Навіщо росіяни крадуть нашу історію? Акім Галімов про Крим, ген свободи та переписану історію

preview_player
Показать описание
Сьогоднішнє інтерв’ю в Екзамені. Нова реальність відкриває нові грані розуміння тих тем, які болять кожному українцю. Маша Єфросиніна разом із журналістом, продюсером та автором проєкту «Реальна історія» Акімом Галімовим зануриться в глибини особистих переживань та історичних реалій, які трансформували та продовжують трансформувати українців.

Акім – кримець, серце якого, як і мільйонів українців, розірвалося з анексією півострова. Коли він востаннє був у Криму? Чи підтримує зв’язок із рідними та близькими, які залишилися там? Та за чим Акім сумує найбільше? Дізнайтеся просто зараз – дивіться Екзамен. Нова реальність з Акімом Галімовим.

Особливу увагу Маша та Акім приділять питанню викривлення історії росією і тому, як це впливає на наше сприйняття минулого. Чому росія замість того, аби вивчати свою історію, намагається привласнити нашу, українську? Навіщо це їм? Відповіді шукайте в інтерв’ю.

Також просто зараз ви дізнаєтеся:
❓ Як росіяни переписують під себе українську історію?
❓ В чому все ж різниця між українцями та росіянами?
❓ Чи Маша Єфросиніна - кримська татарка?
❓ Чи піде Акім Галімов в політику?
❓ Із чого почати вивчати історію України?
❓ Як війна та відстань вплинула на стосунки Акіма та його родини?

Дякуємо інноваційному парку UNIT.City за наданий простір!

UNIT.City – перший в Україні та найбільший у Східній Європі інноваційний парк.

00:00:00 – Екзамен. Нова реальність: Акім Галімов
00:00:52 – Маша та Акім про останні поїздки до Криму
00:02:38 – За чим Акім Галімов сумує в Криму?
00:03:58 – Акім про спілкування з родичами в Криму
00:06:20 – Хто такі кримські татари?
00:10:56 – Про привласнення росіянами української історії
00:19:16 – Історія – потужна зброя у великій війні
00:21:26 – Як росіянам вдалося переписати історію України для самих українців?
00:28:10 – Акім про повернення до Криму
00:34:46 – Боротьба в інформаційному просторі
00:37:43 – Чому росіяни не вчаться на власних історичних помилках?
00:46:25 – Із чого почати вивчати історію України?
00:50:01 – Про поняття «популярна історія»
00:54:33 – Акім про любов до історії
00:59:00 – Тренд на українськість може минути?
01:03:28 – Акім про роботу над ідентичністю
01:04:53 – Важливість російськомовного контенту про Україну
01:10:32 – Як переселення вплинули на міцність родини Акіма?
01:16:17 – Акім про розлуку з дружиною та дітьми
01:18:46 – Як відстань змінила стосунки Акіма з коханою?
01:24:33 – Акім Галімов про плани піти в політику

#МашаЄфросиніна #АкімГалімов #ЕкзаменНоваРеальність #Екзамен
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Дуже рада, що запросили саме Акіма! Це - топ!!! Він відкриває реальну історію нашої країни і його дуже цікаво слухати!❤

neyepvh
Автор

Достойний гість! Маріє, запрошуйте таких людей частіше. Пан Акім - цікава особистість, транслює правильну позицію, робить важливу справу для просвітлення історії України.

utmftgc
Автор

Акім Галімов- це просто скарб! Дякую йому, бо завдяки роботі його каналу ми сім'єю перевивчаємо історію)
Дякую.

cwwxdoo
Автор

Шикарний гість! Обожнюю його канал, бо кожне відео - це величезна цікава робота цілої команди, так необхідна наразі, як і будь-який історичний контент🇺🇦

cncwtns
Автор

Найкращий гість за всю історію каналу, дякую за щиру розмову. Пан Акім - неймовірна людина для нашої країни і нашого часу!

kristinafesenko
Автор

Величезна подяка за неймовірного гостя! Окрема подяка Акіму за його патріотизм і цікаву подачу історіі України, навіть хто не хоче, зможе вивчити по його програмах!
Пригадалося, як років 20 тому, ми з друзями, відпочиваючи в Криму на мисі Айя, який згодом прихватизував янукович, а ще пініше у нього це райське місце віджали рашисти, ми піднялися на Ай Петрі. Там обідали в одному з татарських ресторанчиків. Нас обслуговував син господарів цього закладу. Якою бездоганною українською він з нами розмовляв!!! Серед нас були історики і україські філологи, ми дякували цьому хлопчині за його Мову!

