Terran-1 опередил SpaceX, Проблемы Starlink V2, Арест Роскосмоса | TBBT 418

preview_player
Показать описание
Relativity Space выиграли промежуточную метановую гонку. Японский Hakuto-R на орбите Луны. Казахстан арестовал имущество Роскосмоса. Проблемы Starlink V2. Какие законы физики правильные.

-
Подкаст "Форма выражения"

00:00:00 - Интро
00:01:37 - Запуск Terran-1
00:11:13 - Hakuto-R на орбите Луны
00:14:22 - Казахстан арестовал имущество Роскосмоса
00:16:30 - Проблемы Старлинков V2
00:19:20 - Законы физики
00:27:01 - Финал

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Какой-то возбужденный сегодня 😄
Очередной раз слушал перед сном, планировал как обычно засыпать потихоньку, а вместо этого проснулся 😅

--------
Автор

Пасибо! Всегда ждем с нетерпением новю Бороду!

sergeydocenko
Автор

211й лайк від Українського супротиву!! Дякую за випуск!

lion_Cossack
Автор

классная аналогия с автомобилем, объясняющая сложную концепцию

dengi_vinternete
Автор

Антон, сподіваюсь 420 випуск буде з Маском, як ти колись і обіцяв))

slambeatsproduction
Автор

А ZhuQue-2 обогнала Terran 1. Такая вот цепочка)

andriinaum
Автор

Спасибо за выпуск! Как всегда интересно!

ZLOYBOLT
Автор

Большое спасибо, как всегда информативно👍

Andrew_Zvicevich
Автор

Комментарий в продвижение содержанием более пяти слов

GreyWolfUA
Автор

Ох, слухаючи "філософську" частину підкасту ледь втримав себе від емоційного необміркованого коментаря)) прям якась релігійна догма вийшла в тебе.. більше питань ніж розуміння.
Якщо моделі мають різні підходи, але призводять до одного результату, то, як на мене, очікуваний результат урізаний. Це суть спрощення, що протилежна фундаментальній науці: якщо різні двигуни призводять до руху авто, то хіба можна їх ототожнювати і нехтувати? Звичайно, але до наукового підходу це не має відношення. Енергоефективність, екологічність чи ресурс ходу приховані у технологіях під капотом, але мають велике значення. Не володіючи деталями цього нижчого рівня ти можеш за власним баченням зробити двигун, що буде розганятися і їхати як ламба, але де гарантії, що твоя модель, не вибухне після 100 км? Тож розширюємо критерії і бачимо що фізична модель, що задовільняє певним ознакам - хибна у ширшому спектрі.. хоча машина їде/олівець падає/фізика працює..
Якби критерії і потреби в науковій сфері не розширювались, якби вчені не докопувалися до суті вірності моделі (як воно працює насправді) і не було б розвитку в нашої цивілізації
Шукати чому одна працююча модель може бути недосконалою (або хибною) ні знецінює заслуг попередника (привіт Ньютон), але дає більше можливостей іншим..
Суть саме в деталях. Моя основна думка: якщо дві різні моделі дають однаковий результат - значить очікуваний результат має вузьке коло критеріїв оцінки. Завжди є більш дієвий підхід у вирішенні якогось питання і його пошук суть наукового підходу. Навіть якщо на конкретному етапі розвитку людство не має змоги знайти додаткові важливі деталі - це не дає право вважати дві різні моделі (математичні?) рівними.
P.S маю сумнів що цей коментар хтось прочитає повністю, але все одно дякую за увагу))

TheAkooF
Автор

Не умаляйте желание тех, кто всё-таки хочет разобраться, что там под капотом ) Решить, что Вселенная непознаваема - это как решить, что атом неделим. Или, что воздух - это пустота, или, что Земля - плоская. Просто не доросли ещё, есть куда развиваться.

bytheway