Co dělat s PŘEJÍDÁNÍM

preview_player
Показать описание

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Pro mě velmi aktuální problém. Moc díky za toto video!

terezasvobodova
Автор

Pánové vysvětlili jste to tak jednoduše bez toho aby jste to lidem tlačili do hlav a necháte
Jim prostor opravdu zapojit rozum DÍK DÍK ZA VÁŠ PŘÍSTUP 👍👍👍👍👍👍

vendulavendula
Автор

Romane, vy jste měl jít k divadlu 👍😂😂 ten úvod... famózní. Jen tak dál chlapy, skvělá videa 👍👍👍

stanislavvrabec
Автор

Děkuji za vaše videa. A herecký výkon pana Romana na začátcích je parádní 😁👍

marketadlouha
Автор

Skvělé video. Pro spoustu lidí aktuální problém. To také vysvětluje, proč diety nefungují: fakticky se může jednat o přejídání maskované za"dietu". Žel, kromě přejídání existuje i druhý problém - mentální anorexie. Ukazuje se, že po určité době hladovění začne mozek vyplavovat dopamin, jakoby byl zdrogovaný. A tak se anorektičky cítí skvěle při hladovění (jako se jiní cítí skvěle při přejídání) - jsou na hladovění závislé.

marianastefancikova
Автор

Děkuju🙏🙏.
Doteď mi to nikdo neobjasnil a to včetně “odborníků”.Díky za tenhle pořad.

lenkaserkova
Автор

Emočné prejedanie som viac menej prekonala ale len s pomocou psychologičky. Sama som sa rok trápila a naozaj obdiv, kto to zvládne sám prekonať. A nieje to len, že sa zle cítim a zjem zmrzlinu. Keď na mňa prišiel záchvat, tak som luxovala všetko. Naozaj jedno cez druhé, chleba, ryžu, maslo, čokolády, mlieko nedalo sa to zastaviť až som si musela ľahnúť lebo ma tak bolel žalúdok a do toho silný plač. takže keď len zajedáte stres, to je nič oproti záchvatom

AmamiHarukaX
Автор

Největší problém s přejídáním se a celkově závislostí na sladkém nebo slaném je to, že jídlo prostě potřebujeme každý den. Když je někdo závislý na alkoholu, (nebo jiné droze) může se rozhodnout ji vysadit kompletně ze života. Ano, je to o tom vydržet, ale alespoň ji do sebe v žádné formě nemusí dostávat. Ale co se závislostí na jídlo, cukru, soli? Ano, můžu vysadit sladkosti. Ale ten cukr je pořád v nějaké formě ve spoustě potravin a to i těch zdravých. A člověk si nakonec kousne do blbýho jablka a začne se jimi přežírat, protože tam ten cukr prostě pořád je. Je to fakt o psychice a obdivuju lidi, který se dokáží ovládat. :D

henlokitty
Автор

Mám opačný problém - jím, když mám radost. Když mi je fajn, jsem s partnerem, nebo si chci něco užít, mám to spojené s jídlem. Každopádně skvělé video, děkujeme!

AdeleBeale
Автор

Hoši, vaše videa mám fakt rád. Jste sympatičtí a dokážete něco předat. Rozhodně pokračujte 💪🏻

ceskynacionalista
Автор

Petr Havlíček voluje 😳🙈😵 teď už sem viděla vše 🤣

ciara
Автор

Zaplať pánbu, takové problémy nemam. Jo, Roman je, ,hérečka,,skvělá !!!

vaclavstraka
Автор

Kdysi jsem po jenom rozchodu taky bojoval s přejídáním z emoce. Byl jsem schopen sežrat tabulku čokolády jako chleba. Během minuty. Netloustnul jsem, ale uvědomoval jsem si, že je to špatně. Nechal jsem si poradit. Člověk který má tendenci k přejídání má tendenci nakoupit na 4 dny dopředu. Nabrat plný košík, tohle na pondělí, tohle na úterý... Jenže pak ten nákup sežere za dva dny a jde znova nakoupit. Funkční metoda je nakupovat vždy jen na jeden den a to ještě nakoupit tak, abych byl trochu v napětí, jestli mi to bude stačit. Pokud náhodou ne, zasanuje se to jablkem navíc, nebo banánem. Čokoládu ano, ale ne tabulku, kofilu. V pondělí ji rozdělat a snízt jeden dílek. Teprve v úterý druhý. A to ještě kofila nemá 7 dílků, takže se člověk hecuje, který den vynechá, ab měl dílek na neděli. Totéž slazená limonáda, miluju CocaColu a nevzdám se jí. Dělám to ale tak, že si koupím litrovou a tu mám na týden. Neexistuje přikoupit další. A tak je to se vším... Ono to denní nakupování vyžaduje obléct se, vyrazit, někam dojít, čili je to zároveň fyzická aktivita, ale taky je to další sociální kontakt, který sám o sobě je potřeba, aby člověk citově nestrádal. Pan Havlíček to říká správně. Sice nejsem příznivcem hlídání každé kalorie a být uvězněn v tabulkách, když sousedé grilují, dám si s nimi. Je dobré rozumět tomu, jak tělo funguje, výrobci čím dál častěji vymýšlí, nová ochucovadla, která balí do barevných futrálů a holt v tom marketu není snadné všemu odolat. ....když je to navíc občas ve slevě. Je ale potřeba umět odolat a nekoupit vše, co se mi líbí.

KaelSvalcembelk
Автор

Naprosto skvělý díl, a ještě lepší je bonus. Tak trochu jsem měl pocit ze česky markeťáci si ujižději na drogách 😄.
Ale vůbec mě nenapadlo ta psychologická souvislost v reklamě na Tofife 😄. Skvělá práce kluci.

michalbednarik
Автор

Oba jste super. Toto je můj problém o kterém vím. Přejídání když je něco jinak

zdenahruba
Автор

Jak říká Halina:"Jeli život na houby, dej si kachnu do trouby!".

Zula
Автор

No vida, u nás v rodině to máme spíš naopak. Když je mi psychicky špatně, tak mě bolí břicho a nejím. Jen max. jednou denně, protože vím, že jíst musím.

katkakolackova
Автор

Tohle začíná už v dětství..Odměny v podobě jídla pro děti.. Nebo jejich utěšování stejným způsobem..

evacastkova
Автор

Mám problém s emočním přejídáním od 10, 11 let a dík za to že, jsem si díky vám přiznala. A je pravda že, se solí jsem to prehanela opravdu až nechutné. Mám problém s emocemi. Tak si to začnu psát DÍK DÍK ZA ROZUMNOU ŘADU.
Po sepsání jídelníčku a emocničku se obrátím na odborníky

vendulavendula
Автор

Tak s tímhle problémem jsem se seznámila už v dospívání, kdy jsem nešťastnou lásku zajídala čokoládou a utěšovala své zraněné city.Tehdy jsem začala blbnout i s drastickými dietami.Myslela jsem si že když zhubnu, tak se mi zvýší sebevědomí, ale zjistila jsem že obojí způsoby stravování mě ničí(po několika letech)tak jsem s tím přestala.

janasvobodova