Скільки коштує побудувати будинок з контейнера в Україні

preview_player
Показать описание
______________________________________________________________
Додаткова інформація для Спонсорів:
______________________________________________________________
🏡Відбодуємо Україну разом👷👷👷!
💪Слава нашим ЗСУ!

ПРО СЕБЕ:
Мене звати Тарас Довгалюк. Я інженер-будівельник.
📗У 2007 році очно закінчив Київський Національний Університет будівництва та архітектури. Спеціальність «цивільне та промислове будівництво» (ПЦБ).
📗2006-2007р. помічник головного конструктора НДІ «Київ ЗДНІЕП» розрахунок ЗБ конструкцій.
📗2007-2009р. інженер-конструктор ВАТ "Укрндіпроектстальконструкція ім. В.Н. Шимановського", розрахунок металевих конструкцій.
📗2009-20011р. інженер-конструктор ТОВ "КапітельПроект" розрахунок ЗБ конструкцій. Проектування котеджiв по Київській обл.
📗2011-2012р. головний конструктор проекту ТОВ «БФ Завод» розрахунок металевих та залізобетонних конструкцій та супроводу будівництва.
📗З 2012-го зосередив свою роботу лише на конструкціях та технологіях будівництва приватних будинків з 2013 року перебуваю у гільдії сертифікованих проектувальників України.
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Велике Дякую з Криму! дуже цікава тема, дуже якісна робота! Вагомий вклад до українскього Ютубу!
Українці! Ви дивовижні! Ми віримо! нас багато.

dindindonlalala
Автор

Те відчуття, коли у тебе в селі можна купити газифіковане господарство з городом, садком, колодязем і допоміжними приміщеннями за півтори тисячі доларів)

IvanSokoL
Автор

Гарний ролик.
Як висновок - заморочуватись з контейнером варто лише у випадку якщо є в наявності халявний контейнер, або якщо плануєш його перевозити туди-сюди... Інакше звичайний каркасник, навіть банально обшитий металевим профілем - видається логічнішим рішенням.

graycooper
Автор

нарешті контент, який я обожнюю тепер є українською. Я постійно дивлюся таке на іноземних ютубах, а тепер і у нас можна подивитися. Дякую.

L.l.I.ia_N
Автор

Тарас, зроби відео про будинки під землею, на схилах, горах. Концепції, переваги і недоліки, вартість. Дякую

salesma
Автор

Дякуємо за фахово подану інформацію. Тема дуже цікава - продовжуйте. Така концепція позбавляє власників від безлічі проблем, які створюють класичні будинки: просідання фундаментів, підтягування вологи, тріщини, затікання дахів, грибки, великі затрати на опалення і обслуговування, велика вразливість до лих природнього і техногенного характеру. В ідеалі для мене житловий модуль такого типу з автономною технологією на відновлюваній електроенергії. Перший крок вже зроблено - придбав утеплений будівельний вагончик 2.5 х 6 м. В нас ця тема піде, але повільно тому що люди трохи стереотипні. З легкістю запхають в землю 15 000 дол. на дачні забори і фундаменти замість реалізувати проект безпроблемного, швидкого, дешевого і мобільного житла.

RoMan-oove
Автор

Ідея цікава (модна), теж свій час думав про таке - два 30-ти футові першим рівнем + два 20-ти футові другим загалом 60м2 - порахував скільки то буде коштувати і збудував за ті самі гроші з цегли та шлакоблоку з вшутрішнім утепленням (всім раджу зовнішнє) 105м2

александерлео
Автор

Тарасе, дуже дякую з чудовий і корисний контент українською мовою! Чекаю на наступний проект з декількох контейнерів, наприклад, з площею 80-120 кв.м 😊 Тема дуже зацікавила!

victorburdik
Автор

Нарешті знайшов те, що мене цікавить рідною мовою! Відео цікаве. Дуже хотів би побачити таке ж відео про будиночок з 40-ка футового контейнера! І було б файно детальніше почути про внутрішні роботи (утеплення, шумоізоляція, водопостачання та водовідвід). З нетерпінням чекатиму наступного відео!!!

ЛеонідЯворський-гэ
Автор

Супер, дякую! Давно хотів побачити щось подібне.
P.S. Якщо стоїть кондиционер, то непотрібно думати про інше опалення на електриці. У мене зараз три кондиціонери. Взимку вмикаю один, або два (в залежності від температури зовні), щоб отопити 45м2. Це набагато ефективніше та дешевше, ніж конвектори, "дуйки", УФО та інші прилади. Перевірено часом та гаманцем 🙂

myedoxx
Автор

Ні в якому разі не давайте пінопласт в середину. При нагріванні буде виділяти токсичні речовини. Пінополіуретан навпаки не токсичний. Його у Фінляндії використовують навіть у саунах. Ціна буде дорожча, але воно того вартує. Не купляйте балончики з піною пінополіуретану. Дорожче вийде ніж запросити фірму з відповідним обладнанням.

oksap
Автор

Дякую за цікавий огляд.
Сподіваюсь, що не знадобиться. Але, як там казали.. Від тюрми та від контейнера не зарікайся.

yevhentymoshenko
Автор

Досить цікаво, дякую вам за контент. Дякую за Вашу працю!

Автор

Це не дешевий будинок, це дуже дорогий сарай)

deraid
Автор

Дякую Вам за цікаве, пізнавальне та корисне відео!!! Ще цікаво про каркасні будинки!

andreberezovskiy
Автор

О, яка розкіш!
І такий будиночок мати, і такого Чоловіка!!!
Мрія, думаю, у більшости людей - мати СВІЙ будинок!!!
На жаль, нічим не можу допомогти -
але дуже подобається, дуже!
Буду чекати на будинок для постійного життя!!!
Вдачи бажаю! Щасти !!!

Inga
Автор

класний огляд!!! мій чоловік за освітою будівельник. передивилися без перебільшення сотні відео про різні варіанти будівництва і дійшли до висновку, що найкращій варіант (не мобільного!) будинку - з газобетону. будинок з контейнера має сенс більш-менш лише в теплому кліматі і\або якщо він дістався вам даром... бо його ціна плюс всі моменти, що вплинуть на будівництво (кастомні меблі, утеплення, вентиляція, різні обмеження... і т.п.) зводять нанівець бажання зекономити, а ще й додають геморою... хоча, безперечно, виглядають такі будиночки цікаво

OlgaAnoshyna
Автор

Дякую за вашу роботу! Дуже корисний контент, все по ділу👌

fakemiriam
Автор

Було дуже цікаво! Хто зна що буде завтра, залишається лише сподіватися що не стане в нагоді ) Дякую за матеріал!

sir_hee-hee
Автор

Як людина, яка будувалася, раджу додавати 20%. Завжди будуть непередбачувані витрати

Bogdani