Romania - Spania 1-2 | ATMOSFERA INCENDIARA

preview_player
Показать описание
Vrei sa vezi daca am facut poza cu Sergio Ramos?
Instagram : @iulipanciu

Romania a facut un meci bun, daca ne uitam de la minutul 70 incolo, cand au intrat baietii de la U21.

Per total Spania a meritat sa castige, doar ca a facut-o conform meciului, chinuit pentru ca si noi puteam egala.

Meciurile urmatoare in proportie de 90% le vom juca fara spectatori.

Автор

Imi aduc aminte de atmosfera de pe stadion cand Romania a invins pe Spania cu 3-1(3-0)! Va dati seama ce era pe stadion cand Romania a marcat 3 goluri Spaniei in vreo 6 minute? Era pe 29.04.1987 si m-a dus tata la meciul ala.

stoianovicicalin
Автор

tatarusanu a fost eroul meciului.pacat ca nu am castigat

cristinaradoescu
Автор

Jaloane mergatoare, asta am fost pentru spanioli!! Rasuri, cand ii mai auzi ca vor sa joace la Real, Barca, Juve, etc...te doare capul. Ce sa faceti voi acolo, ca nu va primesc aia nici ca femeie de servici. Cat de curand Luxemburg, Malta, Cipru, o sa ne dea cu terenul in cap. Nici arabii nu o sa mai cumpere de la noi. Rau am mai ajuns.

cernatcornel
Автор

Poți sa faci și cu UEFA Europa League : CFR Cluj - Lazio pe 19 septembrie

dariussalepetru
Автор

Cred că doar cu echipa de tineret România poate să mai facă ceva în lumea fotbalului.

sampopescu
Автор

Eu eram baiatul din spate care care aplauda 0:02 :)

lucianivanciu
Автор

Sergio Ramos e cel mai tampit jucator, poate sunt unii care il apreciaza cum il apreciez si eu dar e foarte spurcat

extrafotbal
Автор

interdictie pe stadion poti sa iti iei da poti sa intri dupa ...nu i problema:))

MariusCT
Автор

Și eu am fost la meci ! S-a văzut din primele minute cine joaca mai bine. Am stat in peluza 1 Apropo Tatrusanu a fost super ! Și ce gol era sa dea România dar a aparat Kepa

luca.a
Автор

Team vazut la televizor tea aratat camera :)))

never_sever
Автор

Niciodata nu am inteles de ce era huiduit Ramos:))

Автор

Bă, voi l-ați huiduit pe Ramos, ca a făcut gestul ăla la ochi.
Dar el a făcut asa pentru verișoara lui care avea probleme cu ochii ...

bragarumariusmarius
Автор

Si eu am fost la meci eu eram in tribuna din dreapta ta sus de tot ... Dar super meci