Як (не) одягатися на Службу Божу?

preview_player
Показать описание
- Бог любить мене і є моїм приятелем, тому яка різниця як одягатися?
- Десакралізація Літургії.
- Свідомість того, чим я буду займатися, диктує мій спосіб одягатися.
- Свідомість того, чим є Євхаристія, спонукає відповідно одягнутися.
- Свята Меса - уприсутнення жертви Христа.
- Свята Літургія - королівський бенкет!
- Що робити, коли до храму війде дівчина в мініспідниці?
- Що робити, коли до храму прийде Вадим Тітушко в спортивному костюмі?

Усім гарної неділі.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Отче маєте досить гарні акторські здібності !

ОлегВасилевич-фы
Автор

Забігаючи наперед, слід пригадати й інше: І побачив господар, що один був одягнений не у весільну одежу, і сказав йому: Друже, як ти сюди увійшов? ... і так далі, з усіма наслідками. Але треба пам'ятати, що не ми є господарями вечері і це радше нам треба слідкувати про свій одяг, щоби виявився весільним. І про поведінку й співи треба дбати, щоби відповідали таїнству повторення Голгофи у безкровний спосіб.

siakyamuni
Автор

Слава Ісусу Христу, дякую отче Романе за вашу працю.

Андрій-лн
Автор

Проповідь повчальна, мудра. Дякую. Помагай вам Боже

ВасильМендель-нэ
Автор

Дякую о.Романе за вашу працю, і з великим інтересом і з нетерпінням слухаю іншу тему. Слава Ісусу Христу!

valentynashpraidun
Автор

Шпновний братику! Гаона сукня- це Чудово I до цього потрiбно прагнути. Але в нас сьогоднi половина краiни у бiгах. А я розумiю, що Бог- це дух.Дивиться на внутрiшне.I cпортивний костюм бувае скромним. Не хочу повертатися до того, щоб ходити до костьолу у хустцi.

ЕленаКерн-во
Автор

ПІд час Божественної літургї бажано бути зосередженим на молитві, відчувати що стоїш перед Богом. А усякі приходи-виходи присутніх, як дії, які тебе в час молитви (розмови з Господом) не стосуються. Як зовнішній фактор, який тебе намагається відволікти від внутрішнього зосередження перед наданою можливісттю самоусвідомлення повсякденного буття! Вже після закінчення Богослужіння можна порозглядатися на своє оточення з ким ти був.

bopaification
Автор

Дякую що Ви Отче так гарно пояснюєте як то має бути належно Дякуємо за повчання ❤❤❤❤🙏🙏🙏

Людмила-уые
Автор

Як ви гарно все роз'яснююте! 👍
Не суди і не судим будеш! 🙏🕊️

olgamakcharchuk
Автор

Згадую, як 'люди з вулиці' завжди дивувались, як добре в нашій капличці в Броварах! Така родинна атмосфера, казали дуже різні люди, і залишались у нас ❤ Богу на славу!

Iryna.Koval.
Автор

Слава навіки !Щиро дякую вам, отче, за ваші такі цікаві, необхідні і дуже цінні науки і пояснення як Слова Божого так і інших тем, пов'язаних з християнським життям і мораллю.
Я з великою цікавістю і задоволенням слухаю їх.
Хай береже вас Господь і Матінка Божа.

annaguralchuk
Автор

Такі проповіді - це до вух кожного, хто слухає. Не для осуду тих, хто не слухає. Ми маємо бути просто прикладомдля інших. А інші хай подбають про себесамі. ❤

nadyanadya
Автор

Дякую, вам, отче, дуже потрібна ця наука взагалі, не тільки окремі деталі. Дякую Богу за вас!
Слава нашому Богу!!!
Миру в небі і в душі!

lesiaponur
Автор

Слава Ісусу Хресту! Дякую за Вашу працю.

ТовщикСергей
Автор

Слава Ісусу Христу! Дякую отче Романе за змістовне та аргументовано пояснення.

volodymyrbiletskyi
Автор

Слава Ісусу Христу, дякую, отче за пояснення!

Dipkaanatol
Автор

Дякую, Отче за таке гарне пояснення, бо я християнка уже в літах, думала, що не має значення як одягатися, адже головне мати Господа Бога в серці, тобто бути відданим ЙОМУ. Після огляду Вашої проповіді, розумію, що це не так. Ще раз щиро дякую.

mariahryhoriychuk
Автор

Так, королева Єлизавета-мати вбиралася на аудієнції в дорогий одяг і прикраси, бо піддані перші на прийом одягають найкраще. Також йдемо на месу ошатно в подяку Господу за земні ласки і благословення, радіючи, що не голі в листі. Та смішно в 21 ст. бути в уніформі, як свідки єгови, або старосвітські міщани. Кожний час має свої межі пристойності, сучасні люди розумно воліють зручний легкий одяг без умовностей соц. станів, люди переросли і не надають суєті суєт непотрібної надмірної уваги. Випране, не подерте, не муляє, не відволікає, дякувати Богу. Тут уже в куточки запихають, хто простіше в дім Отця прийшов. За притчею брудний одяг запрошеного — гріх, хіба ні? Саме цар готує одяг запрошеним на бенкет і купіль, якщо ви не знали, так було в давнину. Гості приходили, освіжалися і одягали підготовлені господарем для них шати. Тому ми і приходимо на Вечерю Агнця, одягаючись з Його любові в сяючі шати Його покори, після Примирення/Купелі. Ми порох земний, нагадаю, і своїх шат гідних Вечері просто-напросто не маємо, ще в раю потоптали. Моя знайома не ходила в неділю в храм, бо не мала святочного вбрання на той час, тільки буденний одяг, тому роками була на Службі серед тижня в будень, їй було соромно за свою бідність через розфуфирених святенників, от як коментуючі. Хворих, бідних нема? Знайома раптово відійшла за 2 місяці влітку, думаю, без причастя, бо в неділю встидалася, а в будень робота і город, через хибний сором перед нарядними вірними бідна жінка втратила небо. Храм не коктейльна вечірка з сукнями і костюмами, в храм ходять люди з абсолютно полюсними можливостями, а бідні часто чутливі, тому показуйте достаток на прийомах вашого рівня, в громадське місце для всіх — дім Отця— приходьте скромно, Бог прагне і читає серце, Йому ваше шмаття порох з ваших ніг.

mariyavoronska
Автор

Щирі вітання отцю РОМАНУ із Св'ятині Джублик, що на Закарпатті.
Пречудова наука, ! Бережи Тебе Боже шановноповажний Отче, і, і Все буде Україна, Амінь!.

ВасильЧийпеш-иу
Автор

Слава Ісусу Христу. Дякую, отче Романе, дякую за актуальні теми, які розглядаєте. Хай Господь вас благословляє

МагдалинаОпачко