IV liga: bramki z meczu Radomiak II Radom - Błonianka Błonie [RADOMIAK.TV]

preview_player
Показать описание
Po spotkaniu obfitującym w dużą dramaturgię rezerwy Radomiaka zremisowały 2:2 z liderem IV ligi, Błonianką Błonie.

Zieloni bardzo dobrze rozpoczęli mecz. Najpierw sprytnym dryblingiem i mocnym strzałem w polu karnym gości popisał się Maciej Filipowicz, tym samym otwierając wynik meczu, a dwie minuty później piękne trafienie zapisał na swoim koncie Patryk Winsztal, strzelając w okienko z ok. 20 metrów.

Tuż przed przerwą na listę strzelców wpisał się Tomasz Sieński. Ten sam zawodnik wyrównał wynik meczu w 60. minucie, pokonując strzałem z woleja Artura Halucha.

Od 67. minuty Radomiak II grał w osłabieniu. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę obejrzał Chams Faraji po faulu przerywającym kontrę gości. Od tego czasu Błonianka ruszyła do ofensywy, ale kilkukrotnie dobrze w bramce spisał się Haluch.

Za tydzień również w Pionkach, ale tym razem nie w roli gospopdarza, rezerwy Radomiaka zagrają z miejscowym Prochem.

Radomiak II Radom - Błonianka Błonie 2:2 (2:1)
Bramki: Filipowicz 10, Winsztal 12 - Sieński 40, 60

Czerwona kartka: Faraji (za dwie żółte)

Radomiak II: Haluch - Faraji, Wiatrak, Filipowicz, Winsztal, Klabnik, Kluska, Pietrzyk, Karwot (46. Nowakowski), Luz (46. Nowosadko), Nowak (71. Markiewicz)