Paljon meillä menee rahaa ruokaan?

preview_player
Показать описание
Mitä sun syöminen maksaa vuorokaudessa? Entä viikossa?

Valmis treeniohjelmat ja ruokavaliot 19,90€:

Valmennukset ja pt-palvelut:

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Tää oli hyvä video ja fiksua puhetta! :)
Pitääpäs itsekkin mielenkiinnosta katsoa, paljonko menee päivätasolla rahaa ruokaan.

jussivilkkila
Автор

Hyvä hene💪👍 Jos haluaa vieläkin pihistellä ni lidlistä saa esim kanan fileeleikkeitä 8e kilo, naudan 10% taitaa olla myös 8e kilo. Puurohan sielä on ilmasta ja kilo jasminriisiäkin alle 2e. Puhumattakaan raejuustoista ja maitorahkoista😂💪

Smart_supps_tt
Автор

Mites nuo pakastemarjat jos ei ole kotimaisia? onko niissä vielä nykyyän että ne pitäisi kuumentaa ennen syömistä? aika paljon näkee että porukka käyttää milloin mitäkin marjoja ihan suoraan pakastimesta vaan.

jl
Автор

Hyvä ja selkee video. Käytätkö muuten kreatiinia?

janttuuri