ЯКУ СТАНЦІЮ ВЗЯТИ? Місяць зі станціями від 200 до 1500 ВТ! Anker, EcoFlow, Jackery 🔥

preview_player
Показать описание
Затестив на собі різні Anker, Jackery, EcoFlow і зрозумів яка реально потрібна станція, коли є можливість користуватися будь-якою.

🇺🇦 Підтримка ЗСУ і ТО - 4441111403316262
💳 Допомога нашій команді - 5366393380086336

Доєднуйся до нашого GEEK-комьюніті:

#ecoflow #anker #jackery
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Я не розумію, тільки я один працюю на компі і тільки мені треба заживити тільки комп (стаціонарник чи ноут)? Ну реально, яка така неймовірна потреба вмикати чайник чи студійне світло у ті декілька годин поки немає світла? Дайте статистику з заживленням компів, нормальну, більш розгорнену. Це набагато корисніше аніж статистика по пральній машині. Ну хто буде вмикати стиралку від зарядної станції? Таких набереться ну дуже небагато.

CircleViolence
Автор

На роботу купили Екофлоу Дельта Макс 1600, забирав в ПТ по дорозі додому, мав можливість потестувати вихідні.
Якраз "завдяки свинособакам"графік був 2/6 год.
Дві години вистачало щоб зарядитись до 100%. За період візсутності електрохарчування висаджував найбільше до "57%".
Робота компуктора - прогноз ~14 годин.
Прийняти душ (котел) - 2% заряду.
Опалення котла - прогноз був 7 годин, але це при заряді в 30% (коли я розпакував, то чомусь відразу перевірив котел). Але тут вже багато змінних, в якому режиму і вас працює котел ;-)
PS5 - прогноз ~7 годин.
Телевізор+Ксіомі МіБокс+"Лампа блогера" - не запам'ятав, але я в такій конфігурації провів майже всю ніч на неділю (NFL), і там щось ще вагон часу був доступний =)))
Про зарядку ноута-павербанків я мовчу - можна заряджати в промислових масштабах.
Ще класно що він вміє працювати як класичний безперебійник - компуктор і плейстейшн не вимикались коли зникало світло (заявлених 30мс достатньо для переключення).
Дуже класна штука, мені для одного рила цієї моделі -p запасом, навіть при такому скрутному графіку. Купував би собі, скоріш за все, Дельта 2, там на третину менша ємніть, але в 6 разів вища кількість зарядів акумулятора, ну й легший він на 10 кг від старшого брата =)
Єдиний недолік - ціна

andriikasperskyi
Автор

Мій кейс: з жовтня був UPS і AGM акум на 40А/Г до нього. Зрозумів що не вистачає котла і хочеться мати щось, що швидко заряджається (а не 7-8 годин як акум)
В грудні докупив Evoflow River 2. Спаяв під нього XT-60 - клеми. І зараз при 4 годинних відключеннях працюю з екофлов, якщо треба більше - підключає до нього акум (це ще десь 300-350 ватт)
Споживання: Потужний Ноут в економ режимі + Монік - без навантаження 50-60 ватт, в навантаженні 80-90. Інколи дружина заряджає свій менш потужний ноут. Коли треба - підключаємо котел на півгодини-годину. Світло все зазвичай від павербанку. З готуванням пощастило мати газову пічку. Холодильник в принципі тримає день спокійно. Навіщо вам пральна машина в блекаут - не розумію)

timyru
Автор

Как показал опыт, сновная характеристика любимых банок, больших или маленьких - это время за которое их можно перезарядить до максимума.

romanvolosiuk
Автор

9:30 насправді є автомати вводу резерву, котрі автоматично перемикають із вирублкнного міського освітлення на зарядну станцію і навпаки, відділяючи нуль. При використанні релюхи регулятора напруги можна додати затримку під усе це, щоб, наприклад, поверхні і духовки вирубалися, а не продовжували споживати по 2/4кв)

rsvidenko
Автор

Техно Їжак звісно "молодці", але я дуже люблю користуватись hotline і видно, що молодці вони тільки тоді коли це стосується реклами їх магазину. По перше, ціна Jackery Explorer 1000 PRO на 18.01.2023р - 43 495грн і "базовою" гарантією на 3 місяці. При цьому є інші магазини в яких або дешевше, або ціна така сама з гарантією на 12 - 24 місяці без додаткових доплат як в техно їжаку. Тому спасибі за відос, інфо була корисна, але купувати якщо і буду, точно не в Їжаку

True_Ulatim
Автор

Ремарочка - в мабільному павербенку стоїть літієва батарея на 3.7В, тому 20000мАг=20А\г 20*3.7=74Вата. А при швидкій зарядці - фактична ємність і того менша через необхідність підняття вольтажа. А в зарядних станціях мінімум 12В батарея, що при рівній ємності в ампер-годинах дає більшу фактичну ємність. А в потужних зарядних станціях взагалі батареї на 24Вольта.

sergeymetilap
Автор

Коли нам дали станції такі, то на фронті легше стало, генератор меньше працює і оркі не чують, яка там квартира, головне виженемо орків

НиколайКовальчук-ну
Автор

Уточнення, не 80% ємності втрачається після 500 циклів, а 80% ємності залишається)

mmiro
Автор

Слава Україні 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Слава ЗСУ!
Слава Українському контенту та його творцям!

andryk
Автор

ноути з павер делівері як макбуки краще не блок живлення в розетку пхати а прямо тайп сі в 100 Ватний розєм станції. Менше перетворень = менше витрат = більше час роботи.

