Пожежна техніка. Історія на листівках Миколаєва початку 20-го сторіччя та сучасних марках України

preview_player
Показать описание
Розповідь про пожежну техніку, кінохроніка міста Миколаєва початку 20 століття на якій брандмейстер Свіжинський показує пожежні автомобілі спроектовані та зібрані в Миколаєві. Розповідь про мою подорож Дніпром на дизель-електроході "Карл Маркс" та долю пасажирських суден проекту 785 після вибуху на Чорнобильській атомній станції. Теплохід "КАРЛ МАРКС" - дизель-електрохід третьої серії проекту 785. Оригінальне позначення - Osobnа Lod 800. Теплохід «КАРЛ МАРКС» - двопалубне пасажирське судно з каютами для 1, 2, 4, 6 та 8 пасажирів. Деякі каюти обладналися умивальниками. Теплоход мав два ресторани та два салони. Дизель-електрохід "КАРЛ МАРКС" був побудований в 1958 році на верфі Národnий Podnik Škoda Komárno в Комарно, Чехословаччина. 1986 року теплохід «КАРЛ МАРКС» взяв участь у ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Теплохід використовувався як готель для ліквідаторів аварії, а також для постачання електроенергії берегових служб.
Листівки з краєвидами Миколаєва початку 20-го століття які стосуються пожежників. Пожежна техніка на марках СРСР та України. Типова будівля будинку зв'язку міста Миколаєва, Запоріжжя та Черкас – будівлі близнюки. Сірникові етикетки із пожежними автомобілями, настільні медалі присвячені пожежній охороні Миколаєва.

🔴 Допомога каналу: карта ПриватБанку UAH 4731-2196-3083-6793
___________________________________________________________________________________
Привіт, мене звуть Андрій Шинкаренко, я засновник інтернет проекту «Миколаївський Базар», історичного форуму «Скамейка», фотогалереї «Капсула часу», співавтор макета залізниці «містечко ДрімСіті - Миколаїв» виконаного в масштабі 1:87, а також автор і ведучий YouTube каналу "Андрій Шинкаренко", на якому я просто розповідаю про Миколаїв просто. Я публікую на цьому каналі невеликі історії про місто Миколаїв, про суднобудування та кораблебудування, про архітектуру, техніку та мої поїздки країною.
___________________________________________________________________________________

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Спасибо большое! Ваши истории всегда интересно слушать и смотреть и это видео очень интересно.

ИринаШевченко-др
Автор

Спасибо! Дякую! Gracias! Очень интересно!

bondadoso
Автор

Наконец-то вы подняли эту тему. Спасибо

and-igir
Автор

Щиро дякую! Дуже цікаві розповіді. А марки історія пожежного транспорту я прогавив. Привіт із Южноукраїнська від жителя Херсона (до 1981 року).

Иосиф-цщ
Автор

Спасибо за историю города. Продолжайте !!!

МаксимКа-жж
Автор

Как будто переместился в машине времени в прошлое. Положительные эмоции. Огромное спасибо за познавательный материал!

ВладимирАлександров-ег
Автор

Дякую за відео. Звісно, вже дуже скучаємо за відео з трансляцію з «безпосередніх місць» у місті…

ceratozavr
Автор

Про спички интересно будет тоже. Спасибо за видео!

viktorstrenada
Автор

Влаштувався хлопчина у пожежну частину. Пройшов місяць. Зустрічає знайомого, який питає, чи подобається йому робота. Хлопчина відповідає: - "Та робота нормальна, чергування через три доби на четверту, заробітна платня висока, але, коли пожежа, хоч звільняйся."

denysergei
Автор

Спасибо большое за ваши видео, всегда очень приятно смотреть классные, информативные и интересные истории о нашем любимом и родном городе Николаеве ❤. Ещё отдельное спасибо за то, что говорите, что рф-ия уничтожает наши исторические здания, и у русских, рассказывающих какой Николаев русский город, язык не поворачивается что-то сказать по этому поводу. Пусть знают, что делают их "мальчики" с нашим "русским" городом 🤬

natalya
Автор

Спасибо! А значки произодства Трансформаторного завода?

igorshevchenko
Автор

Судно "Карл Маркс" зимовал у причала на нижнем БАМе в 1967-1968 гг, и мы лазили по нему, с разрешения старшего вахтенного без сопровождения, а вот "Радяньский союз" видимо зимовал в Киеве

НатальяСкубченко-юя
Автор

у пожарников есть в городе музей не помню где с машинками даже

comendant