Замулення русла Дністра може призвести до повторення екологічної катастрофи | Блог Павлюка

preview_player
Показать описание
Екологічна катастрофа, що сталася у селі Стебник на Львівщині у 1983 році й досі несе загрозу навколишньому середовищу.

Тоді відбувся прорив ґрунтової дамби і 5 млн тонн соляних відходів забруднили всю навколишню територію, зокрема, акваторії річок Солониця, Тисьмениця, Дністер й Чорного моря.

Сьогодні частина цих відходів й досі знаходиться у Дністрі, а епіцентром екологічного лиха може стати місто Хотин та весь Дністровський район.

Щоб убезпечити буковинців, заступник голови Чернівецької обласної ради, керівник територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Михайло Павлюк ініціював створення окремої робочої групи при Чернівецькій обласній раді.

Його мета – ретельно вивчити та не допустити екологічну катастрофу на річці Дністер через її замулення.

Про висновки фахівців, які були озвучені на першому засіданні новостворенної комісії, розповідає в авторському відеоблозі Михійло Павлюк – на каналі Чернівці LIVE.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Хочу зауважити - під час забруднення річки Дністер калійними сполуками ще була досить сильна течія і можна припустити, що весь цей хімічний бруд було знесено нижче по течії. Принаймні жодних ознак замулення в районі Хотина не було!!! Звідки цим солям взятись зараз? НЕ вигадуйте казочок про екологічні проблеми в разі очищення річки від намулу і поверніть нам чистий Дністер!!!

sashabrus