Як Британія стала бідною?

preview_player
Показать описание
Велика Британія протягом багатьох століть була найбагатшою країною у світі. Тим не менш, за останні роки Британія переживає серйозну кризу у своєму розвитку. Відколи до влади у країні прийшли консерватори 14 років тому, то економіка не зросла зовсім. Політика жорсткої економії консерваторів, Брекзит та пандемія стали серйозними ударами для Великою Британії, яка в очах своїх громадян стає все більше схожою на бідні країни

CambridgeUA — ліцензована школа англійської мови.

Інженерно-саперні підрозділи з ДССТ для своєї роботи потребують автомобілів. Щоб допомогти їм робити українські землі безпечними і повертати на них життя, пропоную кожному задонатити будь-яку суму на третій автомобіль для саперів. Як завжди, пам'ятайте, що маленьких донатів не існує, переходьте і донатьте за посиланням нижче

ПІДТРИМАТИ НАШИХ САПЕРІВ:

Підтримай проект "Чотири сторони" фінансово, щоб український Ютуб і надалі розвивався:

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Коли я прочитав перші коментарі - то зрозумів, що на початку відео варто було б зробити дисклеймер:

1. Порівняно із іншими країнами світу, скажімо такими, що розвиваються, Велика Британія НЕ є бідною.

АЛЕ: порівняно із тим, яка вона була до 2008 року - так, Британія стала біднішою. Самі ж британці це відчувають на собі, і зазвичай дуже перебільшено, бо кожна новина, наприклад про дитячу бідність, кризу із лікарнями чи те, що скоро їх наздожене Польща б'є в першу чергу по емоціях із викликає серед громадян враження, що "пропало всьо".

2. Борис Джонсон - сильний зовнішньополітичний діяч і я чітко визнаю той внесок, який він зробив і продовжує робити для нашої країни. Та це не означає, що в Британії його сприймають так само добре, як і в Україні. На це є певні причини, про які йдеться у відео і які пов'язані із його внутрішньою політикою.

3. Британія - це дуже важливий союзник України і просто прекрасна країна, в якої на жаль також бувають проблеми. Про них я розповідаю в першу чергу для того, щоб розуміти ці проблеми і винести з них якісь уроки, а не тому, що мені не подобається країна

chotyrystorony
Автор

О так, популізм це абсолютне зло. Ми самі гарний приклад популістичної хвороби. Взяти хоча б «весна прийде - саджати будемо», «вторгнення не буде, буде травень, шашлики, день перемоги», «ні кумівству», «паламать сістєму», «хужє нє будєт». Висновок з цього всього один - рівень добробуту громадян може забезпечити правильна, збалансована політика, котру можуть проводити компетентні люди

КарлКори
Автор

Є така притча: один багач захотів допомогти бідняку( бездомному), одівав, годував, надавав всі послуги, а той тим всім користувався, кайфував і жив на широку ногу. А багатство того мецената поступово зменшувалося . Прийшов той час, коли він теж став бідним).
Мораль така - не треба задармо годувати всіх іммігрантів, які їдуть безкінечно до Британії з третього світу, привозячи з собою свою "культуру і цінності".

svetalavrin
Автор

Дуже іронічно виходить, що у Британії нема грошей на лікарні, але при цьому купа виплат і інвестицій йде у Палестину і бюджет ООН(який фінансує терористів)

illia
Автор

Надзвичайно цікаве відео. Колосальна робота по збору інформації підбору матеріалу і т д . Живу в ЮК 5 років, цікаво було подивитись чому саме країна скотилась в трубу. бо наразі рівень життя в "простого трудяги" дуже низький тут;

DimonService
Автор

В Бірмінгемі половина населення мігранти, половина народжених дітей мігранти, просто дуже дорого платити допомогу мігрантам, які не хочуть працювати.

