Вартість вʼязання на замовлення/ три способи розрахунку / калькулятор / скільки коштує моє вʼязання?

preview_player
Показать описание
В відео хочу поговорити про вартість вʼязання на замовлення.
Три способи розрахунку вартості вʼязаного виробу!
Спеціально для Вас розробила калькулятор розрахунку вартості ручної роботи!🤩😉🤗

Розглядаю варіант повної зайнятості.
Вʼязання на замовлення, як основна робота.

Виділила три способи розрахунку :
1. Від метражу пряжі 02:05
2. Від витраченого часу 08:02
3. Від вартості пряжі 17:46

Бажаю приємного перегляду!

Спільний проєкт
#візерунки_ua
#візерунки_найкращі
#візерунки_ua_спицями
Чат- бібліотека

Організатор Тамара Новікова
Ютуб канал

Інстаграм  @vyju_na_divane

Інстаграм

Генеральний спонсор
Магазин пряжі "Анже"

Спонсори:. 
Лариса /Різнокольорова мозаїка/

Світлана Островська

@chudo_pryaza

Магазин італійської пряжі.
@new_mood_ua    

Ксенія Левізарович

Інна Мазуренко

Галина Овдієнко

Олена Маканд
Канал / ELENAMAKAND Лабіринти Рукоділля/

Клінінгова компанія Конкордія

Марина
Канал: Maryna Osipova

Оля
Канал/ Оля Гармонія/

#корисності_вʼязальна_машина #резинка1на1навязальніймашині
#напівпатентнарезинка #напівпатентнагумка #дитячийжилетмк
#мкжилетнамашині

#knittingmachine #silverreed
#машинаbrother
#вязальнамашинаsilverreed #silverreedsk840
#brotherkh260/kr260 #SilverReedSK840/SRP60N

#вязанняспицями #ажурнийвізерунокспицями #візерунокспицямимк #туторіалвязанняспицями #японськийвізерунок #рельєфнийвізерунок
#майстерклас #майстеркласвязання #косиспицями #араниспицями #коси

#вязальнамашина #мкнавязальніймашині
#knittingmachine #silverreed
#машина #урокинавязальніймашині
#вязальнамашинаsilverreed #silverreedsk840
#SilverReedSK840/SRP60N

#візерунки_ua
#візерунки_найкращі
#вязання
#українавяже
#українавязання
#вяжуукраїна
#вязанняукраїна
#українавяжедружно
#вяжуспицями
#вяжугачком
#гачкування
#спицями
#шпицями
#гачком #вʼязанняназамовлення
#заробітокнавʼязанні
#вязанняякбізнес
Рекомендации по теме
Комментарии
Автор

Вітаю Раєчко!Ти все гарно розповіла!😂Мені дуже давно пощастило прочитати цитату великої Коко - "Речі ручної роботи-розкіш! Мати їх кожному необов'язково. Хто хоче їх отримати-або платить майстру за працю, або робить їх сам!" І я завжди говорила це своїм клієнтам. Але щоб стати майстром, треба дуже багато вчитися. Йти в ногу з часом. Вміти переконати клієнта зробити правильний вибір моделі. Показати розрахунки. )))Незгодних запросити на уроки з в'язання-це набагато легше для здоров'я! Але знецінювати свою працю-ніколи!

Olga-S
Автор

Вітаю, здається, Коко Шанель, говорила, "якщо хочеш мати вироби ручної роботи, то будь готовий заплатити великі гроші ( або зробити власноруч), в іншому випадку ходи в чому є"( цитую не дослівно).Отже, хочеш бути ексклюзивно вбраний- плати великі гроші.
Благодійністю повинні займатися всі, але лише тим людям допомагати, які дійсно ПОТРЕБУЮТЬ допомоги.

