📚Вступна кампанія 2024: що чекає на абітурієнтів наступного року

preview_player
Показать описание
Для вступу на бакалаврські програми школярі складатимуть НМТ. Однак, збільшиться кількість обов'язкових предметів.
Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки та Українському центрі оцінювання якості освіти під час брифінгу, передає Укрінформ. За інформацією представників відомств, окрім української мови та математики, школярі складатимуть обов'язковий іспит з історії України. Також вступники мають самостійно обрати четвертий предмет.
Відтак, серед обов'язкових предметів будуть:
українська мова;
математика;
історія України (період XVI– XXI ст.).
Серед предметів на вибір:
українська література;
іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська);
біологія;
фізика;
хімія;
географія.
Для складання іспиту з української мови та математики у вступників буде 2 години. Абітурієнти матимуть коротку перерву, після якої розпочнеться тестування з історії України та обраного четвертого предмета.
Нагадаємо, очільник Освітнього комітету Верховної Ради Сергій Бабак заявив, що Державної підсумкової атестації в школах 2024 року не буде. За його словами, у Верховній Раді наразі реєструють законопроєкт, що регулюватиме вступ наступного року.

#нмт2024 #вступнакампанія #МОН #УЦОЯО
______________________________
ПОГЛЯД - це найбільше медіа Київської області, яке розповідає локальні та всеукраїнські новини на каналі YouTube та на своїх сторінках соцмереж.

Ми продовжуємо працювати для Вас, попри знищення нашої телестудії у Бучі російськими військовими під час окупації міста.

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Хоч я з усіх предметів найбільше люблю математику, проте я проти того, щоб математику здавали усі. нехай здають ті, для кого цей предмет важливий в майбутній професіі. хоча на трійку кожен має знати любий предмет.

lironne
Автор

Ви подуріли зовсім ? Це знущання з дітей.Як можно здати четири придмети з короткою перервою.В дітей буде каша в голові.В зимку немає світла, повітряні тривоги, це хтось враховує?Війна, дітям важко психологічно і фізично, майте елементарне розуміння.

natalinatali
Автор

Ну історію, наприклад абсолютно реально вивчити з 16 століття за кілька місяців або навіть за місяць

Nadya-rwhy
Автор

Нічого не зрозуміло- після короткої перерви історія України для обраного четвертого предмету.

hiday