JAK PŘEŽÍT 24 HODIN V UKRAJINĚ NA $2

preview_player
Показать описание

Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Jen pro doplnění informací: Vybrali jsme si kus masa z odřezků, které stojí téměř o polovinu méně než velké, celé kusy. Náš kus vážil asi 100 gramů. Kuřecí stehna jsou také mnohem levnější než řízky. Nemělo smysl ceny podceňovat. Jídla bylo víc než dost, měli jsme i poměrně velké množství mouky, těstovin, čaje a chleba :)

totojeslivki
Автор

:D ahoj. děkuji ti, za použití slova "homogení" naposledy jsem to slyšela na střední škole a hned po tom přišlo slovo heterogení :-D Jsem docela zatížená na užívání divných slov v divnou chvíli. a tohle je megusta :D díky

kenzilovitsky
Автор

No nevím jak to je na Ukrajině ale v Čechách by to celé asi stalo 230kč. jinak velice super videa slivky😄😄😄

marfijancNOOB
Автор

kde seženou pitnou vodu a sporák a talíře jestli jsou na ulici

Wav-pw
Автор

Jsem sice Čech ale i tak máš dobrá videa😊😊😊

michaelapetrasova
Автор

tak za ty 2 dolary by si pořídil v česku jen tu stehení kuřecí paličku :D ... Díky fialově vládě :)

doomzyCZ
Автор

Tá hudba v pozadí je s The Chosen? Ak áno, tak koukáš ten seriál😊

danielabankovicova
Автор

Všiml si jěště někdo že před vařením NAKRÁJEL brambory a na konci vaření vytáhl zase NENAKRÁJENÉ brambory ? 2 Dolary jsou 42, 6 Kč aktuálně za to by jsi u nás nic moc nenakoupil. By the way vy jste původně předabovaný Ukrainský kanál ? (nápisy na těch produktech atd ...)

lukasnovotny
Автор

Líbí se mi jak furt používáte slovo chutný😃palec hore

derbyttosp
Автор

A ehm + voda elektrika a mléko to nejsou dva dollary

Letam_s_FPV
Автор

Ty žiješ na ukraině a jestli jo jsi v pohodě

veronikakain
Автор

Já bych za ty peníze odjel nejbližším autobusem a přežiji déle než 24h

neklpit
Автор

Je to za $2 ale je to pro jednoho člověka a jen na jeden den

Letam_s_FPV