Поважати ЛГБТ+ | To respect LGBT+

preview_player
Показать описание
Режисер: Юрій Юдін
Оператор: Дмитро Камінський

З присмаком чорного гумору мікрофільм Юрія Юдіна зображує гей-пару, яка розповідає про «її» смерть та «її» поховання. Мається на увазі, що «вона» – це дискримінація. «Чи можемо ми жити нормальним життям?» – риторично запитує один з героїв відео посеред кадрів пар, що танцюють, обнімаються, цілуються та тримаються за руки. «Головне, щоб ніхто не відкопав її знову», – говорить головний герой, а мікрофільм завершується титрами – «Пам’яті дискримінації».

***

Director: Yuri Yudin
Operator: Dmitry Kaminsky

Infused with dark humour, Yudin’s minifilm sees a gay couple fanaticise over the death of “her,” and the burial of “her” body. It emerges that “she” is discrimination (the word “discrimination,” pronounced “diskriminatsiya” in Ukrainian, is a noun with feminine grammatical gender.) “So: Can we live a normal life now?” asks one of the heroes of the film, before we are shown shots of the couple dancing, hugging, kissing and holding hands. “The main thing is that nobody digs her up again,” muses the main character, and the minifilm ends with the closing title: “In Memory of Discrimination.”
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Цікавий задум, проте на мою думку зарано казати про смерть дискримінації. Також 'вона' хоч і дискримінація але мені навіть до титрів наприкінці здалося що це про те як часто не визнають ідентичність транс людей (бо це транс чоловік). Трохи схоже на труну пронесену на марш жінок ''Срібною трояндою' яка повинна була символізувати похорони фемінізму (хоча здається зараз нове покоління фемінізму в україні лиш народилось і вчиться ходити - саме тому вони [СТ] так самовпевнено крокували в своїх чорних вбраннях). Проте мені подобається як у цьому відео головний персонаж не є просто жертвою, а саме 'вбиває' свою проблему і також є повідомлення про те що краще майбутнє\зміна існують. Сподіваюсь саме художній спосіб викладення ідеї перетравлюватиметься глядачами краще, проте на мою думку у публічному просторі рідко чують про конкретні приклади дискримінації й (більше) відео з оглядами проблем (конкретних типів дискримінації]) ЛГБТ+ саме в Україні необхідні. Ще плюс цього відео в тому що ми побачили справжніх людей які стикаються з дискримінацією. Частенько в ЗМІ та розважальній індустрії ЛГБТ+ люди це просто набір зі стереотипів або просто заголовок\мем\фотографія, і мені здається більша видимість і ре-гуманізація (протидія дегуманізації) можуть допомогти. Дякую за це відео.

janedionis