andriisulymka
Автор

Бачу Мокіча, ставлю автолайк і пишу коментар для підняття рейтингів.
Ну і контент дуже потрібний. Дяка.

volodymyrkondratenko
Автор

Вам потрібен перемикач введення резерву I-0-II та електрик який вміє його інтегрувати в систему живлення квартирного щита вибравши обладнання та освітлення яке хочете підключати з зарядної станції. Після цього можна включати світло зі станції і не боятися що щось згорить коли ввімкнуть електроенергію

serhiipohrebnyi
Автор

Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий українськомовний контент 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

bvv
Автор

Якщо комусь цікаво, вчора робив розрахунки, умовна вартість mAh (тобто вартість ділив на кількість mAh). Брав до уваги тільки станції зі швидкою зарядкою до 2-3 годин

Так ось станом на зараз найвигідніший варіант це ecoflow delta/delta max 1600/delta max 2000/river pro. Ще непогано bluetti ac 200, але там повільніша зарядка


Особисто в мене delta max. Дуже задоволений, рекомендую

mtarnavskyi
Автор

Дуже актуальне відео, справляє приємне враження, але зарядні станції купляють ті кому вони дуже треба для якоїсь конкретної діяльності.
Тест проводити має людина якій та техніка дуже потрібна.

Мені для роботи довелося купити акумуляторну техніку.
Я дуже швидко порахував на скільки чого мені вистачить.

Суть не у тому чи запустить якась зарядка холодильник, а СКІЛЬКИ він пропрацює і СКІЛЬКИ можна протриматися без світла взагалі.

І забули головну перевагу над УПСами (із якими взагалі забули порівняти) - швидкість заряджання і портативність.

А відео ви гарні знімаєте, вже готовий дивитися другу версію 🙂

steel-r_ua
Автор

3:40 перерахунок некоректний. В павербанків ККД близько 75%. Павербанк на 30 Ah видає близько 80 Ват-год.
Не знаю, який ККД зарядних станцій. Але думаю, що більший

megavariat
Автор

Я не розумію чого Ви кажете що потужні станції не можно підключати до мережі квартири чи будинку. Все можно якщо робити це правильно. Так, заборонено підключати методом вилка-вилка, повністю згоден з цим твердженням. Але якщо собі в щиток поставити *Перемикач 1Р трипозиційний I-0-II* то все буде працювати як потрібно і безпечно. В 1 положені він з’єдную вашу систему з містом у 2 положені з альтернативним джерелом живлення (в моєму випадку кабель з вилкою). Користуюсь bluetti AC200P. За 6 годин без світла максимум розряджався на 70%( 1 година бігової доріжки, постійно холодильник і котел опалення газовий, світло по необхідності по всій квартирі, мікрохвильовка, кавоварка в так ділі) в цілому не відчуваю того що світла немає в квартирі.

Agordienko
Автор

Це перше відео яке я подивився від цього блогера і відразу трохи тхне рекламою більше за фактичну користь від нього.
1. Ціни просто впали нижче плінтуса вже з перших чисел нового року. Попит вкрай низький, щоб там не заливали продавці. Я це знаю особисто. На відео якісь дивні цифри, а не ціни.
2. Основна характеристика - час зарядки. Всі ці Анкери, Джейкері і таке інше, що не заряджається за годину просто сміття в умовах коли світло є у багатьох не більше 2 годин. Екофло, будь-який, тут лідер.
3. В режимі УПС можуть працювати далеко не всі, а це ще один важливий момент. Навіть Блюєтті той ЄБ3А не може, а Рівер 2 легко.
Про підключення до мережі через дріт просто потрібно все робити професійно, а давати поради в такому стилі, як на відео, може зайти тільки школоті, це не серйозно і огидно, і ніяк не прикрашає.

ВладиславЗая
Автор

Я ретельно вивчав яке ККД видають зарядні станції. І тут така картина.
Чим більш потужна станція тим бівльш потужні прилади потрібно з ними юзати щоб був нормальний час роботи. Якщо ви візьмете 1.5 кВт станцію для приладу потужністю 200-300Вт(ну є у вас бабло. чого собі відмовляти?) то ККД станції буде від 40 до 60 %. Якщо коротко то чим більша різниця між номінальною потужністю, і тим що приєднуєш до станції, тим більше йде на обслуговування і роботу самого інвертора... І використання такої станції не буде ефективним.
Типу із 1000Вт*год. вона віддасть 500-600, а все інше "зжере" інвертор. Щоб ККД був більше 80%, станцію потрібно завантажувати хоча б на 50-60% від номінальної ємності.
Я прийшов до висновку, що для ефективного використання станцій понад 1кВт, їх потрібно інтегрувати у електросистему оселі, щоб там було освітлення. комп. розетки, комп і т.д.. АЛЕ РОБИТИ ЦЕ НЕ ЧЕРЕЗ СРАКУ І КАБЕЛЕМ "ВИЛКА- ВИЛКА", а із використанням інших інженерних рішень, типу окремої лінії на щиток, атоматів захисту, чи реле, яке не дасть вам спалити станцію і оселю .

Для більш менш стандартної моделі використання, типу "комп+телек+ ще щось опціонально до 200Вт" вистачить станціїї на 500-600Вт, з урахуванням того що реальна потужнітиьс буде менша ніж заявлено через те саме ККД.
Пи.си. Доречі для заживлення оселі. є більш зручні і дешевші рішення: настінний інвертор+ АКБ. 1кВт потужності десь 28-35к грн без урахування вартості монтажу, на відміну від 40-50к грн за той же кВт, на пересувних станціях.

captureone_official