Александр Малинин - Очи черные

preview_player
Показать описание
30 сентября, Московский Международный дом музыки.
«Любимые романсы» – новая концертная программа Александра Малинина, которая станет настоящим наслаждением для всех ценителей русского романса и многочисленных поклонников творчества признанного мастера. Уникальности концерту добавит Симфонический оркестр Москвы «Русская филармония» под руководством дирижера Сергея Тарарина.
Александр Малинин – Народный артист России, обладатель именной звезды на московской «Площади звезд» в ряду с такими корифеями отечественной эстрады, как Александр Вертинский, Леонид Утесов, Клавдия Шульженко. Малинин награжден Государственным орденом Дружбы, Государственным орденом Почета, отмечен многочисленными памятными грамотами и благодарственными письмами от Президента Российской Федерации, Государственной думы России и других Правительственных Государственных структур. Как артист, имеющий самые большие продажи альбомов в своей стране Александр Малинин был награжден международным призом «The World Music Awards».
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Я перепрошую, можливо я не велика дослідниця музики, але щось тут невірно з коментарями "русская душа" чи "вот это НАШЕ, это НАШ шедевр". Соромлюсь запитати: чий це - ВАШ? Почнемо з того, що мотив взагалі циганський. Але то одна справа. Написав музику Флоріан Герман, який народився в Литві, а був взагалі німецько-польського походження. І писав він його взагалі до вальсу свого "Hommage". Далі цю музику видозмінив і адаптував Сергій (Софус) Гердель. Який (не повірите) з Бердичіва, Житомирська область, Україна. Тепер власне слова. Так, вони російською, але їхнім автором є Євгеній Павлович Гребінка, який народився в Полтавській області, Україна. Безумовно, тут вся аудиторія зібралась, щоб *насолоджуватися неповторною музикою*. Але для того, щоб насолоджуватися треба розуміти, що це, знати його історію. Тільки тоді Вас можна назвати освіченою людиною, яка розуміє мистецтво 😉😉😉 Далі росіяни переспівували романс, зрозуміло. Але передбачаючи питання "А зачем нам это знать, девочка, тут не место для политики, а место только для ИСКУССТВА" і на кшталт такого, хочу ще раз сказати: розуміти та насолоджуватися мистецтвом можна при повному усвідомленні музики і розумінні її історії. Так що розбирайтеся в історії, шановні, і поважайте чи підносіть не тільки ваших 😉😉

Sia