Крамаренко Вікторія, керівниця проекту «АЙБОЛИТЬ» про тимчасовий універсальний безкоштовний протез

preview_player
Показать описание
Наш партнер Крамаренко Вікторія керівниця проекту «АЙБОЛИТЬ» на шляху до відновлення та благодійного фонду «Крила Перемоги», надає для поранених можливість отримати кваліфіковану експертну допомогу та безоплатну логістику.
Сьогодні Вікторія коментує ситуацію, що склалась в Україні з тимчасовими протезами для потребуючих військових👇
👉Чому так важко знайти потребуючих на тимчасовий універсальний безкоштовний протез⁉️
👉Такий протез кисті потрібно надавати пораненим уже на другий тиждень після ампутації - для адаптації кінцівки, тренування культі, реабілітації, формування навичок, які зменшують фантомні болі, дають пацієнту впевненість у собі та розуміння, що соціалізація можлива за короткий термін часу.
👉Це питання ставлю собі останнім часом постійно, тому що бʼюсь об глуху стіну більше місяця поспіль.
В Україні вже досить багато людей з ампутацією кисті.
👉Тоді в чому ж справа?
👉Чому знайти через вітчизняні медичні структури потенційних пацієнтів на передачу безкоштовного якісного продукту так важко?
👉Можливо через те, що вітчизняні виробники зацікавлені у просуванні власного продукту і шлях іноземному, що надається безкоштовно - закритий.
👉Адже легше рекламувати і просувати дешевий і технічно нескладний товар, маючи доступ до бази даних.
👉Отже, є протез, який надають Україні безкоштовно меценати, але українцям він не потрібен?
👉Так це чи ні - прошу висловлювати думку.
👇В сюжеті мова про механічний протез зі штучними фалангами, які приводяться у відповідне положення пальцями здорової руки, що дає можливість захоплювати будь-які предмети від ножа до голки.
👉Що стосується статистики - вона є цікавою, і питань до медичних закладів щодо надання доступу до інформації багато, як у волонтерів, так і зарубіжних донаторів, які не мають цілі нажитись, навпаки, - готові надавати продукт безкоштовно.
👉Інформація по статистиці поранень, що призвели до ампутацій кінцівок на серпень 2023 року:
👉Київська благодійна організація Houp Foundation повідомила, що 200 тисяч українців зазнали тяжких поранень, у 10% випадків знадобилася ампутація.
👉Ці цифри можна порівняти з Першою світовою війною, коли, як зазначає The Wall Street Journal, 67 тисяч жителів Німеччини та 41 тисяча жителів Великобританії втратили кінцівки. При цьому на той час ампутація часто була єдиним рішенням для запобігання смерті після поранення.
👉На початку війни основними причинами ампутацій були поранення, отримані при артилерійських та ракетних обстрілах. Зараз же багато хто отримує травми, підриваючись на мінах, встановлених уздовж лінії фронту. За словами лікаря Костянтина Милиці, до лікарень Запорізької області, де зараз точаться основні бої, з пораненнями, через які необхідно ампутувати кінцівки, надходять до половини пацієнтів.
👉Голова глобальної групи військових хірургів Аарон Епштейн, яка навчає українських медиків, заявив, що західна військова медицина не стикалася з таким масштабом травм із часів Другої світової війни.
👉Вартість протезів може сягати 50 тисяч євро. Українська влада надає до 20 тисяч євро на протезування для військових, а цивільним особам допомагають благодійні організації, пише WSJ. Українські лікарі кажуть, що система охорони здоров'я зараз перевантажена, деякі пацієнти можуть чекати на протез більше року.
‼️Наразі ми чекаємо потенційних потребуючих на даний протез.‼️
Дякуємо Вам наші дорогі захисники❤️
Рекомендации по теме