Тест та онляд Usams 30000 mAh 65W Black + Кабель PD Type-C 100W підходить для ноутбука?

preview_player
Показать описание

підтримка технологій Power Delivery (PD), Quick Charge (QC), Huawei Fast Charge (FCP), Adaptive Fast Charging (AFC)дозволяє заряджати швидкою зарядкою більшість сучасних пристроїв;
максимальна вихідна потужність на раємі Type-C до 65W підходить для заряджання більшості ноутбуків (20V 3,25A);
швидка зарядка по інтерфейсам Type-C (65W), USB2 (22.5W), USB1 (18W);
універсальний розємів Type-C працює в 2 напрямах (вхід-вихід);
інформативний дисплей відображає залишкову ємкість в процентах завдяки чому ви завжди будете знатимете рівень залишкової ємкості вашого гаджета;
кабель PD Type-C 100W (йще в комплеті) дозволить заряджати ноутбуки з роз'ємом Type-C. А за наявності кабелю Type-C PD з відповідним роз'ємом або перехідником (не входить до комплектації) можна підключити повербанк до будь-якого ноутбука .
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Величезне дякую що вберегли від придбання цієї моделі. Шукаю павер саме під ноут а тут сенсу з цих 20 вилин що є що нема. Буду шукати далі. Автору здоров'я бережіть себе.

Maltizero
Автор

Дякую за огляди. Дуже подобається стислість подачі інформації. Є побажання заміряти кількисть енергії спожитої при заряджанні банки. І саме від неї вираховувати ККД. Бо виробвники можуть як занижувати ємність, так і навпаки.

dimogoon
Автор

Дякую за огляд. Підкачав павербанк, хоча в реальному житті за пів року ні разу з вимкненням не стикався. Тобто звичайний ноутбук ThinkPad t460 з розрядженою батареєю і навіть в режимі гри не зміг його вирубити.

bacr
Автор

Дякую! Як завжди цікаво та корисно. Слава Україні! Слава всім захисникам! Повага всім хто допомагає!

wisarty
Автор

Дякую за корисний огляд. Ви зекономили мої гроші та нерви. Мало не замовив це непорозуміння. Лайк та підписка)

oleksandr_humeniuk
Автор

хотілобсь щоб ви ще показували чи є в пристрою PPS чи ні на тестері в тригері PD, адже це напряму впливає на швидкість зарядки пристрою

ivanbest
Автор

Дякую. А я саме на такий павербанк поглядував свого часу. Добре, що взяв інший.

GlebGleboff
Автор

Купив на олх такий після перегляду обзору, думав може якась лажа чи підробка, отримав сьогодні, все ок. Тому раджу, за 1572 грн всього, продавець з м. Дунаївці, легко знайти.

chortieshaw
Автор

На відео видно що нагрів відбувається у верхній частині де розташований перетворювач напруги і при цьому середня і нижня частини не нагріті, тобто самі літій іон полімерні елементи не перегріваються бо завчасно спрацьовує термозахист.

Цей синтетичний тест трохи відірваний від практики. Якщо взяти ноутбук з середньою потужністю зарядного пристрою (65вт) то там зарядка НЕ ЙДЕ на цих 65вт постійно, це тільки максимальна потужність зарядного пристрою.
Зарядка йде на 30-50вт.
Основна задача такого повербанка це підтримка роботи ноутбука чи інших пристроїв довгий час. В середньому при роботі такого ноутбука вистачає на 4год одного заряду повербанка, тому часу достатньо для розподіленого розряджання.
Також ноутбук може працювати від повербанка, при цьому зарядка може "не йти" (відсотки заряду не ростуть) але і не зменшуються відсотки заряду ноутбука.
Цей алгоритм включається коли ноутбук бачить що потужність зарядного пристрою менша ніж комплектного або акумулятор ноутбука вже має малу ємність.

Цей повербанк видає заявлену ємність, заряджається досить швидко на 42вт потужності без перегріву практично повністю за 3год, що є важливим параметром під час блекаутів.
На сьогоднішній день його можна знайти за 1572грн і це майже така сама ціна як на моделі 30000mAh 22.5w іншого популярного в Україні бренду. Але зарядка за 3 години і за 8 годин то є велика різниця під час блекаутів.
65Вт повербанк буде більш універсальним і корисним.

