Плагіат зброї та військової техніки в СРСР. Вся відома зброя СРСР - копії!

preview_player
Показать описание
Посилання на інші ролики на тематику радянського плагіату:

Композиція: Wishful_Thinking Dan Lebowitz
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Друзі, пишіть коментарі, ставте вподобайки та надішліть це відео своїм друзям! Люди мають знати правду! Давайте разом розвивати та просувати україномовний контент на просторах YouTube! Дудемо щиро вдячні вам за допомогу!

pro-ukrainu
Автор

Залез в коменты и успокоился . Спасибо всем вменяемым людям которые разбираются и понимают в этом вопросе.❤

ДенисАрнаутов-уй
Автор

Класне відео, хлопці. Безмежно вдячний за контент. Буде корисно подивитися всім людям, які ще досі вірять в радянську «міць»

ТимурГоряйнов
Автор

Коментар для просування відео ! Чудовий контент, чудовою мовою!

БудинкевичІван
Автор

Обожаю этот канал!!! Слава Украине! Привет С Днепра.

grimuar
Автор

2:13 - Тульський Токарєв повторяє лише зовнішній вигляд бельгійського Браунінга, а от приципи роботи - практично повністю взяті від американського пістолета M1911, за авторством того самого Джона Мозеса Браунінга (його патенти в той часи мали право використовувати Colt для американського ринку та Fabrique Nationale - для решти світу). Також дещо своє в ТТ також було - модульний УСМ. Кому цікаво - М1911 та ТТ - пістолети з системою запирання каналу ствола та роботою за рахунок віддачу ствола, в той час бельгійський Браунінг 1903 року - всього навсього система з вільним затвором, що використовує вільний затвор і дозволяє використовувати лише відносно малопотужні набої. До речі іще один цікавий факт - набій 7.62х25ТТ це практично той самий 7.63х25 Mauser. Тобто тут совки стирили механіку від одного пістолета, вигляд від другого а набій - від третього. Отака фігня, малята.

fryzvova
Автор

По стрілецькій зброї багато нюансів.
1. Макаров дійсно візуально схожий на Вальтер та використовує таку ж схему роботи автоматики. Але на цьому схожість закінчується, форм-фактор Вальтера був у тех. завданні, тому всі пістолети, які брали участь у конкурсі на заміну ТТ були схожі на Вальтер. А схема автоматики з вільним затвором існувала і до Вальтера багато років і була втілена у безлічі пістолетів, особливо компактних. Конструктивно це різні пістолети. Я б навіть сказав, що Макаров використовує більш цікаві ідеї у механізмах, але за якістю і ергономікою Вальтер кращий.
2. ТТ и Браунінг схожі тільки візуально. У ТТ використовується принцип роботи, який Браунінг втілив у патентах Кольт 1905/1911. Браунінг 1903 був з вільним затвором, як у Макарова, або Вальтера.
3. МСП та EM-GE окрім дуже притягнутої візуальної схожості не мають взагалі нчого спільного.
4. АК та Штурмгевер знову ж таки схожі візуально, конструктивно різні (хоча як на мене, окрім округлого магазину та дерев'яного прикладу, не дуже вони і візуально схожі). АР-15/М-16 мають з Штурмгевером більше спільного, ніж АК.

Взагалі у збройовій індустрії нормально брати чужі ідеї. Тисячі різних моделей, які використовують однакові принципи роботи, бо тих принципів роботи можна по пальцях перелічити, і всі вони вигадані майже на початку 20-го сторіччя, а то і у 19-му.Тому використовувати, міксувати, переробляти і так чи інакше
запозичувати ідеї зброї, то нормально. Проблема радянських зразків по більшій частині у якості матеріалів та обробки та ергономіці. Все ж таки в першу чергу думали як можна зробити дешево, і при цьому у великій кількості, тому якість відходила на другий план.

sdhm
Автор

Дякую за пізнавальний ролик. В 1946 році в Києві в парку Пушкіна на Брест-Литовському шосе, зараз Зоопарк на проспекті Побєди, була виставка німецької зброї. Запам"яталася величезна гаубиця чеського виробництва Шкода-1938 р.

ВикторШенгерр
Автор

00:38 взяли только конструкцию барабана, а внешнее сходство потому что в то время это был популярный тип ПП.
1:03 то что взяли начали производство не своих гранат тут тоже ничего удивительного, американцы например очень много всего взяли от французов например пушка 75мм М3 это копия французской пушки 75mm mle 1897
3:56
Вот тут автор очень не прав, потому что в АК единственное что переняли от Stg это патрон, а все остальное принцип работы автоматики схема УСМ и т.д. было уже сделано самим Калашниковым, ну а также посмотрите на AR-15 и Stg44 и вы все поймёте
5:11 пулемет Максима вообще был практически во всем мире например: Vickers K, MG08/15 и другие

sonderkraftfahrzeug
Автор

Проживаю в США, дуже цікавлюсь зброєю та володію майже 10 гвинтівками. Так от - німецький STG44 (Sturmgewehr) - візуально є основою для майже всіх штурмових гвинтівок часів Холодної Війни. АК-47, з точки зору як працює його механіка, набагато більше схожий на Американську гвинтівку Другої Світової M1 Garand.

Ну а про Кулемет Максим, то не справедливо - їх по ліцензії будувала майже кожна країна Європи. У німців - MG08, у британців - Vickers, і так далі.

Теж саме можна сказати і про танки - багато країн почали свою танкову программу через закупівлю Французьких танків Рено - сюди входять і США, і Японія, і Італія.

А про літак Аїст, то смішно - навіть назву скопіювали, тільки переклали на російську.

