський тандем істероїдки та шизоїда. це мене якось навіть заспокоїло, бо раніше не до кінця розуміла, що відбувається в цих стосунках.

dashing
Автор

Привітіт ч знову тут я теж люблю бути гаодинці у мене є світ, який я можу контролювати ❤❤❤

ЯринаСтебельська
Автор

О, точно, мені казали що я монотонно говорю, або тихо, спокійно, або голосно наголошуючи на всіх словах однаково, а треба навчитись грати з інтонаціями

rvsesqh
Автор

Хотів послухати лекцію але задумався і все прослухав.
Як завжди...

stoyandraganov
Автор

Як завжди файно. А ще ваша зовнішність дуже унікальна, мій чоловік каже, що до такого спеціаліста хочеться йти в терапію. Дякую.

dr.kudriavtseva
Автор

Після другої частини прийшла дивитися цю. І перша теза про батьків - одразу✅ тобто, мої були холодними, і мама й досі розповідає, якою зручною дитиною я була. А занурюватися у безмежний світ фантазій - це і до тепер моя улюблена розвага. Нажаль. Тобто зараз мені це дуже заважає, мені дуже важко стати дорослою, зіштовхнутися зі справжнім світом і з своєю тривогою щодо життя в цьому світі

ElenaLosynska
Автор

Мої батьки не були холодні до мене, навпаки їхнє ставлення до мене було нав'язливе, як спам і протиречне. Їхні дії не співставлялися зі словами і обіцянками. Також, я дуже рано усвідомила, що я розумніша за них, і що я сама по собі.
Холодність проявлялася в тому що від мене вимагалося бути "зручною"(моя мама має яскраво виражений істероїдний тип). І так, у мене ніколи не було власного простору.

ПаніОтож-бо
Автор

Так, дуже схоже на мого чоловіка, він сам це визнає)) Дякую! Подивлюсь всі частини

nestercake
Автор

У мене сходиться на 85-90% десь. Тепер хоча б розумію це, дякую.

freeeng
Автор

улюблене відео улюьлене психолога)))) як завжди дуже цікаво і пізнавальні. в науці багато шизоїдів я помітила)

sko
Автор

Я вважаю що я шизоїд, але я з часом навчилась розбиратись в емоціях інших людей, і для себе маю підсвідомо групу патернів міміки по яких я виказую свої емоції, часом гіперболічно, якось з особливим артистизмом, спеціально підсиленим, шоб це мало комічний ефект, але людям стає зрозуміло про що я говорю, а роблю це я не знаю точно навіщо але є декілька здогадок:
1)Я не знаю як насправді треба дану емоцію грати
2)Я знаю як грати цю емоцію, але знаю, що це буде смішно, тому додаю надміру артистизму, щоб попередити сміх, і шоб люди точно посміхнулись
3) мені некомфортно деякі емоції щиро транслювати, щоб не залізли в душу, тому гіперболізую, щоб заплутати людей, і щоб вони подумали, що це більше сарказм ніж правда

rvsesqh
Автор

Дякую за чудвий канал. Підписка від шизоїда.

irze
Автор

Чудова лекція ! Я шизоїд!
Вибачте за питання, - у мене таке враження, що це і ваш психотип😊?

minona
Автор

Забув додати: саме шизоїдність робить людину здатною до пізнання світу - вони ж бо легко і невимушено формують внутрішній діалог, або навіть полілог, но то вже занадто, а значить - нездраво (жарт).

m.kulbida
Автор

Дуже цікаво. Дякую. Тепер я не буду використовувать це слово для образ)

JollyRoger
Автор

Дякую за роботу не скажу що для мене щось відкрилось просто щераз утвердився в своєму шизоїдному складі розуму велику частину своїх рис які ускладнювали або унеможливлювали моє життя я приборкав ну а ті що не можна змініти бо це і є я просто мені і оточенню доведеться приймати питання лише в тому чи будуть колись потрібні мої можливості бо покищо мене здебільшо просто відмовляються чути щоб захистити свій психологічний оманливий комфорт від руйнувань. писати можна багато і нескінченно тому закінчу і щераз подякую

porobleno-sm
Автор

Вирішила подивитись бо хотіла зрозуміти чи є в мене 2/3, але зрозуміла що мій колега шизоїд, прям усе сходиться 😅

ValeriiaLev
Автор

Дуже цікаво 👍 Дякую! Дійсно, деякі риси різних психотипів бачу і в собі, і в своїх родичах і знайомих))) А може бути таке, що людина не належить до жодного з психотипів? Чи вважати її тим психотипом, рис якого в неї більше?
Дякую за вашу працю 👍

Natalijabojko
Автор

Чому ви вважаєте, що астенічна будова доводить теорію про те, що шизоїдність генетично зумовлена, якщо шизоїдність - це про мозок.

Мозок не пов'язаний із зовнішністю.

Wasp-ho