Булінг та кібербулінг серед дітей та підлітків фактори ризику та модель втручань

preview_player
Показать описание
Наразі проблемі виникнення булінгу/кібербулінгу серед дітей шкільного віку присвячують багато уваги. Булінг розглядається як конфліктне й широко розповсюджене явище в дитячих колективах, яке може викликати негативний вплив на формування особистості, важку соціально-психологічну адаптацію, закомплексованість та невизначеність життєвого вибору молодої людини.
Наявність булінгу в освітньому середовищі, має негативний вплив не лише на жертву цькування, а також на винуватців (кривдників, спостерігачів), на батьків та педагогів.
Саме тому, для подолання булінгу потрібна злагоджена робота працівників освітніх закладів, батьків та представників громадськості щодо подолання булінгу, що може привести до зменшення проявів цього негативного явища й значно покращує вирішення конфліктних ситуацій.
Пошук мирних шляхів розв’язання суперечливих питань, виховання дружніх взаємин між дітьми та засвоєння моральних цінностей спонукає до здорового психологічного клімату в дитячому колективі, виховання поваги та взаємодопомоги між однолітками.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Вдячна за актуальні питання і цікаві приклади!

ОксанаМитева-эд