РЕЛЕ НАПРЯЖЕНИЯ ПОСЛЕ ИНВЕРТОРА?

preview_player
Показать описание
ГРОЗОЗАЩИТА:
----
---
Станьте спонсором канала, и вы получите доступ к эксклюзивным бонусам. Подробнее:
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Доброго дня.А чому реле після інвертора а не до інвертора.Ось що вичитав на одному з каналів:
Не ставте будь ласочка стабілізатори та реле напруги (зубр, відсікач по напрузі) після інвертора!

Це обладнання необхідно щоб стабілізувати МЕРЕЖЕВУ електроенергію. Запобігти відгортанню нуля, не допустити пошкодження Вашого електрообладнання через підвищення чи зниження МЕРЕЖЕВОЇ напруги.

Ваш інвертор також є Вашим електроприладом. В деяких випадках – найдорожчим приладом в помешканні. Він також потребує захисту! Тож і стабілізатор і реле напруги має бути ПЕРЕД інвертором чи ДБЖ.

Коли інвертор працює від мережі він транзитує мережеву напругу до споживачів не стабілізуючи її окрім рідкісних випадків. Коли напруга пропадає чи стає надвисокою, чи наднизькою він переходить на роботу від батареї. Тож подаючи на вхід інвертора стабілізовану напругу Ви турбуєтесь і про нього і про прилади за ним по мережі.

Коли інвертор працює від батареї він як годинник дає нам ідеально точну напругу. 220/230 – скільки встановлено в параметрах. Тож йому стабілізатор чи реле напруги не потрібно. Не знаю, за роки роботи, випадку коли інвертор робив неправильну напругу.

Мало того – стабілізатор має втрати енергії в міді та сталі трансформатора. Тобто його ККД далеко не 100%. Тож коли ми живимо будинок від інвертора чи батареї й бережемо кожен Ватт втрати в стабілізаторі нам не потрібні!

Реле ж напруги майже не має втрат (3-4 Вати) та із ним є проблема також. Як відомо, інвертор, що працює від батареї не має реального нульового провідника. Тобто якщо ми поставимо фазний індикатор у фазу чи нуль на виході з інвертора ми побачимо що обидва виходи будуть світитись. Такі собі псевдофази – два кінці трансформатора.

Ця проблема вирішується скрізним нулем – тоді все відображається вірно фазним індикатором. Та іноді, через включення деяких приладів (часто це подовжувач із кнопкою з підсвіткою чи щось ще), наше відображення фази порушується. Це майже не впливає на роботу споживачів (но іноді блимне діодна лампа – Ви можете цього і не помітити) та реле напруги, що стоїть після інвертора, побачить таку ситуацію як ОБРИВ НУЛЯ та відключить навантаження. І ця світломузика буде вічною. Час від часу… День за днем!

БУДЬ ЛАСКА, Шановні читачі стабілізатори та реле напруги ставимо ПЕРЕД ІНВЕРТОРОМ! За інвертором чи ДБЖ цьому обладнанню немає чого робити. Це не тільки не корисно, а іще і шкідливо.

W.schoke