Особливості надання юридичної допомоги клієнтам(кам),які зазнали психологічних травм внаслідок війни

preview_player
Показать описание
Запрошуємо переглянути вебінар «Особливості надання юридичної допомоги клієнтам(-кам), які зазнали психологічних травм внаслідок війни», що відбувся 21 грудня 2022 року.

Під час вебінару обговорено наступні блоки питань:
1. Особливості травматизації під час війни.
2. Зустріч клієнта(-ки) з адвокатом(-кою)/юристом(-кою) та формулювання запиту.
3. Взаємодія адвоката(-ки)/юриста(-ки) з психотерапевтом(-кою) для надання допомоги клієнту(-ки), спеціалістам(-кам).

Спікерки вебінару:
Ірина Ратцке-Рибак, психологиня, психоаналітикиня, групаналітикиня, тренінг-аналітикиня, супервізорка. Ірина Вікторівна є Головою Секції психоаналітичної психотерапії пар та сім’ї Асоціації психологів та психотерапевтів України (АППУ), делегаткою Європейської федерації психоаналітиків та психотерапевтів (ЕFРР), дійсною членкинею Групаналітичної міжнародної спільноти (GASI). Пані Ірина є психотерапевткою та супервізоркою лінії допомоги людям з інвалідністю та постраждалим в умовах війни від ГО «Вектор прав людини».

Лілія Олійник, адвокатка, медіаторка, юристка лінії допомоги людям з інвалідністю та постраждалим в умовах війни від ГО «Вектор прав людини», учасниця ініціативи ЮрФем: підтримки щодо допомоги постраждалим від сексуального насильства та всіх видів гендерної дискримінації. Лілія Анатолівна має досвід роботи з конфліктами у місцях надання допомоги внутрішньо переміщеним особам. Є авторкою наукових публікацій та посібників щодо дотримання прав дитини, практики Європейського суду з прав людини.

Модераторка заходу – Валерія Рибак, директорка ГО «Вектор прав людини».

Захід відбуватиметься на платформі Zoom.

Захід відбувається в межах проєкту «Психологічна та правова допомога задля реагування та пом’якшення наслідків війни в Україні», що отримує підтримку від Форуму громадянського суспільства Східного партнерства (FSTP) для членів і фінансується Європейським Союзом у рамках підтримки громадянського суспільства в регіоні. У рамках своєї схеми регрантів Форум громадянського суспільства Східного партнерства (ФГС Східного партнерства) підтримує проєкти своїх членів, які сприяють досягненню місії та цілей Форуму.
Гранти доступні для ОГС із країн Східного партнерства та ЄС. Ключові сфери підтримки – демократія та права людини, економічна інтеграція, навколишнє середовище та енергетика, контакти між людьми, соціальна та трудова політика.
Рекомендации по теме