JEDZENIE ZA 17 ZŁ NA CAŁY DZIEŃ? Tanie, wegańskie i zdrowe jedzenie

preview_player
Показать описание
KUP MOJĄ KSIĄŻKĘ "Wegańskie Słodycze - kultowe, zdrowe, bezglutenowe"

♡♡♡ No i jak się Wam podoba ten tani i zdrowy dzień jedzenia za 17 zł? Jak dla mnie pycha! Dajcie znać jakie są Wasze ulubione niskobudżetowe dania!

PS. Chcecie więcej prostych, tanich i szybkich przepisów?
#tanio #zdrowo

▷ KUP MOJEGO EBOOK’A:

▷ŚLEDŹ MNIE

♡DAJ ŁAPKĘ W GÓRĘ!

▷ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERAl

▷ EMAIL:

Film powstał we współpracy z Lidl Polska
#LidlPolska #RyneczekLidla #OdPolskiegoDostawcy
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Będę z Tobą szczera- dla większosci osób przeliczanie na porcję, jak w przepisach za dychę nie wypala, bo niestety jeśli nie mamy kasy na teraz, to nie kupimy czegoś, nawet jeśli potem to zuzyjemy itp - wiesz o co mi chodzi :D
W KONCU FILM, KTORY BYL TAK POTRZEBNY W NASZEJ CEBULANDII :D
Serio, w tym momencie jestem mega usatysfakcjonowana

AngelKaty
Автор

Pieczone placki ziemniaczane, ogórkowa z soczewicą, ziemniaki z kotletem z soi i surówką, ryż z suszonymi pomidorami + podsmażona cukinia

i_am_michalina_
Автор

czy moglabys napisać ile mniej więcej wsypalas tych platkow jaglanych do każdego z tych dan? 😊 bo nie wiem w jakich proporcjach to ma być, zeby nie wyszlo za rzadkie np :)

justyna
Автор

Świetny filmik! Tego mi brakowało, aby nie było przeliczane co ile z osobna kosztuje tylko ile za całe zakupy. Poproszę więcej!

sundre
Автор

Najlepszym patentem na tanie żarcie jest nakupić żywności sezonowej i ją przechowywać samemu. Oszczędności dla małego budżetu gigantyczne, bo przecież w sezonie kupię nasiona (słonecznik, pestki dyni, mak) i rośliny strączkowe (fasola, ciecierzyca, soczewica) w granicach 3-5 zł / kg. W zimę są 2-4 razy droższe. Omijamy pośrednika i kupuję bezpośrednio u producenta - na giełdach. Z kilograma fasoli można naprodukować pasty na 75 kanapek (na jedną kanapkę łyżka pasty), za jakieś 10 zł (fasola, olej, czosnek, cebula, przyprawy) i zamrozić. Ta sama historia w różnych wydaniach, żeby było zróżnicowanie, a więc zdrowo. Jeżeli chodzi o warzywa to niestety trzeba użyć piwnicy, gdzie cebula, ziemniaki, dynie, buraki, selery, marchewki, jabłka...spokojnie mogą leżakować przez pół roku (nie zapominajmy że sklepy przecież robią to samo - przechowują!), ale można też zrobić przetwory. Ktoś nie lubi cukru to można bez, ale wekować i do piwnicy, bo niestety w cieple nie poleży. Takim patentem przy ogromnych fanaberiach na coś ze sklepu, można zejść poniżej 10 zł, bez nich nawet przeżycie za 5 zł jest możliwe - of kors, wegańsko i prawie zdrowo! Tak z 17*30=510, robi się 5*30=150 zł.

ZrodlaNatury
Автор

Karolina! Świetny pomysł na odcinek! Koniecznie wypróbuję, bo cały dzień wygląda bardzo smacznie. Super jest to, że każdy produkt jest z jednego sklepu, przez co jeszcze łatwiej jest te wszystkie potrawy wykonać. Jedyne czego mi brakuje to lista zakupów w opisie, ale i z tym sobie poradzę robiąc skrina w 1:30 Mam nadzieję, że będzie więcej tego typu odcinków :)

gsie
Автор

Mistrzyni!!!! Podziwiam Twoją pomysłowość i mimo, że nie jestem weganką czerpię pomysły :) Dziękuję 😘

Karolina-jcmi
Автор

ja mam dwie propozycje taniego i szybkiego obiadu: pierwsza to po prostu warzywny rosół: włoszczyzna 4 zł, makaron 2 zł, pietruszka 1, 50 i mamy ciepły, fajny na zimę posiłek. druga opcja to spagetti: makaron 3 zł, puszka pomidorów 2 zł, pieczarki 2 zł (ok 200 g), cebula, czosnek. to sa dwie opcje do których produkty znajdziecie w każdym sklepie i jak jestem np. gdzieś na wyjeżdzie i jest pytanie co ugotować to robię własnie to i wszyscy są zadowoleni :) pozdrawiam!

kawastolik
Автор

Musze ten budyn dzisiaj wyprobowac, Bo wyglada super 👌

renatako.
Автор

Karolina, możesz podać proporcje składników na burger? Świetny filmik ☺️

katarzynaskiwska
Автор

Wszystko jest mega proste i chwała Ci za to!😍 wcześniej raz robiłam budyń jaglany i było z nim tyle roboty a wcale nie był dobry 😂 jak patrze na ten Twój to chyba jednak nie jest to taka ciężka i niesmaczna sprawa!

julitaklocek
Автор

Więcej takich jadłospisów na cały dzień, to super pomysł, ☺️😊🤗Wyglada przepysznie Pozdrawiam

kolorowyswiat
Автор

Super jadłospis 😚 Mmm wygląda pysznie!

monikaszpiek
Автор

Ten budyń wygląda pysznie, muszę spróbować tego przepisu! Co do ziemniaków, ja też najpierw je gotuje zeby były wstepnie al dente, a potem podpiekam 15/20 minut w piekarniku. Gdy tego nie robiłam, musiałam je piec 40/50min....

silverluna
Автор

jutro lece do lidla po te skladniki 😂 dzięki za przepisy, na pewno jutro wypróbuję! ❤ i poprosze o więcej tanich, smacznych zdrowych i weganskich przepisow ☺

justyna
Автор

Chyba też wybiorę się jutro do Lidla i spróbuję zrobić budyń jaglany! Bardzo jestem ciekawa jaki jest w smaku, bo nie mam pomysłu na deser. A jutro na obiad pizza wegańska domowej roboty a na deser budyń jaglany! :)

alasz
Автор

Znam tà kaszę, swego czasu robiłam ją na mleku razem z płatkami górskimi, , ale fajnie że pokazałaś jak można inaczej jà wykorzystać, super, napewno wyprobuje

ewa
Автор

Moja tania, pyszna potrawa: makaron pełnoziarnisty + szpinak + suszone pomidory, koszt składników ok 12zł, a wystarcza na 3 obiady.

Hildegardaa
Автор

Witam masz moze przepis a fasolke po bretonsku w stylu weganskim?

RandomVibes
Автор

i nagle o 22 naszła mnie ochota na budyń jaglano-bananowy :D <3

balonowanna
visit shbcf.ru