Любов до БЕЗКОШТОВНОГО 🧀 - базова прошивка?

preview_player
Показать описание
Бажання отримати хоч щось "на халяву" – практично неможливо викорінити. Що б то не було: пакетики в магазині, агітаційні матеріали, білі тапочки чи інше. То чому ми так любимо це, в якій частині світу не перебували б ?

Долучаємось до збу для 26-ї АртБригади 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
🔗Посилання на банку (Мельник В.)
💳Номер картки банки
5375 4112 2092 2897

Я:

Приєднуйся до спільноти глядачів: 💌

Підтримати канал фінансово:

МОНОБАЗА (щомісячна підписка)

🔗Посилання на МОНОбанку (збираю на камеру)

4149 6293 5183 1771 Приват

Стати спонсором цього каналу на самому ютубі:

Дякую шалено за підтримку ♥️

Таймкодики

00:00 - Українці халявщики - стереотип?
01:27 - Білі тапочки, щоденник тигрюля і секонхенди
05:09 - Звідки взявся вислів "на халяву"
07:36 - Халява веде до комунізму чи від комунізму?
09:51 - Я така ж сама
12:20 - Не лише українці бажають безоплатно споживати контент
15:16 - Експеримент усе показав
17:03 - А тепер про приховані витрати
20:42 - ЗБІР ДЛЯ 26 БРИГАДИ
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Живу в Ізраїлі тому знаю достеменно звідки пішла ця "халява".. В Ізраїлі неможна продавати молоко більше за встановлену кількість державою тому фермери мають виливати залишки молока на землю а щоб цього не робити вони просто його роздають.. Саме тому חלב тобто халав - молоко стало висловом безкоштовного. Але до росіян це не має ніякого відношення бо цей вислів почали використовувати перш за все євреі з Одеси!

OlenaK-rfjb
Автор

А я згадую чорну пʼятницю в америці, як всі розгрібають магазинні полички😅 чи купу реклами тему/шейн як європейці знімають «шо я купив на 100 євро» і не такі ми вже унікальні в бажанні «халяви»

Asonysh
Автор

Я теж думала, що тільки українці такі. Але, ось я пожила в Польші, Литві і Португалії і що я бачу: черги в останні дні в Хумані, купу магазинів, що торгують дешевими поганими товарами і завжди мають черги, люди, що мають гарний дохід і воасне житло, але спеціально водили мене з собою в центри допомоги біженцям, щоб нагрібсти побільше речей(найжахливіше, що вони викидали все, що їм не підходило). Коли працювала на круїзному кораблі, де 10 000 доларів коштував тиждень відпочинку, стільки побачила клієнтів, що набивали собі валізи халявними пляшечками з міні-бару і ванної, печивом та прінглс. Ці люди були МІЛЬЙОНЕРАМИ, без жартів.
Так само і робітники цього круїзу, що мали з/п більш 2000 € чистими - крали лосьйони, серветки і туалетний папір. А коли після восьмимісячного контракту сходили на берег, бо закінчувався сезон - залишок року сиділи на утриманні біржі праці, і так цілою кру-командою.
Так що справа не в нації, а в людській натурі.

anastasiatkachova
Автор

Халява, то коли беруть непотріб або зайве безкоштовно, просто тому що безкоштовно) Все інше- то економія або раціоналізм) Я оформлювала собі переселенські і відправляла їх своїм військовим, додаючи до своїх донатів. Мені було важливо, аби державні кошти йшли не мені, яка не потребує і може обмежити своє споживання, а військовим на потреби напряму. Я брала гуманітарний одяг та білизну, прала і відсилала у шпиталь. Нам давали дорослі підгузки та пелюшки, віддали тим, хто потребує. Я отримувала вітаміни по страховці і надсилала їх у шпиталь. Збираю по сусідах жестянки на окопні свічки і передаю до військових) Всі рюкзаки, чашки, термоси, шапки та павербанки що мені дарували на роботі теж віддала військовим. І нічого зайвого не беру і не купую, зайві речі втомлюють.

OlenKa_DV
Автор

4:30 а я в'яжу😊 Я зараз живу в Італії і на власні очі бачу, що на халяву падкі люди багатьох національностей. Точніше всіх, з якими я знайома особисто 😂😂 італійці, німці, марокінці, казахи, китайці, кубинці та інші так само кидаються на дешеве/безкоштовне, як і українці

tanyaverbetska
Автор

Ковідна тисяча полетіла на ЗСУ, ще у перші тижні вторгнення. Мені було лінь розбиратися з тим, як її отримати, а потім почалося вторгнення, ну, і за декілька годин розібрався як її відправти.

kearisp
Автор

‏‪10:55‬‏ зараз живу в Канаді. Стояла у черзі до боговіруючих, які роздають їжу тим, у кого низький дохід. Зі мною поряд стояла жінка, яка дуже любить совок. Їй років 60. Вона отримала від совка нерухомість (квартира і ще щось), 30 років пропрацювала на молокозаводі. І розповідала мені, що моє покоління включно з її дочкою показилося, бо б'ють себе у груди і люблять Бандеру. На її думку совок класний, бо там була халява. Коли я їй сказала, що це був фіговий підхід, і що ліпше для економіки заохочувати людей брати іпотеки, щоб кожен громадянин мав на вибір доступні іпотеки і сам СПЛАТИВ за своє житло, щоб усвідомлювати його цінність, то пані офігіла. Вона не розуміла, що це так треба. І якого фіга вона в Канаді отримує допомогу за укр паспортом, якщо вона любить совок?