І навіть якщо використовувати з потужними ноутбуками де зарядний пристрій 130Вт то всеодно за кілька разів (з перервою 10-15хв) повербанк віддасть повністю свою ємність і зарядить ноутбук, або напряму розподілено в часі продовжить його роботу без зарядки акумулятора ноутбука
і зробить це безпечно без перегрівів літієвих елементів.
З завчасним виключенням по термозахисту і відповідно без перегрівів літієвих елементів такий повербанк прослужить довше ніж той який видає за одну розрядку більше ємності але при цьому перегрівається разом з літієвими елементами.
Тому за невелику ціну з чесною ємністю, з додатковою функцією зарядки малопотужних пристроїв і також навіть потужних ноутбуків, цей повербанк є на практиці хорошим варіантом.

Маю таких 2шт вже протягом 3х місяців, поки проблем у користуванні не було.

РоманЗаяць-пл
Автор

Вітаю! Лайк і комент для підвищення аури на канлі )

igor_paseka
Автор

Додайте до тестів ще такий параметр як вага. Звичайні кухонні електронні ваги підійдуть. І ще буде цікава інформація які можливості вбудованого дисплея, які параметри він може показувати. Це якщо у користувача немає таких кабелів із вбудованим ваттметром.

ArminVanBuuren-fptb
Автор

якби при 65 W пропрацював 25-30 хв то перегріву по суті немає, так як ніщо небуде заряджатись більший час при одинакові потужністі

ivanbest
Автор

Дякую за такий детальний тест. Але є питання: якщо він вимкнувся від перегріву, віддавши 20%, то якщо йому дати відпочити, то він буде заряджати знов на 65%? просто ціна на нього така приємна і цікавить саме можливість заряджати ноут в екстреній ситуації, хай і з перервами.

chortieshaw
Автор

Дякую за якісний та актуальний контент українською)

Noaco
Автор

Дякую! Вже деякий час на ринку існуют повербанки українських виробників у цеглиноподібному корпусі, квадратні у перерізі, ємністю 20000 ма/год та заявленою потужністю 65Вт (є і більш потужні але поки їх не чіпаємо). Це такі моделі як Remzona Exreser 20X, ATRIA WPD-65. Є ще їх близнюк по конструкції XO PB97 65W. Бачів і на Алі їх близнюків, тільки з іншими назвами та, доречі, у пластикових корпусах (українські моделі у металевих, алюміній я так розумію). Цікаво було б один з них протестувати на відповідність заявленим характеристикам, ємності та потужності. Ціна на них ну дуже приваблива і якщо характеристики біль/меньш відповідають то можна було б їх назвати "народними" повербанками. Мені не дуже подобається такий формфактор але я б заплющив би на це очі і купив до свого ноутбука, якщо вони здатні довготривало давати потужність 65W (але з огляду на їх невеличкий розмір є сумніви у цьому).

sergiydy
Автор

Це стара модель, їй вже два роки. Рік тому вийшла модель вся в залізі тримає 50W напостої. А 65W залежить від температури в кімнаті. Basius теж раніше грівся.

kjbkhgkgjhvjhfjf
Автор

Отличный тест.
Вот бы все пауер банки проходили у вас сертификацию ))

DZR
Автор

Підкажіть, будь-ласка, а який би ви радили повербанк замість Usams за такі грощі і з потужністю 65W?

Александр-ттш
Автор

ще одне зауваження для подовження життя такого типу банок. заявлено на вхід максимум 45 ват. дехто заряджає їх зарядками на 65, 100 ват або навіть більше. мікросхема контролера не може довго тримати такій струм на заряд (бо вона не дуже гарної якості) і ваша банка просто перестає жити. тому краще заряджати їх токами меньше ніж максимально допустимі.

longgnol
Автор

Я би не радив купувати саме Usams. Придбав минулої зими під час блекаутів схожий павер банк від Usams на сторінці виробника на Алі, з такими ж характеристиками і з таким же корпусом, тільки екран відрізнявся. Все добре працювало - ноутбук заряджався, але після 4 циклів перестав накопичувати заряд, скільки б не стояв на зарядці. Показує, що повністю заряджений, але після відключення від мережі перестає реагувати на будь-які маніпуляції. При встановленні на зарядку знову починає з 0%. Як виявилось - згоріла плата контроллера, яка окремо коштує, як сам павербанк, а в Україні таку не знайти.

vadymsmith