Україні не потрібна Кубань?

preview_player
Показать описание
Чому на нашу думку приєднання Кубані, Придністров’я та інших територій не лише маломожливе у реальності, але й просто погане як ідея.

Підтримати нас:

Джерела та додаткова інформація:

#україна #політика #кубань #Придністров’я #війна
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Це, мабудь, перше відео, з думкою авторки я не зовсім згодним, до цього було майже повна зеркальність.
Стосовно приєднання молдовський територій, польских і т д, я навіть про таке не задумувався, бо вони поважають нашу територіальну цілісність і ми так само поважаємо їхню, бо якби була можливісь захопити військово їх території без ніяких наслідків, я б таких варіант навіть не розглядав. Але Росія - це зовсім інша справа, чому ми повинні поважати їх суверенітет, якщо вони давно плавали на наш? Всі ці возгласи "ми не росія" це щось біля "разчєлавєчіваніє". Розмова не йдеться, щоб ми захоплювали слабкіші країни, а щоб ставитись так до однієї конкретної країни агресора та терориста.

Приведу історичний приклад, підчас Другої Світової ні 3 Рейх ні Совок не використовував хімічну зброю проти свого ворога. Чому? Думаєте, через гуманізм або збереження еконолігі?? Це 2 людожерських решима, камон😁. А відповідь проста - як тільки одна сторона викорстала б хім. зрою, це саме у відповідь зробила би інша сторона. Тобто, зеркальні дії є стримуючим фактором для обох сторін. А тепер уявіть, якби Сталін був впевнений, що 3 Рейх не став би це робити, навіть якщо проти нього хім. зброю застовують? Отож.

Тому, вважаю, джентельменськими правилами треба слідувати з тими, хто сам їх дотримується, а з чортами, типу Росіян, немає сенсу грати в благородство, банально, це не вигідно з практичної утилітарної точки зору.
Все ж таки, я не вважаю, що варто прям захоплювати територію рашки, бо там вже проживає рашизоване населеня, але зробити без іронії всякі БНРи та інші маріонеточні формування, це б мало сенс. Вже після десятиліть українізації на цих територій - можливо і приєднати.

boratsabgdiev
Автор

Обережно! В цьому відео відсутній український імперіалізм, з вас знято 100 очок дії.

ДенисАлександров-бъ
Автор

Дуже цікаве було б відео про приклади реінтеграції, сьогоднішню різницю між східною та західною Німеччиною та особливо про приклади та шляхи успішної інтеграції мігрантів! Я вивчала це в університеті окремим предметом, де ми вивчали приклади Франції, Америки, Канади, Німеччини, проблеми мігрантів (бідність, другосортність та особливо відчуження). Всі дослідження кажуть про те, що це держава має будувати якісні механізми інтеграції мігрантів, а не навпаки. Вона не повинна просто розводити руками, бо це розв'язує руки право-екстреміським організаціям та політичним партіям, які через популізм скоюють РЕАЛЬНІ злочини проти людей: побиття, спалювання домівок та вбивства. Тож дуже чекаю

pisuha
Автор

Альона, дякую за це відео. Реально вражена, що є люди яким треба чужі землі. Нащо нам їх проблеми, нам би своє відновити і надихнути. Окрема подяка тобі як ведучій, бо зараз вважаю тебе найкращою в цій справі серед дівчат/жіночок ютубу, тебе дійсно приємно слухати

Mirkatel
Автор

як молдаванин, я можу сказати, що я дуже здивований тим, що є українці, які хочуть повернення Придністров'я до складу України. Молдавани все ще можуть хотіти повернути Бужач, який був анексований у 1940 році. Тому тим, хто хоче Придністров'я, я кажу так: візьміть Придністров'я і віддайте Бужач. Але я впевнений, що ніхто на таке не погодиться, тому краще залишатися як є і не псувати відносини між країнами

jhon
Автор

Я етнічний українець, який народився в Башкортостані, а зараз живе у США. Для мене українці — це у першу чергу етнос; люди, які мають спільне походження. Для мене завжди було важливо зберігати свою ідентічность, але, чесно кажучи, я навіть не знаю ким себе вважати, бо зараз я ніби людина без країни: від РФ я намагаюся повністю відмовитись, а Україні я не потрібен, бо народився в РФ; США якщо дадуть громадянство, то за багато років. Я зустрічав чимало інших українців з таких міст, як Ростов та Білгород, але серед них більша частина була ватою та українофобами, тому мені здається, що Україна може чудово жити без деяких етнічних території, яки довго перебувають у складі РФ...