MarynaRedkova
Автор

Я народилася в совку але мої шкільні роки припали на 90ті, і от найбільших травм мені завдали якраз оті "старої закалки" лікарі і вчителі. Це просто жах. У когось на каналі було відео про пологи в совку (і купа коментарів з історіями пацієнтів) - фільми жахів відпочивають. Тепер я стараюся ходити виключно в приватні клініки.

smugasta
Автор

Халяву люблять всі, нема чого наговорювати на українців

ГалинаБілецька-ез
Автор

Ганьбити українців за секонд хенд і безкоштовну доставку це дурість!!👎
Треба ганьбити владу яка довела людей до цього!!!🤬‼️

loveuaforever
Автор

Я в садочку не була феєю, квіткою, сніжинкою чи білочкою. Я два роки була картоплею 💀

Ukrainianordinarygirl
Автор

Я в Німеччині і тут два найбільших конкуренти DM та Rossmann зробили одну й ту саму акцію: купуєш щось в магазині на 1€ або більше, то отримуєш подарунок на наступний день. І так весь вересень. Тому я думаю, що тут не тільки в українців таке

chiks
Автор

Минулої суботи їздила у сусіднє місто прогулятись і потрапила спочатку на один фуршет в честь відкриття садового магазину, та ще й з невеликими, але приємними подаруночками. Потім натрапила на взуттєвий аутлет з акцією "якщо береш три пари взуття - платиш всього лише 10 євро за пару". Я взяла собі 6 пар гарного італійського шкірного взуття. Потім, коли вже йшла до машини, щоб повертатись додому, натрапила на ще один фуршет в честь відкриття парфюмерної крамниці.

Коротше кажучи, халява, я люблю тебе! І мені не соромно в цьому зізнатись

alla.s
Автор

На мою думку причина піратства в Україні, це низька заробітня плата, якої ледь вистачає, щоб ледве покрити компослуги і придбати щось необхідне з їжі та одягу, і друге - відсутність культури оплачувати "не матеріальний" контент (перегляд фільмів онлайн, прослуховування музики онлайн і скасування електронних книг). Я навіть часто помічав, що коли деякі люди починали заробляти значно більше, то всеодно продовжували споживати цифровий контент без оплати за нього, тому і розвиток культури споживання потрібно розвивати.

Дякую за працю та творчість!

PS: я був мушкетером і піратом 😁

Roman_Hodishevskyi
Автор

Наша національна риса - це як найбільше самим себе обісрати.

Margaritka-yez
Автор

Ми споживали піратський контент просто тому, що могли. З дитинства багато музики та відео було доступно в мережі, але деякі речі, непопулярні, було важко знайти. Мені самій важко перестроїтися і віддавати гроші, але спочатку ютуб, тоді спотіфай оплатила, а там подивимося.
В садочку була снігуронькою і лисичкою

cheburapin
Автор

Так, я дивлюсь аніме на піратських сайтах, бо його просто не існує офіційно з українськім дубляжем. Стосовно всього іншого, то вважаю що кожна праця повинна бути оплачена, тому не беру нічого безкоштовного.
Знижки в магазинах це не "хялява", а реклама, або зменшення збитків.

maximlastname
Автор

Років 7-10 тому я не могла б уявити, що зараз у мене будуть всі ресурси на підписках або куплене)) музика - вкантакті, фільми і ігри - торент, книжки скачані, і т.д. Бо у мене не було розуміння, навіщо за це платити, ящо, дурна, щоб платити за це кошти.

А щодо любові до безкоштовного - я на свої очі це побачила на початкку війни, коли люди за гуманітарною допомогою приїзджали умовно на паджеро, лендроверах і подібних далеко недешевих авто

Lia-xtjp
Автор

Якщо у мене зарплати була 50 Євро- в прямому смислі, то як я могла би платити за прослуховування музики? Музику я робила собі сама співаючи в вокальному ансамблі. Звичайно одяг був тільки з секонд хенду, їжа з городу, на кварплату звичайно не вистачало, сестра допомагала закривати кредитку. Гуртки сину теж допомагав сам тренер ... ну взагалі, і ото так ми живемо.

Helendiare
Автор

ооо, оце хвора тема, я маю на увазі "ким я був у садочку". Я завжди хотів бути мушкетером, або піратом, а був завжди тим, що сестра пару років тому одягала - Мухомор, їжачок і т.д.


А щодо халяви - ІМХО всі люди у світі більш-менш однакові, що в США твориться на Чорну пятницю - це ппц.

А щодо совка - не було нічого безкоштовного, люди просто платили, але того не бачили - от і все.

Taras.Andrusiak