Від колядок до музики на вірші українських класиків: що слухали українці у 2024 році

preview_player
Показать описание
2024 рік був насиченим для української музики – від успіхів на Євробаченні до повернення музичної події Atlas United. Які нові імена та жанри з'явилися на музичній сцені у 2024 році? Чим обумовлена культура кенселінгу артистів? Чому просвітницькі пісні стали популярними та про мілітарі-тренд у музиці говорили у спецвипуску проєкту «Культура на часі» музичний критик Олексій Бондаренко та музикант Микола Шмундир разом із ведучою Іриною Сорокою.

0:00 – Початок
0:09 – Олексій Бондаренко та Микола Шмундир про музичну індустрію
0:41 – Повернення премій: «Юна», «Музвар», Atlas United
1:41 – Нові артисти та тренди: як війна впливає на музику
2:32 – Гурт «Мур» та музика на вірші українських класиків
3:49 – Євробачення 2024: як пісні alyona alyona & Jerry Heil стали хітами Spotify
6:27 – Шевченківська премія Джамали за альбом Qirim
7:05 – Від Тіни Кароль до Христини Соловій: новий формат різдвяної музики
8:20 – Океан Ельзи: 30-річчя легендарного гурту у Палаці Спорту
10:13 – Мілітарі-тренди в музиці: що слухають військові
13:24 – Виклики воєнної музики: чому стало важче писати про війну?
16:01 – Від колядок до авторських хітів: як змінюється різдвяна музика
18:31 – Пам’ять про музикантів, яких забрала війна
21:24 – Музика як історія: чому «Щедрик» і досі важливий
24:59 – Що чекає на українську музику у 2025?

Підпишіться та натисніть 🔔 щоб отримати сповіщення про нові відео і трансляції
——

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дуже радію, що розвивається українська музика різних жанрів. Я дуже люблю українські пісні. Сподіваюсь, українські музиканти будуть збирать великі зали за кордоном і заробляти достойні гонорари

galamerkotan
Автор

Вічна пам‘ять полеглим захисникам. Слава Україні!

БойкоБойко
Автор

пані Ірино, не плутайте хейт (наприклад, до якихось груп чи меншин), критику в соцмережах і культуру кенселінгу. хейт - це просто виплеск агресії до відомої особистості, частіше за все безпідставний, а в умовах анонімності ще й безкарний - і чим більше в тебе слави, тим більше буде хейтерів, всі артисти мають бути до цього готові і мати в швидкому наборі номер психолога. а культура кенселінгу - це важіль суспільства, механізм впливу на тих, хто на думку суспільства перед ним завинив і чомусь не може (чи поки що не може) бути покараний в суді за законом. тобто - на альону і джері минулого року вилився хейт (через вагу, діапазон голосів, вміння/невміння співати) і багато безпідставних звинувачень, а аліну паш справедливо закенселили. будь ласка, будьте уважніші, не плутайте терміни і користуйтеся словником

shatelei
Автор

Все, біля чого стоїть прапор країни, буде асоціюватись з її громадянами. Умовно, якщо у фейсбуці є хтось кончений з прапором на аватарці, то я не захочу теж ставити собі цей прапор, бо він спаплюжений, а люди завжди звертають свою увагу на негатив. Тому навіть своєю адекватністю я не переб'ю ту асоціацію.

tender.branson
Автор

Пані Олександра Максименко личило б більш стриманий образ, вона має доволі агресивний мейкап. І наступного разу покладіть текст за камеру бо тітка виглядає як косоока(6:49).

GryckoXalamydnyk