LZS Raszowa - KS Żądło Sucha Psina - 2:1 (1:1) - kulisy i skrót meczu - 12.03.2023 - A-KLASA.

preview_player
Показать описание
LZS Raszowa - KS Żądło Sucha Psina - 2:1 (1:1) - skrót meczu + kulisy - 12.03.2023 - A-KLASA. XIV kolejka rundy wiosennej A-klasy grupy VI w woj. opolskim powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego i głubczyckiego sezonu 2022-2023. Wygrana na inaugurację!!!
Klub Sportowy Żądło Sucha Psina, nasz dzisiejszy rywal od pierwszego gwizdka rzucił się do ataku przejmując inicjatywę. Napór trwał około 20 minut, ale był skuteczny bo dosyć szybko trafili bramkę przejmując prowadzenie 0:1. Po tym czasie to jednak my dyktowaliśmy warunki. Bramkę wyrównującą strzelił Łukasz Szerlowski i pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.
Druga połowa to już całkowita kontrola gry przez zespół LZS Raszowa. Strzelamy bramkę i prowadzimy 2:1 po trafieniu Jakuba Bilińskiego. Niestety było też dużo nerwówki przez co mecz kończyliśmy w dziewiątkę.
Do tabeli dopisujemy kolejne 3pkt. Ciężki był to mecz ale włożone serce do walki, charakter i pozostawione siły przyniosły efekty!