Леся Українка: цікаві факти (дитинство, життя, біографія)

preview_player
Показать описание
Леся Українка. Цікаві факти про письменницю, її дитинство, життя, біографію у форматі відео презентації для дітей та дорослих.

Додатково:

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Додатково, більше у описі до відео☝☝☝:

dovidka_biz_ua
Автор

Спасибо Вам огромнейшее за труд!
Мне 33 и еслиб не домашнее задание дочери (2й класс) то я бы никогда по всей видемости не узнал бы, насколько это была Великая Поэтесса.
Настоящая Благородная, Женщина-Воин...
Спасибо Вам

ДоблестныйАйвенго
Автор

Генетика, статус, гроші, наполегливість- успіх.

НаталяДжамела
Автор

Скільки раніше люди встигали робити за значно коротше життя! І домашня освіта наскільки ефективна, ніж та пародія, що в нас зараз існує.

ВиталияДемиденко-пи
Автор

Дуже пізнавальне відео! Я дуже вам вдячна!

riwqhh
Автор

Мені на завтра треба написати семестровий твір на тему: образ мужньої сильної духом дівчинки її життєрадісний погляд на світ, вільнолюбство в поезіях Л. Українки
Багато дізналася нового того що в школі не розказували, дуже дякую за таке корисне відео❤

Dzvinka.
Автор

Я сидела, листала тик ток и вдруг захотела узнать всякие интересные факты про Лесю :))

maeowy
Автор

Інформативно, зрозуміло, і коротко, дякую

uthernali
Автор

Дякую, за цікаву, гарно озвучену інформацію !

РаїсаОлійник-шя
Автор

Дякую Вам за біографію Лесі Українки. Мне очень сподобається і важно для знанья

НадяПопова-уи
Автор

дякую за таку цікаву розповідь мені допомогло це в навчанні

David-mlu
Автор

Перший раз чую таке про Лесю Українку.

Hooo
Автор

В ролике два фото рядом, написано Леся и Сергей Мержинский. Это не Сергей Мержинский, это грузин из города Гори Нестор Гамбарашвили, студент Киевского Университета Святого Владимира, который квартировал в доме Косачей в Киеве. Именно благодаря ему, Леся полюбила Грузию, познакомилась с историей и культурой этой страны, грузинским языком. Позже она сказала "Якби я не була українкою, я хотіла би бути грузинкою". Грузия - это большой период ее жизни. Из 42 лет своей жизни 10 лет с 1903 по 1913 до своей смерти, она периодически жила с мужем Климентом Квиткой в Грузии, выезжая на лечение в разные страны. Свое бессмертное произведение "Лісова пісня" Леся написала в Кутаиси. Также в Грузии были написаны «Камінний господар», «Руфін і Прісцілла». В своих письмах из Грузии Леся писала «…який цікавий, дивовижний куточок – Грузія! Це таке прекрасне місце, що неможливо жити тут і не бути поетом. Я бачу багато спільного між своєю рідною Україною та Грузією. Коли дивлюся на Алазанську долину, згадую схили нашого Дніпра…»

ТатьянаУрсуленко-оэ
Автор

Як її могли вважати малорозвиненою якщо вона в 4ри навчилася читати, писати, грати на фортепіано, вивчила низку іноземних мов і почала писати вірші?

darknet
Автор

Дякую вам велике що помогли я вчора подивилась и на Української літератури мені поставили 11 я дуже рада дякую вам велике

Mastsdj