lenashevchenko
Автор

Це той варіант, коли дивишся інтерв'ю і бачиш що воно вже добігає кінця, а ти хочеш ще, перемотуєш,переслуховуєш якісь уривки, щоб продовжити його тривалість.Неймовірно цікавий гість ну просто слухав би слухав.Дякую Маріє, дякую Акім❤

svitlanamenzatiuk
Автор

Нарешті нормальний гість, цінна тема, а не оті всі пусті блохери, які не несуть ніякою цінності та не формують нічого для українців.

elenakirilenko
Автор

Акіме, продовжуйте робити те, що зараз робите, це дуже важливо! Маріє, спасибі за такого гостя!

galyna_d
Автор

Це дослідник нашої історії, якому довіряю. Він підкуповує простотою викладу цікавих фактів і для мене невідомих (маю історичну освіту). В мене відкрились очі на «незрозумілі» речі минулих років. Дякую Акімові і респект за вибір гостя Марії.

serg-jcwp
Автор

Вперше слово "кримці" прочитала в книзі "Історія України від діда Свирида" і воно так мені сподобалось💛💙Дуже раджу почитати і дорослим і школярам. Цікаво подана інформація, захопливо читати🤗

marianavoice
Автор

я дитяча письменниця, свідомо пишу ЛИШЕ українською, я не заробила жодної копійки з книжок(поки), і тільки вкладаю в нові казки і оповідання. зараз я не відчуваю суспільного відгуку, але я НІЗАЩО не здамся і буду писати і друкувати книги українською в Україні! попри високі ціни, попри те, що мало купують книжок!

danah
Автор

Акім - дуже розумни і цікавий чоловік, робить величезну роботу по реанімації нашої історії! Обожнюю всі його випуски!

alinamets
Автор

Це якраз те, про що криком душі старалась донести до всіх Ірина Фаріон. Дякую Акіму Галімову за його працю. Машо, я за вас радію, ви ростете у глибинному розумінні історії України. Це дуже важливо для просвітництва молодого покоління. Надалі запрошуйте таких гостей!❤

bhdxqbo
Автор

Акім, ваша позиція та діяльність дуже надихає і надає оптимізму, щоб не зневіриться, не дивлячись на усі складнощі.
Почала дивитися ваш канал ще за декілька років до повномаштабного вторгнення, це було моім підживленям для розвитку у буденності декрету та можливість розширити кругозір. Дякую, що прививаєте інтерес до історіі, це дуже важлива справа.
Вийшло класне, легке і щире інтерв*ю♥

MissisStasy
Автор

Майже не буваю у Вас на каналі, але прочитавши ім'я гостя- зайшла відразу. Надзвичайно цікавий гість, який робить багато для просвітництва. Дякую за гостя.

lsfbnbs
Автор

Весь час протягом перегляду цього інтерв'ю мені хотілося сказати Маші, прошу не перегравай! На фоні такого щирого Акима, Маша виглядає акторкою з іншої п'єси, яка погано вивчила слова. Мій чоловік таких жінок з ужимками, які вони навчилися ще в школі, називає: старенькі дівчатка😢😢

helenakhudiakova
Автор

Моя дочка народилась на сході України, а саме в місті Суми в 1987 році, хоча я сама родом з заходуУкраїни. В садочок, в який вона пішла спочатку говорили російською. І вона в три роки починала розмовляти до мене російською, коли приходила з садочка, хоча я сама до неї говорила українською. Настав 1991 рік, я не хотіла, щоб вона до мене розмовляла на російській мові. Садочок перевели на українську мову, виховательки були українцями.Але більшість дітей продовжували говорити російською. Тоді я стала говорити своїй дочці що, ми українці, а не русские, говори українською, мовою до мене, мультики включала українські, книжки читала українські і в мене все вийшло. Потім всі стали просити щоб моя дочка до всіх говорила тільки українською. Коли в садочку поставили бюст Т.Г.Шевченка, то тільки моя одна дочка сказала на уроках навчання в цьому садочку хто це є, бо я це її навчила. Про це мені сказала сама вихователька. А чому іншіих дітей це не навчили.Мені вже тоді було дуже дивно.

qpffizd
Автор

Маріє, дуже дякую Вам за гостя!❤ Потрібно популяризувати реальну історію України і вивчати її усім українцям, щоб не повторились помилки і страшні історичні трагедії в майбутньому!

Veres
Автор

Я из Луганска, но никогда не отожествляла себя с разиею. Всё это благодаря моему отцу, который ненавидел советскую власть, так как его деда забрали с завода ОР за то, что посмел что-то сказать про власть, и больше его никто никогда не видел, и той свечки каждый год в окне, вспоминая всех жертв Голодомора😢 благодаря моим учителям украинского языка и литературы (что кстати мы начинали изучать с пятого класса) и той української хатинки, которую мы делали каждый год….Любовь к своей стране, истории, культуры корни берет там в детстве и семье, не смотря на то, где ты и на каком языке говорил. З любовʼю до 💙💛

frolov