Відкритий банкінг в Україні: відкрий дані або помри. Революція у банківському світі з open banking

preview_player
Показать описание
В даному відео ви почуєте про те, що таке відкритий банкінг або ж open banking, як він працює і на що впливає, що буде з вашими даними, а також почуєте про:
- переваги та недоліки відкритого банкінгу ?
- коли запрацює open banking в Україні ?
- що буде з банківською таємницею ?
Детальніше у відео.🎬

👌 Бонуси :

!!!Якщо дане відео було цікавим для вас та принесло якусь користь - будьте добрі пожертвуйте кошти на ЗСУ.Кожна гривня важлива. ЗСУ - спонсор нашої з вами безпеки , а відповідно можливості створення і перегляду даного відео.Дякую!!!

Тайм коди: 🔊
0:00​​​​​ - відео-заставка
0:07​​​​ - короткий вступ
00:25 - НБУ затвердив концепцію відкритого банкінгу
00:43 - що таке open banking ?
01:05 - як працює API відкритого банкінгу ?
02:00 - один застосунок для усіх карток
02:55 - переваги запровадження відкритого банкінгу
04:10 - недоліки опен банкінгу
05:00 - що з банківською таємницею ?
06:10 - коли запрацює відкритий банкінг в Україні ?
07:10 - висновки і завершення

Правила каналу:
👉 Від 1 квітня 2022 року на каналі впроваджується правило тижня української мови, а саме на коментарі іноземною мовою (будь якою відмінною від української ) написані в період з 1-го по 7-ме число кожного місяця включно відповіді надаватись не будуть або ж відповіді будуть надаватись іншою іноземною мовою/мовами. Бажаючи отримати відповідь майте повагу до автора , тому пишіть коментарі мовою , якою ведеться канал.

Wallet Pro в соціальних мережах:

Стосовно пропозицій та співпраці:
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Я дуже ціную приватність фінансових даних. Тому звісно це все слухати сумно. Особливо те, що це буде "обязаловка". Я не бачу ніякої проблеми в тому, щоб мати декілька додатків - це називається диверсифікація.

danyaofficijny
Автор

тобто, якщо я, в теорії, буду арбитражити долар, і зроблю більше 200 000 грн обороту, то всі то будуть бачити? Фінманіторінг також?

ДмитрийДмитриев-юл
Автор

Таргетована реклама вже є, а ось таргетовані фін. послуги цікаво. Буду ржати коли почую скандал, що банк запропонував 16 річній дівчині программу для молодих мам, хоча навіть вона ще не знала про свою вагітність

SergeyPetrovW
Автор

А якже фінансовий моніторинг? Один для всіх 🙃
Хіба-що може тоді цим займеться знову НБУ, а не перекладатиме на банки безпосередньо.

RexxarSh
Автор

Коли вже? Ще б забовʼязати банки. Бо буде як з підтримкою цілодобових платежів — штук пʼять зробили, інші забили.

Vitalij_R
Автор

Які плюси? Кредит будуть втюхувати не один банк а декілька. Можеш переглянути баланс своїх карток. Хоча нащо тобі картки в декількох банках? Якщо зловмисники вкрадуть одну картку то вкрадуть все що було)) Ну в цілому одні плюси. Не заздрю нащадкам

BlackFox-qsyp
Автор

даєш замість тижня української мови на каналі рік, століття 😁

VZahnybida
Автор

До слова: зазвичай опенбанкінг це платна послуга якщо мова йде про щось більше ніж перегляд балансу рахунку. Це як раз з європейського досвіду. Клієнти що мають так би мовити адвансед рівень користування банківськими послугами звісно захочуть мати доступ до свої фінансів з одного місця. А банки де є такі клієнти звісно не пройдуть мимо можливості ще заробити грошей на такому бажанні.

Vitalij_R
Автор

нічого доброго ми не думаємо з цього приводу. На додаток до Вашої інформаціі міністр цифрової трансформаціі заявив про електронну гривню, мабуть ці процеси один до одного йдуть

nordcroc