Осіннє підживлення: врожайність з дослідних ділянок

preview_player
Показать описание
Оприлюднення результатів урожайності пшениці озимої залежно від строків азотних підживлень після різних попередників
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Для бажаючих підтримати канал "Український агроном" залишаю свій номер картки ПБ: 5168742728987565 Усім дякую!;)

УкраїнськийАгроном
Автор

Фантастична робота. Дякую за таку чудову інформацію.

Андрій
Автор

спасибо за вашу работу. Скоро 1-е сентября, уборка соняха, а там и посев озимой. Осадков нет с февраля месяца. Собираю информацию чтоб спланировать стратегию на следующий сезон.

Mike_D.
Автор

Я шокований результатом в частині низької ефективності високих доз. Дякую за роботу.

ОлексійНовохатько
Автор

Дякуючи вашим дослідам відносно внесення азотних добрив по періодах вегетації, а також їх кількості на га в подальшому буду спиратися на них.Дуже корисна інформація.Велике спасибі за Вашу працю.

Владимир-яфв
Автор

Удобрения сейчас дорогие .
Но Ваша информация на вес золота . Огромное Вам спасибо .
И дай Бог Вам здоровья .

igorpriyanchuk
Автор

Учитывая цены на азотные удобрения, очень актуально)

СтепанСтепанов-ео
Автор

Дякую за цікаву інформацію . В 2019 році закладав схожі досліди на озимих ячменю та пшениці - результати схожі . В польових умовах високі дози азоту були економічно недоцільними .

РоманКарлов-щг
Автор

Оце матеріал, дякую!!!Ваші дослідження співпадають із результатами моїх експериментів.Суть-весною вносив дрібно карбамід у рідкому стані у дозах у ф.в. від 0 до 140 кг/га (і під опади і опісля) по озимій пшениці (0-30-60-90-120-140) Після дня весіннього сонцестояння-якщо вірити моїм наставниквм із ХСХИ-кущення припиняється на цей момент.То після трьох внесень (30+30+30) візуально на більших нормах різниці не видно було, звісно, ніхто контрольного зважування не робив-не було можливості А тепер гадаю-а на фіга козі баян, внести при посіві восени 100 кг/га карбаміду і забути про весняний гіморрой, коли і так увесь у милі?Ну як вносять везводний амміак під кукурудзу восени разово і мають відмінні результати?!Десь я не довчився-їздив у Рогань за пивом, напевне...Прошу прощения у русскоговорящих подписчиков и зрителей-имею уважение к хозяину канала

ВалераСамило-тд
Автор

Велике ДЯКУЮ за кропiтку роботу. Хотiлося побачити дослiди з карбомiдом, та порiвняти з селiтрою.

МихайлоКоломієць-ъд
Автор

Дякуємо, цього року не спішно було, з такими цінами сіяли без добрив, а весною ваші дані якраз згодяться, будем давати 100 кг/га селітри, якщо ціна буде рентабельною, бо хто його знає що ще буде з ціною)

Будемо чекати наступних відео, з даними по інших добривах)

lovoleuropard
Автор

Спасибо большое за ваш труд. Будем пробовать вашу схему. Я был на вашем семинаре очень интересно было. Я залажил тоже опыты с азотом осенью N-46% под дисковку за месяц до посева второй вариант N-46% под дисковку за день до посева третий будет N-46%в фазу 3-й лист ну и конечно контроль.

Сергей-щьи
Автор

Сергiй Володимирович своїми відео наживає собі ворогів серед фахівців хімічної галузі, то про фітотокс протруйників))👍, тепер про вiдсутність необхідності великих доз добрив для отримання макс.врожаю))👍. Відверто, щиро, об'єктивно!
Тепер з приводу відео: підзиму сіяти можна а от чи можна підживлювати пізні посіви озимих восени, які у фазі лише проростка, яким добривом та у якій нормі, та чи є це ефективним?

Шеврон
Автор

Дякую за діленням результатами дослідів🤝. Хочу сказати про опосередковані дані - на мою думку великі опади нівілювали прийом осіннього внесення N і якби зрівняли урожайність у варіантах. А сам прийом може бути виправданий на ослаблених, пізніх посівах з гіршими попередниками. 💪👍🌾🌾🌾

МиколаСтрихар-же
Автор

Не зауважили ніде про строки внесення навесні. Яка фаза? Дякую за інформацію

Jekconn
Автор

Добрий день.підкажіть чи доцільно внести нітроамофоску під оз. ячмінь перед посівом з розрахунку наступним буде соняшник .чи "дістанеться" щось соняшникупісля ячменю, і чи буде нітроамофоска доступна для ячменю???дякую.

АндрейКондратюк-хз
Автор

Под основную обработку аммофос наименьшее 100 два года подряд, а потом узнать, действие азота по количеству внесения . Было интересно.

СерегаМандра
Автор

Доброго дня
Я так розумію досліди проводилися на вітчизняних сортах пшениці, а що на рахунок закордонних сортів для інтенсивної технології вирощування?

agroadept
Автор

Доброго дня, питания трошки не в тему, але в відео раніше де ви говорили про Українське хімвиробництво хотілось дізнатись про гербіциди по озимій пшениці українського виробництва, та захисту від хвороб та шкідників, в окремих Випадках мишей, попередник пар бур'ян 1 рік (амброзія, молочай під 2.2м .

Влад-шл
Автор

Це той випадок коли кашу можна зіпсувати маслом(по рос.кашу маслом не испортишь).В сільскому господарстві все повинно бути оптимальним(і густота, і добрива, і волога, і глибина заробки насіння і тд)

АнатолийБевз-мш