stasbazylevuch
Автор

Я 20 років прожила в Британії. І на мій погляд, інформація в цьому відео поверхня, не розкриває причини проблеми. Наприклад, чому Камерон знизив виплати багатодітним родинам. В Британії є категорія громадян, які ніколи не працювали, а жили за рахунок народження дітей. Сама знала такі родини, коли батьки не розписані, вона мама одиночка, народжує 2-3 дитини/є більше/ і отримує допомогу більше, ніж оплата некваліфікованої праці. Снідають разом з дітьми в кафе кожного ранку, в день заходять на каву в кафетерій. Вечір -в пабі пьють разом з чоловіком і сміються з дурних робітників. Ще як варіант, батько дітей оформлює бізнес на старих дідусів-бабусь, а сам рахується безробітним. Повірте, ті діти не пухнуть з голоду! Але і вони ніколи не підуть працювати, бо батьки їх навчать, як використовувати систему соціального захисту.

olenafedyayeva
Автор

Завжди пишаюсь Великою Британією та Співдружностю та цікавлюсь історією і Британії і королівської правлячої родини Віндзорів, не думав, що там настільки все економічно погано, незважаючи, на мігрантів, що їх туди заїхало за останнє десятиріччя декілька мільйонів, дякую авторові за це відео.

romannichik
Автор

Насправді весь світ переживає кризу. Стара Європа і Великобританія не виключення. Особливо Великобританія після брекзіту плюс ковід то мабуть будь-яка влада неминуче на робила купу « помилок». Плюс популісти які час від часу приходили до влади країна потрапила в класичну мʼясорубку урядів «один уряд змінює інший зі швидкістю світла» і жодної стійкої політики в таких умовах не може бути. Висновок не буває простих рішень а саме прості рішення це ті рішення які пропонували консерватори.

TelegraphOr
Автор

можливо країнам Європи та ЄС прийшов час відмовитись від інвестицій в авторитарні режими які хочуть знищити демократію - повернути виробницто у Європу та встановити економічні бар*єри для капіталів та послуг з не демократичних країн. світ рожевих понні скінчився.

ИгорьЦыганенко-жг
Автор

Емігрантам з Азії та Африки не потрібні бібліотеки, так й сміття їм теж не заважає.

vl.b.
Автор

Проживаю в UK близько 15 років...Можу сказати що з роками в країні стає тільки гірше!Дуже багато британців (знайомих) переїхало в USA і багато планують переїхати.😔

Englishvidadoja
Автор

Думаю, автор недооцінив падіння рівня жити Британії через заміщення корінного населення Британії дикими народами з Азії, Африки та Близького Сходу

Конюшина
Автор

Еміграція, еміграція, еміграція. І так буде з кожною розвинутою країною ЄС. якщо не зміниться відношення до все зростаючого напливу емігрантів з африканських країн.
Страшні перкоси в соціальній політиці ведуть до того, що громадяни країн змушені працювати і віддавати левову частку своїх доходів через постійно зростаючі податки на тих, хто вже знаходиться на утриманні держави, користується сотнями пільг і, звичайно, працювати НІКОЛИ НЕ БУДЕ.
Живу понад 20 років у Франції і боюсь, що у нас вже почалось...

lesyadubois
Автор

Вихідці з африкі а найбільше вихідці з близького сходу свою справу зробили, далі буде .

bababuba
Автор

П'ятим викликом для британців стає мігрантська криза і пов'язані з нею протести. Ну і можливо невдовзі Шотландія скаже, що хоче піти в самостійне плавання.

ЮрійТовстуха
Автор

Чекаємо на відео про Німеччину та Францію

User-xvyy
Автор

Мультикультуралізм, примусова толерантність, сроки за твіти, що могло піти не так.. даєш массово мігрантів неосвічених та з кримінальним минулим в україну замість полеглих воїнів, що може піти не так..

mrpinekindasneaky
Автор

Хто не вірить, це реально правдиве відео. Підтверджую все, що тут розповідають. Жила в місті Нортгемтон в 2014-2016 рр. до Брексіта. Ці проблеми вже буди тоді, а після брексіта напевно виросли в рази. Мені тоді здавалося, що це через мігрантів з Азії, типу Пакистану. Вони не працювали там, тільки розмножувалися, всі отримували гроші (бенефіти) від держави та потім легко здобували громадянство. Але британці вирішили вийти із ЄС, бо на їх думку треба було вигнати працьовитих поляків, румунів та інших європейців.

Daria-xlyq
Автор

Проблеми Британії такіж як у всій старій Європі. Зменшення економічного росту, збільшення населення з інших регіонів. Ми спостерігаємо зараз початок процесів, які змінять життя людей не накраще.

ОлександрДолич