ПРО ЗРОСТАННЯ ТАРИФІВ

preview_player
Показать описание
Протягом 2020 року на 50% зросла кількість боржників з оплати комунальних послуг.

Найбільше у судовому порядку з українців стягують заборгованість перед теплопостачальниками. Торік було порушено більше трьохста тисяч справ щодо українців, які не розрахувалися за комунальні послуги. Це на 50% більше, ніж у 2019 році проваджень.

Найбільше українці заборговують установам, які постачають опалення та воду.

Зокрема, КП «Харківводоканал» та КП «Харківські теплові мережі» входять в десятку компаній з найбільшою кількістю боргів.

На днях в уряді пообіцяли з квітня не підвищувати тариф на електроенергію, але проблема в тому, що в ці слова слабко віриться, адже таких обіцянок за майже два роки президентства Зеленського українці чули безліч.

В Кабміні заявляють про плани залишити тариф на електроенергію для населення на рівні 1,68 грн за 1 кВт / год, при цьому не виключають, що у майбутньому тариф зміниться.

Але чи пам'ятає президент свої слова на початку свого терміну? Зеленський говорив, що тарифи зовсім не підвищуватимуть, і навіть знизяться. Але чомусь цифри в платіжках українців стрімко збільшуються.

1 січня уряд взагалі підвищив ціни на комуналку в декілька разів. Це призвело до масових протестів по всій країні та наростання заборгованості українців за ЖКП.

І згідно соцдосліджень, українці відмовляються розуміти причини підвищення тарифів: 91% українців не підтримують це рішення влади.

Після тарифних протестів влада почала давати задню та гратися в соціалізм, але кожен, хто бачив платіжки, розуміє - це все замилювання очей людям.

В історії з підвищенням тарифів і протестами проти цього, як завжди, багато емоцій. Пропонувалися й пропонуються найрізноманітніші рішення і кроки, крім тих, які дійсно потрібні.

Як би не було боляче це усвідомлювати - тарифи в майбутньому будуть тільки рости.

Як ви вважаєте, як можна знизити фінансове навантаження на населення та не допускати збільшення тарифів?
Рекомендации по теме