Як батькам адаптуватись до усиновленної дитини? Поради психолога.

preview_player
Показать описание


Марина Романенко. Поради психолога. Свідоме батьківство. Поради психолога.

Сторінки Марини Романенко у соц.мережах:

Підписуйтесь на наш YouTube-канал:
Попереду ще багато корисного контенту для жінок, які цікавляться саморозвитком і особистісним зростанням і також багато інформації про виховання дітей та підлітків.

Як батькам адаптуватись до усиновленної дитини? Поради психолога.
#маринароманенко #вихованнядітей #behappyacademy #діти #підлітки #усиновлення #маніпуляції
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дуже дякую за Вашу допомогу і таку змістовну розповідь.зараз Ваша підтримка дуже важлива, Ви розкриваєте дуже актуальні питання.Чекаю на нові випуски!Наснаги та здоров‘я Вам і миру нашій Україні!

Алинапыхтина-мб
Автор

Дуже дякую за таку актуальну тему! Як шкода, що не було цього відео 2 роки тому ☹️ Наша донечка на щастя не була в дитячому будинку, ми з чоловіком звичайно пройшли курси, але склалося все ще інакше ніж могла собі уявити.
Спочатку багато плакала, бо донечка не була надто задоволена нами, нашими житловими умовами, ще й війна розпочалась через 3 тижні після її появи і було все аж так складно, що чесно кажучи, вже не знала як жити далі.
Але час минув, тепер ми з чоловіком для неї мама і тато і любимо одне одного безмежно, хоча не без проблем, але нам дуже допомагають Ваші поради! Отож вкотре хочу Вам подякувати!!!

ІринаГембарівська
Автор

Марино, добрий день. Хотіла би пошукати відповідь на одне питання. Можливо у Вас вже десь є відповідь, не знайшла. Мій син, 4 рочки, дуже активна дитина, любить спілкуватися, займатися спортом, може сперечатися та виказувати незадоволення, вважає себе дорослим та сильним. Але це все біля мене та його рідних. Коли він знаходиться біля чужих людей, то вже не може за себе постояти, не може бути наполегливим, вже й спілкується менше та тихіше. Дивлюся камери з садочку, наче й грається з іншими дітьми, але помічаю, що перевага в інших хлопчиків (іграшки ближче, якщо вони схотіли іграшку, що в сина в руці, то спокійно вихвачують і т.д.). Намагаюся спілкуватися з сином, кажу, що він сильний, розумний, здібний, намагаюся пояснити, що не треба давати себе образити. Але поки що все так само. Так от питання: як можна це змінити? Хотілося б, щоб дитина змогла за себе постояти, щоб і в подальшому не залежала від когось, а сам був сміливий, та дійсно сильний духом
Дякую

МиланаДжавадзаде
Автор

Всиновила дівчинку 8 років назад. Зараз їй 13. Почала випивати і втікати з дому . Має генетичну схильність до алкоголю . Як реагувати на це? Допоможіть

еленакулашко