orangesky
Автор

Однозначно, боротися варто не за ті території, а за душі й розуми людей, що все ж таки могли ще зберегти крихти української самоідентичності в тому вкрай ворожому середовищі 💔 І робити то треба саме мʼякою силою, а там дивись, й до репатріації може дійти, що для повоєнної України буде зовсім незайвим ❤️‍🩹

yan_ua
Автор

На тих територіях українців не залишилось, більшість з них за 100 років асимілювалася, росія їх перетравила. Тепер вони такі ж як інші росіяни 😢 Є дослідження на цю тему про хабарівський край

Евгений-ефт
Автор

Як завжди гідний контент, дякую за вашу працю!!

onegog
Автор

Тема яку не обдумував, дуже цікаво - дякую за Вашу працю!

kenrexther
Автор

Дякую Вам за вісвітлення цієї теми. Дуже дивно було чути про Кубань та інше...
Щодо того хто такі українці - ІМХО походження мало впливає. Дуже багато прикладів людей які народилися в Україні а жити поїхали на болота, з відповідним світоглядом. Також багато людей які народилися в інших країнах, але відчуваєш в них дух справжнього українця, або українки.
Я думаю, українець - це в першу чергу про цінності....
Хоча шлях самовизначення ще по переду.

andriiholubiev
Автор

Дуже дякую за ваше відео! Повністю поділяю вашу думку.

tkiiina
Автор

Гарні аргументи, але річ у тому, що дивно чути про "фантастичні обставини" для приєднання якоїсь території до іншої країни після того, що сталося за останні роки. Я б не казав, що неможливих речей немає, а те що дуже маленька ймовірність чогось, то це не значить, що цього не може бути. Зіграти навіть може 1 сота відсотка. Головне розв'язувати проблеми поступово та за рівнем важливості. Щоби щось приєднувати, то нам треба ще перемогти рашку, бо без перемоги це так і залишиться мріями. Утім, у майбутньому я не бачу причин, щоби утримуватися від пропаганди українськості та повернення до свого коріння на території рашки та інших країн. Без радикальності, звісно, але відстоювати права своїх меншин ми маємо всюди та забезпечувати їм контакти зі своєю Батьківщиною, щоби вони не існували у відриві від нас.

Anbopro
Автор

Всі ці регіони мають проявити політичну волю для самовизначення, і тільки потім говорити про інтеграцію. Бо навіть Придністровʼя - це територія Молдови, і "безпекова" анексія - це не більше ніж диванні мрії українських імперіалістів.
Кубань, та Клини - це окремі регіони, які, в сучасності, взагалі неможливо "приєднати" - про що взагалі може бути мова. Знову ж таки, без самовизначення, будь які спроби інтеграції будуть не більше ніж спробою анексії, що повертає до військової агресії.

alexkonoplian
Автор

Давайте спочатку з власною землею розбиремося. У нас війна не закінчилася.
А потім ще розмінування, відновлення, відбудування. Якщо Україна буде привабливою, то люди самі потягнуться за нашим громадянством. А для того треба сильні політично-соціальні інститути: незалежні гілки влади, політична репутація, обізнаність громадянського суспільства.

