Дивна слива 'Карпатський ренклод'!

preview_player
Показать описание

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Жовта схожа на априум а велика слива блек спелендор. У Туреччині у квітні врожай ранніх слив. Різниця з Україною по стиглості два місяця. У них сади цвітуть на місяць або два раніше.

michaelverzakov
Автор

В Польщі теж такі продавались найперше, сині та жовті, тільки розмір невеликий, Іспанські та Італійські.Мені особисто не посмакували, смак ніякий просто сік як підсолоджена вода і шкірочка кислувата.Тепер бачу з’явивились ще великі червоно-жовті сливи, то вони вже смачніші і хоч якийсь смак, сорт не скажу, на диплоїдних не знаюсь.
Я особисто обїдаюсь зеленим ренклодом, він дуже смачний, шкода тільки тут Кишинівської немає в продажі, вона для мене найкраща

rayoflight
Автор

Пивіт. Дуже цікаве відео.
Можливо ви на правильному шляху щодо сортності а щодо термінів зберігання, то дійсно, теперішні технології дозволяють зберігання продуктів дуже довго.
Ще на рахунок, , ренклод, , ☺то в магазинах пишуть назви сорту які попало а бабульки на ринку, а ще на курортному, то у них все місцеве і золоте бо виросло в курортному місці.
Нікого не хочу образити, але пересвідчився на власному досвіді.
Гарних вам врожаїв.

istokistok
Автор

Як на мене жовта схожа на ренклод білий(хоча в дійсності здається коли вона поспіває має жовтий колір) А ось та велика хоч і схожа на Анжеліно але по срокам не сходиться. Можливо це щось із ряду Блек Голд, Блек Амбер, чи Блек Джек.

ImPuLs
Автор

якщо черешню примудрились до 6 місяців зберігати. то анжеліно без проблем за тих же умов збережеться.

olexander_ralka
Автор

Може це Блек Сплендор чи Блек Даймонд? А жовта може бути Голден Плаза наприклад? Байрон Голд пізніше

Ars-lc
Автор

Жовта це точно не то че сан, а чорна можливо блек сплендор або чорний алмаз.

СашаЗакап
Автор

мені темний плід схожий на анжеліно - доволі лежкий НЕ ренклод.

olexander_ralka
Автор

То диплоїдні сливи 100%, ніякі то не ренклоди. По м'якоті Анжеліно, але то не Анжеліно. Анжеліно дуже пізня слива і кісточка у неї без проблем відділяється, бо у мене врожай цього сорту вже був. Плоди першого врожаю Анжеліно у мене були 80-100гр. Чорна слива поверхнево схожа на Блек Голд, але Блек Голд рання слива із світлою серединкою, тому і не цей сорт. Жовта слива також 100% диплоїд, та я жовтих не вирощую. Сортів диплоїдних слив дуже багато та й схожих між собою також багато і вгадати який сорт практично не можливо. Взагалі то ренклодів з червоною серединою не існує, тому цей признак вже показує що це диплоїдна слива.

paculevichus