Місцеві ради законно захищають інститут сім'ї. Висновок Інституту Корецького

preview_player
Показать описание
ПРО ЩО ВІДЕО

Понад 80 місцевих рад звернулися до Верховної Ради, Президента і Кабінету міністрів щодо захисту інституції сім’ї в Україні. Обласні, районні, міські, селищні депутати з усієї країни вимагають:

Перше. Зберегти статтю 51 Конституції України, у якій зафіксовано, що шлюб – це союз чоловіка та жінки.

Друге. Вилучити ідеологічні терміни «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність» з українського законодавства і унеможливити їхню появу у майбутньому.

Третє. Не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство», адже це відкриває шлях до так званих «одностатевих шлюбів».

Четверте. Виключити з усіх підзаконних актів норми, які ставлять за мету подолання так званих «гендерних стереотипів», адже це зазіхає на природу і біологічну стать.

П’яте. Ухвалити закон «Про заборону пропаганди гомосексуалізму» для створення безпечного інформаційного середовища для дітей.

Подібна спільна і категорична позиція місцевих рад по всій Україні призвела до значних позитивних результатів. Але у відповідь на це кілька ЛГБТ-активістів спробували через суд скасувати рішення кількох місцевих рад. У своєму позові вони звинуватили місцевих депутатів у підбурюванні до дискримінації за ознаками так званої «сексуальної орієнтації» і «гендерної ідентичності».

Тоді Чернівецька обласна рада, наполягаючи на законності свого рішення, звернулася до головного арбітра у таких випадках. Йдеться про Раду науково-практичних експертиз при Інституті держави і права імені Володимира Корецького Національної Академії Наук України.

Перед науковими експертами поставили два запитання:
1. Чи законні дії місцевої ради щодо звернення до центральних органів влади щодо захисту інституції сім’ї?
2. Чи дотрималася місецва рада принципу компетенції та порядку прийняття рішень?

«Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування».

«Закон закріплює за депутатами місцевої ради статус представників інтересів територіальної громади, які представляють інтереси всієї територіальної громади, несуть обов'язки перед виборцями, виконують їх доручення».

У підсумку експерти Інституту імені Корецького констатують: «Дії Чернівецької обласної ради є такими, що відповідають чинному законодавству України». Адже у зазначеному Рішенні місцевої ради «по-перше, реалізовані повноваження народу здійснювати владу через своїх представників, по-друге, знайшли своє здійснення права громадян на управління державними справами, по-третє, має місце поєднання місцевих та державних інтересів».

У Висновку авторитетної експертної установи у галузі права також наголошується наступне:

«Нормами міжнародного права участь в управлінні державними справами визнається складовою компетенції органів місцевого самоврядування».

«Обласна рада при прийнятті свого рішення щодо звернення до вищих органів державної влади щодо захисту інституції сім’ї не вийшла за межі компетенції, встановленої законодавством».

Інститут держави і права імені Володимира Корецького НАН України – провідна наукова експертна установа у галузі права. Таким чином слід вважати, що рішення всіх місцевих рад по всій Україні на захист інституції природної сім’ї, проти гендерної та ЛГБТ-ідеологій – законні і проголосовані у відповідності до принципу компетенції.

Вітаємо! Ви на офіційному каналі руху «Всі разом!».
Тут зібрано концентрат свіжих ідей, концепцій, позицій по актуальних питанням, які торкаються мабутнього сім'ї та розвитку громад.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Ті хто це підтримують тупі, вони просякли "советской" пропогандаю, ви не розумієте що якщо хтось від вас відрізняється сексуальною орієнтацією, своєю гендерною ідентифіцією чи чимось іншим. Це не означає що він чи вона неправильний(-на)
Проста він чи вона інші, вони також люди, а ті хто проти старі дурні і це ще м'яко кажучи.
Все, я все сказав.

Artms-fksd
Автор

так же, есть другой народ, который против этого
не забывайте)
любовь не имеет пола!!!🏳️‍🌈

ЛесяФилатова-дь
Автор

4:05 з вашого сюжету зрозуміло тільки що ради мали право звернутися до центральних органів влади. А от чи законні рішення вони прийняли чи ні буде вирішувати суд, а не експертиза.
P.S. ну не виходить у вас ні в правову журналістику, ні в звичайну( явно демонізуєте ЛГБТ-активістів, применшуєте їх значення застосовуючи слово "кілька" - це все показник вашої некомпетентності як журналістів), то нащо ви цим займаєтесь? Знайдіть собі роботу по душі і робіть щось прекрасне та якісне, а не такі відео

rA..
Автор

Сім'ю треба захищати від ідеї, що можна втручатись в особисте життя інших людей, а не від ідеології, яка існує щоб захищати природні права людини! А представники ЛГБТ в нашому суспільстві, на жаль, досі потребують цього захисту

universexplorer
Автор

Боже, ну і ідіотія *рукалице*
Нікого з 80 районних/місцевих рад правові позиції Європейського суду з прав людини по ст.8 Конвенції не цікавлять?

rA..
Автор

Сексуальне збочення не повинно бути політичною ідєю. От і все. Їх ніхто не питав що вони там роблять один з одним. А вони зі своїх збочень сформували цілий глобальний політичний рух.

СергійМашталір
Автор

Добре, що місцеві ради виконують свою роботу, відстоюючи інтереси українців

Кашперска
Автор

ну и бред конечно, Украина идёт в Европу, не смешите меня

physcxpat