Що визначає нас, як політичну націю прописано в Конституції України:
Стаття 3. Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов'язком держави.

denysserhieiev
Автор

По тезам автора:
1. Росія і Білорусь є агресорами і винуватцями у повномасштабній війні, а як ми пам'ятаємо після війн завжди іде переподіл територій, чи це буде демілітаризована зона під нашим контролем чи частина України це вже не важливо. Варто зазначити що Слобожанщина та Кубань дуже гарні регіони, оскільки перша має багато корисних копалин, а Кубань є житнецею Росії і виробляє до 70% всього зерна найбільшої країни світ та робить її конкурентом в експорті Україні. З аграрним напрямком нашої держави легко зрозуміти що такий регіон виведе нас в лідери у світі.
2. "Рускіє люді", "вражлебное насиление". Не забуваємо про освіту та пропаганду, Росія на Донбасі створила ЛНР та ДНР, а вже за пару років люди щиро вірили що вони громадяни цих республік. Тобто якісна політика в цьому плані вже через пару років дасть результати, а враховуючи історичне підґрунтя та належність регіону в поле впливу України спростить інтеграцію. Багато векторність в цьому питанні звісно прискорить процес. Наприклад надання привілей та дозволів за доведення українського коріння, по аналогії як у минулому для привілей доводилося знатне коріння. Один простий механізм вже зацікавлює населення в становленні українцями.
3. Єдине з чим можна погодитися з автором, це те що не можна забувати історію регіонів, після відбудови треба проводити і фінансувати заходи по відновленню історичної пам'яті.

P.s. На мою думку, автор та і багато хто не має амбіцій, що призводить до слабкої зовнішньої політики. Лише бажання розростатися (не тільки в територіальному плані) та ставати кращими є справжнім джерелом розвитком - амбіції становлення лідером мобілізують ресурси та об'єднують людей. І у разі можливості реалізувати частину свої амбіцій їх потрібно здійснювати.
P.s.s Щодо тези "про дороги білгородщини і відбудову України". Треба побудувати ефективний механізм використання коштів та створення проектів, оскільки поточна відбудова потопає в корупції і не ефективності, а якщо буде існувати така система то і на дорогу в білгородщині вистачить, хоча згадані у відео регіони, окрім ПМР самодостатні та просто потребують децентралізації та невеликого потоку інвестицій

BBBkkkrrHtutieoe
Автор

Цілковито з тобою погоджуюся, Альоно. Особисто я був би проти приєднання будь-якої території за межами кордонів 1991 року навіть якби всі були "за": і світ, і мешканці території, що приєднується, і мешканці країни, що віддає частину території. При чому, я щодо цього розмірковував іще у 2014, коли почалася війна. Мене спитала тоді одна маскалька, невже я був би проти, якби моя країна щось собі анексувала (так вона намагалася виправдати підтримку маскалями анексії Криму). І я сказав, що був би проти. Бо, як ти правильно зауважила, нащо нам ті всі люди, яким проміли мізки багаторічною пропагандою, коли нам треба цю саму проблему розв'язати в межах власної території. Надто — на Донеччині та Луганщині.

StanislavMusicMaker
Автор

Мій дідусь- депортований лемко, що проживав під Перемишлем. Деякі землі, про які було знадано у видиві, справді не відіграють настільки важливої ролі, проте все таки чи можна уявити, наприклад, Львів, який би на даний момент би був під контролем польщі, вважати польським? Це можна сказати сьогодні про Перемишль, Холм та Берестя(Брест). Там все таки лишилася значна частина українців, а також, як не як, ті міста засновані Українськими князями та королями. Король Данило Галицький розташував свою столицю у Холмі, побудувавши свою резиденцію, а також у Перемишлі був написаний український Гімн. На даний момент повернення територій неможливе, оскільки у нас і так багато проблем, тому потрібно хочаб посилювати українську діяспору на тих територіях

_yarema
Автор

Нарешті, відео для мамкених імперіалістів. Фу як чую цю мантру про - А приєднаємо це! Приєднаємо там! Повернемо це! А ви хто так каже особисто зробите щось для інтеграції цих регіонів? Ци ви згодні на федералізацію України? Саме найтрашніше що в боротьбі з фашизмом деякі з нас самі не помічають як стають такими ж.... Диванні Не забувайте будь ласка про міжнародне право. Бо може складатися таке враження ніби ми воюємо за території... Не дискредетуйте самі ж себе в інтернеті, та й взагалі будь де.

Romilord
Автор

Чудовий канал! Дякую за цікаві 12 хвилин :)

СтаниславХарченко-пр