Митрополит Львовский и Галицкий Филарет. Диалоги с Макаренко

preview_player
Показать описание
10 лет служения на Галичине. Насколько сложно было выучить украинский язык? Как произошел поворот в жизни, который привел в церковь? Насколько медицина повлияла на судьбу?
Война на Донбассе. Как вера помогает с этим бороться? Об отношении к Российской Федерации. О том, как покаяние всех людей и Порошенко в частности могло помочь закончить конфликт на Востоке страны.
О своей жизни, взглядах и взаимоотношениях с Богом рассказал архиерей Украинской православной церкви, митрополит Львовский и Галицкий Филарет в эфире программы «Макаренко-Диалоги».

Таймкоды:
00:00 – Интервью с Филаретом.
00:58 – Какие выводы можно сделать после десяти лет службы на Галичене?
02:50 – Насколько сложно было перейти на украинский язык?
04:45 – Как сохранить авторитет?
07:30 – Про пасторское призвание.
10:42 – Про медицину в жизни.
12:30 – О том, как принимали роды в киевском метро.
14:20 – Сколько крестных?
16:50 – Будет ли это тысячелетие, последим тысячелетием веры?
22:50 – Про войну на Донбассе.
30:45 –Национальная идея Украины – в чем она?
34:30 – Как передать уверенность в завтрашнем дне молодежи?
42:00 – Были ли в вашей жизни чудеса?

Митрополит Филарет - в миру Сергей Иванович Кучеров, архиерей Украинской православной церкви, митрополит Львовский и Галицкий, председатель Синодального отдела по делам медицины УПЦ.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дуже цікава розмова про віру і не тільки, дякую за такого чудового гостя

СергейКоломинский
Автор

ДЯкую панові Митрополиту за його молитви і за віру яку він росповсюджує!" Добра!

КсеняМалиновская-ъщ
Автор

Спаси ГОСПОДИ владика Філарет.Дякую за таку інтересну розмову.

СвітланаКравчук-уй
Автор

Владыка, огромное спасибо вам за беседу от чистого сердца .Спаси Господи.Ангела Хранителя.

ГалинаБородина-яр
Автор

Владико Філарет, сил і натхнення на вашому не легкому шляху. Нехай Бог помагає.

aksakal
Автор

Многая и благая лета владыке Филарету !!!🙏

ТатьянаКарнаухова
Автор

Благодарю Митрополиту за слово Божье.
Благодарю Господу за все.
Прости Господи прогрешения вольные и невольные.Спаси Господи.
Аминь.

ХаскиХаски-лт
Автор

Владико! Щиро дякую Вам за співочу Оксану, яка несподівано з'явилася під час Всеукраїнської хресної ходи у 2016р. Як трубач вела за собою хрестоходціа! Низький уклін. Дякую, Оксаночка! Пам'ятаю тебе.

надіястаднік-ею
Автор

Благословения Вам Божиего! Храни Вас Господь наш Иисус Христос!

ОлегСаянов-рю
Автор

Дуже віримо, що ми таки повернемось до Бога, до Господа, і перестанемо вірити й чіплятись за те, що називається позагосподнє, супротилюдяне.

НинельЖданова-ип
Автор

Головне це завжди слідувати за творцем, господь все бачить, і ніякі технолгії не замінять бога

СергйЧорнобай
Автор

Льв¡в ¡ Галич бувшо¡ С тан¡славщини Ф¡ларет, дай Бог ваш¡й служб¡.

ВикторПохил-еб
Автор

Нам не можна відвертатись від бога, і тоді він не відвернется від нас

АнжелаГоворчук
Автор

Пандемія дійсно трошки збилизла людей до господа, можливо саме через те що люди відчули труднощі.

ii-jumu
Автор

А если загнать людей в нищету, лишить их медицины и образования, верующих станет еще больше. У вас есть куда двигаться, неся в мир "добро".

yuche
Автор

Пландемія - для чого вам реклама в ютюбі

vohavohinson
Автор

Шкода, що владика не розібрався, детально, в історичних аспектах становлення нашої держави. Населення Донбасу і Криму він називає українським. Невже, самовідчуття людей, щодо належності до свого коріння, до рідної єтнічної групи, обумовлюється штампом з пропискою в паспорті ?Штамп засвідчує лише громадянство, а свою національність людина всмоктує з молоком матері.І той факт, що населення, поза своєю волею, отримало громадянство України /а ці події відбувалися саме через одноосібне рішення, щодо приєднання земель, від одних республік і держав до інших, під час існування СРСР, просто розчерком пера, не враховуючи волі і бажання людей), не означає, що всі стали українцями. А держава зобов'язана сприяти комфортному проживанню і розвитку усіх громадян, на наших землях. А не притискати їх тоталітарними вказівками і законами, що вчинили "демократи чні " власті тепер. Якби не сталося такого морального, духовного, фізичного тиску, населення Донбасу і Криму не зробило би вибір приєднання до своїх історичних земель. Принаймі, у всіх цивілізованих суспільствах, саме таким чином, зберігають цілісність своїх держав, а також, нерушимість кордонів, лише через підтримку інтересів і потреб різних національних громад.
А як віднестися до фактів бомбардування, авіацією всу, мирного населення міста Луганськ, просто, в парку відпочинку, чи нацюковського нападу, з різнею, під Корсунь -Шевченковим, на учасників антимайдану, котрі поверталися в Крим, і котрі стали жертвами своїх поглядів, за що багатьом, просто розкроїли черепи "демократизатори"?Чи поїзди "дружби" на Донбас, із західної України, набиті головорізами, для встановлення нових порядків "демократії"серед населення Донбасу, сприяли порозумінню між громадянами однієї держави? Оце і є ті мирні ініціативи, "державних мужів", утримати цілістність кордонів? Як ці жахливі факти могли вплинути на вибір людей? За що ж так про них відзивається владика, що він не чекав від них такого вибору?Та вони, просто, відріклися від мачухи, яка вирішила їх винищити, в угоду олігархату. Не варта нашому пастирю піднімати такі, жахливо болючі, питання, не розібравшись досконало, і віддавши перевагу лише одній стороні учасників конфлікту. На мою думку, такий розподіл, на правильних і неправильних, сприятиме втраті мирного духу в душах людей, по обидві сторони конфлікту. А це -найстрашніша подія в нашому житті. Простіть за різкий тон мого довгого монологу, але я так відчуваю.

ВалентинаМороз-тп
Автор

А сама скромна келія у настоятеля Києво-Печерської лаври Павла і ослик скромний S класу.

YuriyShmidt-ml
Автор

Доповіді в Москву все таки треба писати російською!

YuriyShmidt-ml
Автор

Ну и вера, что нужен был коронавирус...

obuyuk