Що таке системи комплексної очистки води колонного та кабінетного типу?

preview_player
Показать описание
В нашому новому відео ми поговоримо про системи очистки води колонного та кабінетного типу. Навіщо ці системи потрібні?

Дивіться також ⇩⇩⇩

Побутова вода може мати підвищену жорсткість, містити чимало забруднювачів, залізо або хлор. Не має значення, вона з окремої свердловини чи з центральної міської системи. Накип, жовті потьоки та осад – часта проблема квартир і приватних домогосподарств.
Вимоги до якості побутової води у нас значно лояльніші ніж у Європі чи Америці і сама система водопостачання давно віджила своє. Вода хоч і проходить крізь спеціальні очисні споруди, далі вона прямує старими трубопроводами, і до наших домівок доходить уже те, що потребує повторного очищення.

Щоб убезпечити себе від побутових неприємностей, варто зробити аналіз води і на основі його результатів спеціалісти підберуть вам відповідний тип обладнання. Усунувши жорсткість води ви забудете про сліди на сантехніці та накип у бойлері або чайнику. Не буде заліза – зникнуть жовті потьоки на плитці та плями на білизні після прання. А відсутність хлору робить воду безпечною для купання немовлят.

= Види систем для комплексної водоочистки =

За типом корпусу системи поділяють на два види - колону та кабінет. За способом відновлення фільтруючого матеріалу вони бувають безреагентні та реагентні.
Безреагентні системи - це фільтри, що не потребують реагенту для відновлення властивостей фільтруючого матеріалу та просто промиваються водою. До них відносять колони механічної очистки та вугільні.

Реагентні системи передбачають використання певного реагенту. У нашому випадку - це сіль NaCL (кухонна). Її широко використовують у побуті, вона доступна та безпечна. Але безпосередньо для водоочистки кухонна сіль не підходить через вміст домішків.

= Будова =

Фільтраційна система колонного типу, складається з корпусу, фільтруючого матеріалу, штоку і двох дистриб'юторів. Якщо колонна реагентна, то ще є бак для солі. Зверху корпусу знаходиться керуючий клапан, що працює автоматично. Для роботи обладнання, якщо це реагентна колона, потрібно тільки додавати час від часу сіль в соляний бак.
Кабінет - це та ж сама колона, але більш компактна.

= Принцип дії =

Вода попередньо очищена від механічних забруднень заходить в клапан та розподіляється через верхній дистриб’ютор по верхній частині балону. Далі вона проходить крізь фільтруючий матеріал, де залишаються забрудники. Потім вже очищена вода через нижній дистриб’ютор прямує по штоку до верху колони, і далі по лінії водопостачання. По проходженню певної кількості води, колона переходить до процесу відновлення фільтруючого матеріалу.

Перед купівлею фільтра, перше, що треба знати - від чого саме буде очищуватися вода. Найкращий варіант - зробити тест або аналіз. Особливо, якщо у вас свердловина, а не міський централізований водопровід.

Де зробити аналіз:

- відправте поштою або завезіть зразок у наш магазин;
- зверніться до лабораторії водоканалу за місцем вашого проживання;
- зверніться до спеціалізованої компанії.

Сьогодні ми розглянули системи комплексної очистки води, які очищають побутову воду від жорсткості, хлору та заліза.

Таймінг відео:
00:00 - початок
00:22 - навіщо ж ці системи потрібні
01:48 - види систем
02:35 - будова
03:16 - принцип дії
04:50 - аналіз води
05:00 - підсумки

Приєднуйтеся до наших соцмереж та спільнот ⇩⇩⇩

Цікаве в нашому блозі

#vencon #водоочистка #фільтр
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Не до кінця зрозумів переваги/недоліки всіх видів систем (колона, кабінетна, без реагента). Тема дуже цікава.

kharchenko
Автор

Як працює система у випадку вимкнення електроенергії? Я так розумію вона потрібна для роботи керуючого клапану.

samson
Автор

Який фільтр(біг блу)ставити перед цією системою?

igorigor