Black-xuen
Автор

Пані Раю, чудове відео. Тема розкрита дочконало. Щиро дякую. Лайк Вам в підписка.💛💙💐

ОксанаКовалишин-чз
Автор

Раю, дуже потрібна інфа, дякую що ділишся досвідом. Мені траплялися такі клієнти, що бажання в'язати на замовлення відбили напроч, але життя таке непередбачуване!!!

interestingcrochet
Автор

Вітаю 🌺 ось тому я на замовлення давно і не в'яжу 😄 краще щось вязати що бажає душа, вирахувати ціну і поставити її на виріб, а там людина вже сама вирішує підходить їй чи ні...бо на кожен товар знайдеться свій дівчатка, нехай вам все вдається 🙏нехай як умога більше ви заробите🙏бо ручні вироби не можуть коштувати дешево 💛 якщо для когось задорого то нехай створить сам для себе те що бажає і не дорого☺️💛успіхів вам в творчості 🫶та натхнення на нові процеси 💛 і не хай ніколи не буде неприємностей в нашому хобі 🌺

yana.yabenko
Автор

Привіт, Раєчка. 🤗 Дуже цікаво було послухати. Бо я і на сьогодні не знайшла для себе найбільш оптимальний спосіб розрахунку ціни за в'язаний виріб. Тай в нашому регіоні мені б ніхто не заплатив і найменшу ціну виходячи із цих усіх розрахунків.
Молодчинка, що поділилась.❤

OxyMur
Автор

Хай щастить Вам у всьому, натхнення Вам!!!

uguvbku
Автор

Хоч я не в'язальниця, але цікаво було послухати . Згодна. Підтримую. Адже маляр рахує по кв.м чи складність стеля, а електрик по точкам(розеткам) ... то й ви / ми також це все маємо враховувати ❤

cross_stitching_iris
Автор

Якщо б я вільно зараз розпоряджалась коштами і могла б собі дозволити, то я б купила таку кофтинку за 5-6 тисяч)
Якщо це розвинути і прокачати до бренду то 8-10 тисяч це вартувало б точно)

А взагалі дякую що так легко поговорила на цю тему)
Ціноутворення як я бачу по різних чатах це те що найбільше хвилює рукодільниць.
Для мене в першу чергу важливо чи ця сума гідно оцінює мою працю. Наприклад 1600-2000 за цю кофтинку - це було б абсолютне знецінення моєї роботи. Тоді б я залишила її собі і носила б у своє задоволення)

Так, а у скільки ти оцінюєш її? Чи я пропустила цю інформацію?..

tanyaandheryarn
Автор

Добридень, Рая! Делікатна тема. Як для замовника, то це дорого, а як для майстра- то не все враховано. Я б додавала й амортизацію інструментів. Дякую, що поділилася своїми наробками! Було дуже корисно й цікаво.

vkrjvwz
Автор

Привіт, Раю.Дякую за корисне та цікаве відео. 💝💝💝💝💖💖💖💖💖🥰🥰🥰🥰

ЛєнаПридиусЯвтушенко
Автор

Раїсо, дякую за філософське відео! 🥰Вартість роботи це вічне питання майстринь хенд майду, на жаль, не всі майстрині так рахують і подекуди недооцінюючи свою працю, обесцінюють працю інших рукодільниць🤔😔

viktoriia-knitter_.
Автор

❤❤❤ Хороша тема!
Я для себе теж знайшла три способи підрахунку. І щоб не було прикро рахую по всіх трьох, а потім вираховую середнє.
А взагалі є дуже простий спосіб! Подивитись скільки коштує ця річ в інтернеті і вирішити для себе наскільки себе самі цінуєте.

galinaovdienko
Автор

Дякую, було корисно послухати. Я займаюсь макраме, але теж постійно голову ломаю, як розрахувати вартість.
Головна моя помилка - це взятися за нове для мене замовлення, оцінити приблизний час на його виготовлення, і сказати ціну наперед. А потім два дня лиш схему розпобляєш, перев'язуєш, розплітаєш... І розумієш, що часу пішло у 2-3 рази більше, ніж розраховувала 🤦🏻‍♀️
Вже зараз вирішила, що індивідуальні замовлення з розробкою схеми мають іти по окремому прайсу.
Єдиний плюс в таких "помилках оцінювання" - у мене залишається готова схема на цікавий виріб. З в'язанням в цьому плані складніше.

