Nielba Wągrowiec vs. Orzeł Kcynia (2 połowa sparingu) 04.03.2021r.

Показать описание
Ten materiał jest objęty prawem autorskim i podlega ochronie na mocy „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” z dnia 4 lutego 1994 r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz. 631).

Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie tego materiału w całości lub w części bez zgody autora jest zabronione.

Jeśli spodobał Ci się ten materiał i włożony przeze mnie w jego realizację wysiłek i trud, wciśnij suba i lajka, dzięki czemu pomożesz mi rozwijać mój kanał !!!

Z cyklu: "Przeżyjmy to jeszcze raz", cała druga połowa sparingu zespołu juniora młodszego Nielby Wągrowiec (roczniki 2004/2005), rozegranego w dniu 04.03.2021r. o godz. 18:30, na stadionie ze sztuczną nawierzchnią na terenie OSIRu Wągrowiec. Rywalem Nielbistów była tym razem drużyna seniorska Orła Kcynia, która zagrała w różowych oznacznikach. Nielbiści zagrali w żółtych oznacznikach.

Pomimo dość niesprzyjających warunków atmosferycznych (dojmującego zimna i przelotnych opadów deszczu), to był dobry mecz w wykonaniu obu zespołów. Co prawda Nielbiści dość szybko, bo już w 5 minucie zdobyli pierwszą bramkę, jednak gra była dość wyrównana, a zawodnicy Orła nie dali się zepchnąć wyłącznie do defensywy i groźnie atakowali bramkę gospodarzy. Ostatecznie cały sparing wygrała Nielba Wągrowiec, w stosunku 4:2.