Anmatgreen
Автор

Американский M1911 Кольт, похож как две капли на бельгийский пистолет Браунинг 1903 года, но это другое.

АндрейФалеев-йж
Автор

Щодо ак 47 це не є копією Sturmgewerh, бо якби ак був копією то був би надійний простим в використанні і легким в виробництві.

Tutu_shi
Автор

Задля просування відео. Велика подяка.

schabanow
Автор

Говорить что рпг-2 и фаустпатрон это копирование, это так де как: бмв и мерседес у обоих есть колеса, двигатель, руль, кузов кто у кого украл? Противо танковое орудие тогда было у всех

smuzy
Автор

Всегда берется лучшие аналоги и добавляется какие то улучшения. Это относится ко всем, и к СССР и к американцам, и к французам и англичанам. Там так же всегда можно найти прототип где то взятый. Так идёт развитие.

GruniaAI
Автор

ЧИ є ТТ плагіатом Браунінга?
ТТ (Тульский Токарев) - це російський самозарядний пістолет, який був розроблений в 1930-х роках під керівництвом Сергія Токарєва. Не можна сказати, що цей пістолет є прямим плагіатом пістолетів Браунінга, але він був сильно вплинутий на конструкцію.
Сергій Токарєв вивчав роботу пістолета Браунінга M1911 під час своєї навчальної поїздки до США. Він був вражений конструкцією пістолета Браунінга та його ефективністю. Тому при розробці ТТ, Токарєв використовував деякі елементи конструкції Браунінга M1911, але змінював їх, щоб створити власну унікальну конструкцію.
Наприклад, ТТ мав короткий виступ на кожному кінці затвора, що було зроблено для того, щоб збільшити точність та забезпечити більш надійну роботу затвора. Також, ТТ мав коротший магазин та був більш компактним, ніж пістолет Браунінга M1911.
Отже, хоча можна сказати, що конструкція ТТ була вплинута конструкцією пістолетів Браунінга, сам по собі ТТ не є прямим плагіатом Браунінга M1911.

Чи є ППШ плагіатом Soumi?
Пістолет-пулемет ППШ та пістолет-пулемет Soumi мають багато спільного, але не можна сказати, що ППШ є плагіатом Soumi.
Обидва пістолет-пулемети були розроблені під час Другої світової війни та мали схожі конструкції, включаючи довгі магазини на 71 патрон та використання патрону калібру 9мм. Однак, ППШ був розроблений радянським конструктором Георгієм Шпагіним, тоді як Soumi був розроблений фінським конструктором Алойсом Кокко в 1920-х роках.
Отже, можна сказати, що ППШ був розвитком та модернізацією пістолет-пулемету Soumi, але не є прямим плагіатом.

Плагіатом STG 44 є АК-47 чи АК-46?
АК-47 не можна вважати плагіатом STG, оскільки АК-47 та STG є різними конструкціями з різними дизайнерами та виробниками. АК-47 був розроблений в Радянському Союзі в 1947 році під керівництвом Михайла Калашникова, тоді як STG-44 був створений в Німеччині в 1942 році з командою під керівництвом Гюнтера Халлера. Обидві зброї є важливими іконами в історії автоматичної зброї, але вони різні за своїми технічними характеристиками та дизайном. А ось АК-46 який був експериментальним автоматом, створеним Михайлом Калашниковим та був повністю скопійований з автомата StG-44 під патрон 7.62x39 мм (нім. SturmGewehr 44).

Чи є Ф1 СРСР плагіатом F1 Франція?
Граната Ф1, розроблена у СРСР, є модифікованою версією французької гранати Ф1, але не є плагіатом.
У 1920-х роках СРСР купив ліцензію на виробництво гранат Ф1 та почав випускати їх на своїх заводах. Однак, згодом у СРСР було здійснено кілька модифікацій гранати, включаючи зміну конструкції запалювання та вдосконалення механізму знищення, які відрізняють гранату Ф1 СРСР від оригінальної французької гранати Ф1.
Отже, можна сказати, що граната Ф1 СРСР є розробкою на основі гранати Ф1 Франції, але не є прямим плагіатом.

Чи є ОЗМ-3 плагіатом SMI44?
ОЗМ-3 та SMI-44 - це різні види мін, які мають різні конструкції та призначення.
ОЗМ-3 - це протипіхотна міна, яка була розроблена у СРСР у 1939 році. Вона має круглу форму та важить близько 3 кг. У міну встановлено пластину з різними формами та розмірами шипів, які при вибуху розлітаються по ширині близько 30 метрів.
SMI-44 - це протипіхотна міна, яка була розроблена у Франції у 1944 році. Вона має більш прямокутну форму та важить близько 5 кг. Міна має заряд з тротилу, а також сталевий корпус, який містить шипи, що викидаються в усі боки при вибуху.
Отже, OЗМ-3 та SMI-44 - це різні міни з різними характеристиками, тому їх не можна вважати плагіатами одна одної.

rancorn-
Автор

По поводу АК-47, там мало чего схожего со штурмгевером, скорее винтовка Юджина Стоунера позаимствовала некоторые фишки, к примеру крышка для закрытия патронника и возвратная пружина в прикладе, без которой автоматы не смогли бы вести стрельбу. А так, внешне похожи.

vsevolodd
Автор

Дякую за відео!!! Було дуже цікаво і пізнавально!!!

yapirdoleBobr
Автор

Супер! Дуже цікаве чергове відео про, ,вєлікую страну, , та іі крадіжки іноземноі техніки! Чекаємо наступних цікавих відео!!!

serhiipovkh
Автор

Конкретно по конструкции АК и СТГ намного разные
🇺🇦✊

Травник-йз