І ще у мене є різне ціноутворення на "улюблені" та "не дуже улюблені" вироби)
Може на виготовлення двох виробів іти однаковий час, але одне з них я не дуже люблю робити. То на нього ставлю більшу ціну, щоб компенсувати це не бажання)

irenshundriy
Автор

Дуже важлива тема, як на мене. Все викладено логічно і розумно.
Маю трохи своїх думок на цю тему.
Щодо зламаної голки. Це саме та стаття витрат, яка покривається з амортизаційних відрахувань. Простіше за все, донараховувати якісь невеликий відсоток до собівартості кожного виробу на майбутні витрати на ремонт чи заміну обладнання. Правильніше, звісно, приблизно порахувати, скільки виробів можуть витримати конкретні спиці і цю частку їх вартості додавати в собівартість виробу. І таким чином накопичити на нові спиці, а не додавати повну їх вартість в той виріб, на якому вони зламалися. З машиною це трохи складніше, тому і зазвичай додають відсоток до собівартості і все.
Щодо подарунків. Тут в мені борються продавець та покупець 😂. Особисто я, коли отримую покупку з додатковими цукерками (які не їм), листівками чи красивими обгортками, завжди розумію, що все це я оплатила власним коштом і трохи дратуюсь, тому що все це купляти не збиралась. Хоча розумію, що продавець хотів зробити мені приємно. Можливо, при продажі краще вартість подарункового пакування зазначати окремо, щоб покупець мав змогу сам визначитись чи це йому потрібно. Якщо людина робить замовлення для того, щоб подарувати, їй простіше буде оплатити красиву обгортку, ніж щось вигадувати самостійно. Звісно, без надійного пакування, яке гарантує, що товар доїде до покупця неушкодженим, не обійтися. І його вартість включати в ціну товару обовʼязково.

І найважливіше, ціна виробу, крім всього перерахованого у відео, залежіть від купівельної спроможності покупців та конкуренції на ринку. Тому бажаю всі майстриням вдячних поціновувачів їх творчості!

HannaMarch
Автор

Вітаю, Раєчка! Тема заробітку на в'язані дійсно важлива! Дякую що поділилась своїм досвідом

by-juletak
Автор

Раїсо, вітаю! дякую за відео, на замовлення не в'яжу, бо вважаю, що ручна робота безцінна☺(шуткую)просто знаю що якщо я перетворю хоббі в роботу, то вже не буде мені в'язання до душі, але цікаво і корисно було послухати❤❤❤

vmikqlw
Автор

Менше ніж за 5000 я б не вʼязала і тому вʼяжу тільки своїм рідним. На всі прохання зразу говорю, що стільки скільки коштує робота ви не заплатите, а задарма я того робити не буду, бо поважаю себе і свій труд. Але кожен відштовхується від свого плюс мінус доходу і потреби в коштах. Як на мене в нас на ринку ручна робота дуже знецінена. Всі порівнюють ціни з масмаркетом, але хочуть ексклюзиву. Я нещодавно замовила собі вишиванку за 39000 грн, старша донька сказала, що це дорого. Робота виконуватиметься 6 місяців. Я запропонувала ту суму поділити на 6 і відняти матеріали. Сказала, що такі гроші не виконувала б роботу. Хотілося б щоб наші майстри з вʼязання себе оцінювали більш реально. Бо з такими розцінками про заробіток говорити складно.

ОксанаБазалійська-ьы
Автор

Вітаю Рая 🍁
Дякую за цікаве відео 🥰
Я користуюсь третім способом, але про мінімальну суму за яку готова в'язати чомусь не здогадалася, дякую що поділилася❤
Зичу успіхів і цікавого в'язаннячка 🤗

OksanaNedoshytko
Автор

Привіт. Я теж використовую для розрахунку 1-й спосіб. Беру за основу метраж пряжі тому, що якщо брати вартість пряжі, то вона дуже може відрізнятися: можуть замовити пряжу з кашеміром, а можуть із 100% акрилу. Вартість відрізняється у 6-10 разів, а об'єм роботи той самий. Для основи брала 1, 2 грн за метр. ЛГ, далі коефіцієнти за складність.

Ljuda.drozd_knit