LEGIA OGRAŁA BETIS! JAGIELLONIA LEPSZA OD KOPENHAGI! 1. KOLEJKA FAZY LIGOWEJ LIGI KONFERENCJI

preview_player
Показать описание
Legia Warszawa - Real Betis 1:0 i FC Kopenhaga - Jagiellonia Białystok 1:2 w 1. kolejce Ligi Konferencji. Komentujemy na gorąco mecze polskich drużyn. Studio: Maciej Łuczak, Łukasz Olkowicz, Bartłomiej Kalinkowski.

0:00 Początek. Kopenhaga - Jagiellonia 1:2!
33:28 Legia - Betis 1:0!

#LigaKonferencji #Legia #Jagiellonia

👉 Śledź nas również na TikToku, Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Автор

Meczyki już trzeci sezon przynosi szczęście z niesamowitymi emocjami pucharowymi!

marcindymidiuk
Автор

Super no i oby tak dalej teraz mamy latwiej.Brawo Jaga i Legia!!!

rafaszulc
Автор

Pięknie nasze drużyny się za prezentowały na europejskim podwórku 👏

DonPatrinho
Автор

Błagam, poprawcie jakość dźwięku w czołówce. Studnia przy tym to profesjonalne studio nagraniowe.

bigfellow
Автор

Nie udało się Piastowi, Rakowowi i reprezentacji Polski, a udało się Jagiellonii odczarować Parken!

Автор

Nie jestem kibicem ani Legii ani Jagiellonii, ale gra Legii mi się podobała do przerwy, po przerwie zagrali mądrze. Jeśli chodzi o mecz Jagiellonii to napisze tak brutalnie jak zagrała Kopenhaga. Duńczycy - do lasu drzewa rąbać a nie grać w piłkę. To co zrobił ten napastnik Kopenhagi w polu karnym Jagiellonii to chyba pomylił sporty a sędzia albo oślepł albo dostał blika. Gratulacje dla obu naszych drużyn.

ikkikurogane
Автор

Pisałem rano ze obie drużyny wygrają i tak się stało👏gratulacje i pkt do rankingu!

Kolejowy_Szczecin
Автор

Jeżeli prawdą jest że zawodnicy czy sztab Rakowa narzekał że musi dojechać z Pyrzowic do Częstochowy, że jest to daleko, że jest to męczące zakrawa a kabaret. Z Pyrzowic do Częstochowy jest 48 km, co daje około 50 minut jazdy.
Jagiellonia z lotniska Chopina ma do przejechania 207km co zajmuje około 2, 5 godziny.

Niepoważnym jest porównywanie podróży Rakowa i Jagielloni do siebie. Raków ma przysłowiowy rzut kamieniem. Ciekawostka, GKS Katowice ma z Pyrzowic na swój stadion 33km.

marcinjakubiec
Автор

Nie żebym się czepiał, ale siedzenie jak w barze, bujanie się na krześle i gapienie się w telefon podczas rozmowy.... serio? Ja wiem, że piłka nożna to nie rozmowa o końcu świata, no ale odrobinę zainteresowania i profesjonalizmu nie zaszkodzi. Odpisać czy przeczytać wiadomość można za godzinę - to nie ucieknie😒🙄

jakub
Автор

Wieczór cudów i to był wieczór jak z marzeń! Konia z rzędem temu kto by przewidział wynik Legii i Jagiellonii!

Автор

Szkoda, że nie można było obejrzeć meczów Legii i Jagiellonii w otwartej telewizji. nitras mógłby się w końcu na coś przydać jako spec od promocji i to ogarnąć.

kaspik
Автор

Jestesmy europejska potega. W niedziele Gran Derbi :)

SebaHam
Автор

Spodziewałem się dwóch eurowpadek, a dostałem dwa zwycięstwa, jeszcze to Jagi uber-sensacyjne, biorąc pod uwagę, że Betis przyjechał mocno lightowy, a Kopenhaga na pełnej.
Gdyby polska liga była normalna to starcie Legii z Jagą zapowiadałoby się jako mega-hit i takim meczem by było. A jak będzie? 0:0 po nudzie, może jakiejś kontrowersje na ławce?
Oby nie.

BartFootballer
Автор

Zważywszy na początkowe wyniki i pozostałych rywali jacy nam zostali mam nadzieję na dwie drużyny w fazie Play-off!!

EmaH
Автор

Panowie, w " pierdoleniu" o piłce jesteśmy niewątpliwie mistrzami świata!

maciej
Автор

Afimico Pululu bramka stadiony świata - asysta stadiony świata 25 lat mecz "konia" przyszedł z Niemiec

RobertNowak-wc
Автор

Najlepszy start polskich druzyn w historii. Razdko graja dwa zespoly a zeby jeszcze zgodnie punktowały to juz w ogole swieta w październiku