Суд по вбивству затягується

preview_player
Показать описание
Обвинувачений у злочині — Ілля Новіков, 1994 р.н. Місцевий приватний підприємець. Раніше не судимий.
Судова-медична експертиза показала: забій головного мозку,крововилив під оболонки головного мозку,перелом кісток склепіння та основи черепа,використання тупого предмета з метою вбивства чи нанесення ушкоджень.
Бондаренко Тетяна Володимирівна, мати загиблого Сергія:
«Судове засідання у справі по вбивству мого сина затягується навмисно.»
Вирок суду стосовно зміни запобіжного заходу для підозрюваного знову перенесли…
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Это что за суд???? Посадить на нары за то, что убил не обороняющегося парня!

StasDrive
Автор

Родственникам терпения . А того хероя со временем наказать!

sergeyromanko
Автор

Мама, настоящая мама! Убийца чувствует поддержку, но возможно они не ожидали такой настойчивости от родственников.

СветланаЧехова-шп
Автор

Мій аналіз вбивства в Черкасах біля клубу Рефлекшн

Вбивство через необережність слід відрізняти від умисного заподіян­ня тяжкого тілесного ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого (ч. 2 ст. 121 КК). Якщо умислом винного не охоплювалося заподіяння тяжких тілесних ушкоджень, а щодо смерті потерпілого в його діях є необережна вина, вчинене належить кваліфікувати як вбивство через необережність (див. коментар до ст. 121 КК).

Питання про умисел потрібно вирішувати виходячи із сукупності всіх обставин вчиненого діяння, зокрема, враховувати спосіб, знаряддя злочину, кількість, характер і локалізацію поранень та інших тілесних ушкоджень, причини припинення злочинних дій, поведінку винного і потерпілого, що передувала події, їх стосунки.

Про наявність умислу на вбивство свідчитимуть такі обставини. По-перше, нанесення ударів та поранень (їх локалізація) в життєво важливі органи (голову, шию, ліву сторону грудей, печінку, пах тощо). По-друге,  застосування такого знаряддя або засобу вчинення злочину, яке визначально здатне спричинити смерть (пістолет, ніж, кастет, сокира, важкий предмет тощо). По-третє,  інтенсивність дій винного, яка достатня для порушення функцій або анатомічної цілісності життєво важливих органів (велика сила нанесення ударів або кількість поранень). По-четверте,  існування ворожих міжособистісних відносин між потерпілим і винним до вчинення злочину (попередні погрози, факти бійок між винним і потерпілим тощо). По-п'яте, переривання злочинних дій не добровільно, а на вимогу інших осіб, під загрозою бути викритими чи затриманими. По-шосте,  негативна поведінка після вчинення злочину (наприклад, залишення потерпілого, який знепритомнів або тяжко поранений, без медичної допомоги; створення перешкод для того, щоб потерпіла особа не могла залишити місце злочину, дати собі раду сама або покликати на допомогу сусідів чи перехожих).

Як ми знаємо, судова-медична експертиза показала: забій головного мозку, крововилив під оболонки головного мозку, перелом кісток склепіння та основи черепа, використання тупого предмета з метою вбивства чи нанесення ушкоджень. Дії винного на місці злочину тривали доки не підійшли чоловіки, роблячи слабкі намагання зупинити побиття. Після чого винний просто відійшов від постраждалого та сховався за натовпом, навіть не намагаючись перевірити його стан і викликати допомогу.

Це означає, що за характером забиття чоловіка та поведінкою винного бачимо умисел на завдання важких тілесних ушкоджень потерпілому.

Дії винного, який заподіяв потерпілій особі тяжкі тілесні ушкодження, від яких настала смерть останньої, повністю охоплюються складом злочину, передбаченого ч. 2 ст. 121 КК, і додаткової кваліфікації за ч. 3 ст. 135 КК (залишення в небезпеці) не потребують.

А от бездіяльність свідків, котрі смоктали в стороні, підпадає під ч. 3 ст. 135 КК (залишення в небезпеці), тому їх потрібно також притягнути до відповідальності.

Отже, підведемо підсумки!

Для винного:
Умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має ха­рактер особливого мучення, або вчинене групою осіб, а також з метою залякування потерпілого або інших осіб, або вчинене на замовлення, або спричинило смерть потерпілого, — карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Як бачите, ні про яке умовне навіть не може бути розмови! Враховуючи факт визнання винним злочину і каяття, можна дати термін 7 років позбавлення волі.

Для свідків:
Завідоме залишення без допомоги особи, яка перебуває в небезпечному для життя стані і позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження через малолітство, старість, хворобу" або внаслідок іншого безпорадного стану, якщо той, хто залишив без допомоги, зобов'язаний був піклуватися про цю особу і мав змогу надати їй допомогу, а також у разі, коли він сам поставив потерпілого в небезпечний для життя стан, - карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.
3. Діяння, передбачені частинами першою або другою цієї статті, якщо вони спричинили смерть особи або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.
Тобто, ті, хто смоктав у стороні та мовчки дивилися як помирає потерпілий, повинні оплатити видовище позбавленням волі від 3 до 8 років.

Roman_Teslenko
Автор

nadeius, na zone etu tvar nakajut za bespredel ...

koliaantoniuk