Tenere 700 nasıl bir motosiklet? #t700

preview_player
Показать описание

Tenere 700 nasıl bir motosiklet?

#tenere700 #yamahatenere #cankaraman

Bu bölümde Şile’ye niyet, Rumeli Feneri’ne kısmet oldu.
Hayat tavsiyelerim, iyilik ve kötülüğün dengesi...
Bitmedi... Tenere 700 nasıl bir motosiklet?
Ayakta sürüş önemli mi? Zor mu?
Huzur dolu bir bölümle daha yayındayım. İyi seyirler.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Yine muhteşem bir video olmuş. Manzara ayrı güzel anlattığı şeyler ayrı güzel. :) Motosiklet sürerken ne zaman sinirlenecek olsam hep senin sakin oluşun aklıma geliyor. Gerçekten çok keyif alarak dinliyorum seni abi.

mehmetatayucesoy
Автор

35 yaşında motosiklet almak isteyen biri olarak kanalı yeni keşfettim. Dış sesler ve müzikler muazzam olmuş. Keyifle izliyorum. Başarılar.

uraskizil
Автор

Dk 18, 20 Bulgaristan dan gelen Türk kardeşlerimiz şeklinde telaffuz edelim lütfen.O bölgede yaşayan kardeşlerimiz bu konuda hassas.Azerbaycan da yaşayan kardeşlerimize de Azeri denmesinden rahatsız oldukları gibi Azerbaycan Türkü olarak ifade etmemizi özellikle belirtiyorlar.Tekerine taş değmesin.

umittasarslan
Автор

Can abim yaparsa en iyisini yapmaya seviliyorsun Cannn abim

hakanuyarlar
Автор

Abi güzel paylaşımlar ama motoru anlatsaydın biraz bu videoyu neden açıyor insanlar motor hakkında bilgi almak için

VolkiTolki-jk
Автор

Harika vlog motor eşliğinde teşekkürler

motovipcorum
Автор

Yenilenmek ve fazlalıklarımdan arınmak için törpülerdim kendimi. Ancak bu çok zor ve meşakkatli olduğu için yaklaşık bir senedir detokslar uyguluyorum. Bazen kantarın topuzunu kaçırdığım da oluyor ama sonuçta mutlu oluyorum, bu da bana yetiyor.

scooterkulubu
Автор

Çok değerli Can Bey, yine çok güzel bir video olmuş. Teşekkür ederim. Can Bey, ben Triumph Tiger 900 GT'ye yazıldım. Haziran ayında teslim edecekler. Şuan ki motorum da Honda CB 650 F. Çok temiz. Kazasız. Bilginiz olsun. Dosta gidecek bir motor.

muratonal
Автор

Mani mi yapıyorsun siir mi okuyorsun motor mu tanıtıyorsun

Volki.
Автор

Podcast tadında tenere gezisi rahatlattı gerçekten 😌

osmankucukkagnc
Автор

Tenere diye niye başlık attın abi boş yapacaz desene

yunusylmaz
Автор

Evet. Sakin, dingin. Böyle seviyoruz. İnsana insanlığını unutturacak tüm koşuşturmacadan uzak, gürültüsüz kavgasız.

YolSakini
Автор

İzlerken ruhum sıkıldı, T7 yerine hayat dersi vermişsiniz.

talipbilgin
Автор

Bu hayat gelip geçici önemli olan sonsuz hayat ebedî cennet yurdunda önemli olan sağlık iman ile ahiret yurduna gocmektir

sevketdan
Автор

Can Abi Antalya’ya bekliyoruz.Misafirimiz olun.

burakkaratas
Автор

İzlediğim videolarda yorumunuza rastlayamadım. Honda x adv’ye hayran birisiniz diye hatırlıyorum. Arada 100bin fark olmasa, aynı fiyatta olsalar Tenere mi x adv mi?

denizceyda
Автор

Günlük dozumuzu aldık yine :)) emegine sağlık abi 🙌🏻

ersoz_zz
Автор

Abi boyun kaç ? Yüksek motorsikletlerde kısa boy kullanmayı zorlaştırır mı ?

furkankirik
Автор

Videonun 4dk sı tenere! Geri kalanı "ferrarisini satan bilge" aç bi kanal daha hocam full yaşam felsefesinden bahset. Motor kanalında motor olsun. İçim bayıldı.

ozgurakar
Автор

motor incelemesinden çok şair ane bi video olmuş

Shortvideomusic_