AMERİKA'NIN EN UCUZ PARAKENDE MARKETİ WALMART ( Part 1)

preview_player
Показать описание
Herkese merhaba,

Amerika'nın en büyük parekende marketi olan Walmart'ın ürünlerini, fiyatlarını ve özelliklerini detaylı bir şekilde sizler için hazırladım ve ilk bölümünü sizler için paylaşıyorum. Çok detaylı ürün-fiyat incelemesi yaptığımızdan bölüm bölüm yayınlamak durumundayız. Eğer market ürün ve harici konularla ilgili öğrenmek istedikleriniz olursa lütfen bizlerle baylaşın. Ayrıca ürün fiyatlarını karşılaştırmak amacı işe Türkiye'deki ürün fiyatlarını bizimle paylaşmanızı rica ediyoruz.

İyi seyirler dileriz :)

ÖNEMLİ

- Amerika'nın En Ucuz Marketi

- Amerika'nın En Fantastik Mağazası

- 1 Dakikada Green Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

-Amerika'da Ev Nasıl Kiralanır?

- Green Kard Başvurusu Nasıl Yapılır?

- Amerika Market Fiyatları ( costco market )

- Amerika'da 1100 Dolara Ne Alınır?

İLETİŞİM
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Emeğine sağlık Anıl şu aralar kola fiyatları 2.5 litre 28 ve 30 lira oldu sen düşün videoları keyifle ve iç çekerek seyrediyoruz. Herşey gönlünce olsun.

ibrahimdemir
Автор

Alim gücü farkı ülkemizle ağrı dağı kadar fark var gerçekten insanca yasayamiyoruz ve insanca yaşamak dünyadaki her canlının hakkı malesef insanımız çok eziliyor ABD de yaşam şartları gerçekten çok iyi bakıp bakıp iç çekmemek elde değil inşallah birgün bizde insanca yaşanan bir Türkiye'ye uyaniriz.

muhammetkarayaz
Автор

Alim gucu mukemmel. Tesekkur ederiz video icin 👏👏👏

Kesfediyoruz
Автор

Devam bölümlerinin arasını çok açma merakla bekliyoruz :)

ahmetapler
Автор

Teşekkürler video için 2. bölümü merakla bekliyoruz.

kamurankoken
Автор

100 gram cips 14tl an itibari ile. 330 Ml kutu kola 10tl. Oreo falan hiç girmiyorum bile. Et süt kuruyemiş sebze meyve yoğurt bunlarda aldı başını gidiyor... Ülkemiz açlıkla boğuşuyor. Hala togg konuşanlar var Allah akıl fikir versin...

mandalorian_bo_katan
Автор

Teşekkürler gilgiler için diğer bölümleri bekliyor sabırla

songulkayran
Автор

İyi iş teşekkür ederiz. Devam devam devam:)

dilarakartal
Автор

Yemin ediyorum bazı ürünleri TL ye bile cevirsen bile yarı yarıya işin garibi orada insanlar en az 10 kat fazla maaş alıyorlar bizden çok üzücü bir durum :(

fyrath
Автор

Araç fiyatlarının olduğu bir video çekebilir misiniz? çok merak ediyorum. teşekkürler :)

furkansahan
Автор

Abi Nike Adidas outlet videosu da gelir mi

elifguney
Автор

Videolariniz biraz daha uzun olsun lutfen

mirac
Автор

Bizim topraklarda çiftcilik çok iyi ve .ok kıymetli mahsüllerimiz olduğu halde malesef ordaki fiyatlarda ürün bulmak çok zor. Et fiyatlaarını kıyaslamak bile istemiyorum kıyma kilosu en son sorduğumda 149 liraydı.

hakanoztunc
Автор

Yine unutmadan ekleyeyim muz orda 58cent ken burada markette yerli muz 25 TL İthal Muz 45 TL Farklı ülkeler değilde farklı dünyalar gibi.

ayseucar
Автор

1 lt cola 10 TL uygun diye reklam yapılıyor birde:)

everythinginyourlife
Автор

Valmarta karpuz alınır bilirim oraları biraz 😅😅😅

gezenadamfatih
Автор

Abi cok iyiymiş ama bu ağırlık ölçüleri garip neden 900 gram yoğurt niye 1 kilo değil :))

kralarthurasdas
Автор

Bizi kıskanıyorlarmı anıl ? Yolda sor öylede bir video çek?

sukruyesilyaprak
Автор

fiatlar biraz yüksek tabiki bize göre ucuz

eskigunler
Автор

Cola burda 2.5 litre 25tl türkiyede
Uçuyoruz

muhsinozek