filmov
tv
IXL Grade 6 G.3 Unit Prices with fractions and decimals
![preview_player](https://i.ytimg.com/vi/sxXvxPNQ9qI/maxresdefault.jpg)
Показать описание
Use multiplication to find the total price using unit prices and amounts in fractions and decimals. This is straight multiplication, so it goes pretty quickly…feel free to pause and rematch as often as you need to.